چشمی دیجیتال، دستگاهی است که پشت درب ورودی آپارتمان، به جای چشمی های قدیمی جایگذاری می شود و صاحب خانه می تواند با وضوح بالا، جلو درب را دیده و در صورت نیاز عکس برداری کند.برای درب ضد سرقت بهترین گزینه برای چشمی، استفاده از چشمی دیجیتال درب ضد سرقت است با نصب چشمی هوشمند درب آپارتمان، امنیت منزل و محل کار خود را چندین برابر افزایش خواهید داد.

چشمی دیجیتال درب در واقع یک سیستم دوربین مدار بسته می باشد که امکان مشاهده پشت درب منزل یا محل کار شما را فراهم می نماید و به راحتی بر روی درب های ضد سرقت و معمولی همانند چشمی های اپتیکال قابل نصب می باشد.چشمی دیجیتال برای دیدن افراد در پشت درب کاربرد دارد . این دستگاه با استفاده از تکنولوژی حرفه ای توانسته جایگزین چشمی های معمولی شود و بطور حتم نسبت به چشمی های معمولی دارای مزایای بیشتری می باشد. زمانی که برای خرید چشمی درب به بازار مراجعه می کنید متوجه خواهید شد که انواع مختلفی از چشمی با قیمت های مختلفی موجود می باشد به همین دلیل تصمیم گیری مشکل می شود.چشمی دیجیتال درب به عنوان چشمی الکترونیک نیز شناخته شده است. 

شما عزیزان برای خرید و اطلاع از قیمت چشمی دیجیتال درب و همچنین آشنایی با انواع و ویژگی های آن ها می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ایران لاک تماس بگیرید.

در مورد قفل استخری و دستگیره دیجیتال هم بخوانید و از محصولات موجود دیدن بفرمایید.

 

چشمی دیجیتال درب

شما می توانید ارتباط بین چشمی دیجیتال درب و گوشی را با استفاده از اینترنت مکان مورد نظر و اپلیکیشنی که روی تلفن همراه شما نصب میگردد، برقرار کنید و از هر نقطه ای در کره زمین که دارای اینترنت باشد درب منزل خود را چک کنید.

چشمی دیجیتال یا چشمی تصویری درب آپارتمان در دو مدل کلی بیسیم و باسیم عرضه میگردند.دقیقا در قسمتی که چشمی‌های قدیمی قرار گرفته‌اند، قرار میگیرند و شما میتوانید با بیرون آوردن چشمی‌های قدیمی به راحتی چشمی دیجیتال را جایگزین چشمی های معمولی قدیمی نمایید و دیگر نیازی به سوراخ کاری و در آوردن جای چشمی دیجیتال درب نمی‌باشد.

چشمی الکترونیک از دو قسمت کلی دوربین و مانیتور تشکیل شده است. دوربین چشمی های الکترونیکی در قسمت خارجی درب آپارتمان یا شرکت قرار گرفته و میتواند دارای زنگ درب، دید درشب و یا سنسور حرکتی باشد.

مانیتور این چشمی ها در قسمت داخلی درب آپارتمان و یا شرکت قرار گرفته و میتواند دارای خصوصیاتی از جمله: سایزهای مختلف مانیتور، رنگی و یا سیاه و سفید، کارت حافظه، قابلیت گرفتن عکس و یا فیلم و تنظیمات دیگر باشد.

نصب چشمی درب دیجیتال با سنسور دید در شب بسیار آسان می باشد.بعضی از چشمی های درب دارای سنسور حرکتی بوده و هر حرکتی در پشت درب آپارتمان را میتوانند ضبط و فیلم برداری نمایند .

ایران لاک عرضه کننده انواع قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی در ایران. برای خرید این محصولات هوشمند و دیجیتال با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

نصب چشمی دیجیتال

 

چشمی دیجیتال با سنسور حرکتی

بعضی از انواع  چشمی هوشمند و دیجیتال درب دارای سنسور حرکتی بوده و هر حرکتی در پشت درب آپارتمان را میتواند ضبط و فیلم برداری نماید.این سنسورها به خاطردید وسیع که در محیط انجام می دهند امروزه به یکی از اجزاء اصلی سیستم های اعلام سرقت در خانه های هوشمند تبدیل شده اند به طوری که بیشتر شرکت ها در اکثر پروژه های اعلام سرقت خود از این سنسورها استفاده می کنند.

چشمی درب دیجیتال سیم کارت خور

چشمی دیجیتال درب سیم کارتی در واقع یک گوشی هوشمند چشمی درب ورودی میباشد، که با دوربین بیرون درب از طریق کابل با یکدیگر در ارتباط میباشند. این چشمی سیم کارت خور است و شما میتوانید انواع سیم کارتها را به چشمی دیجیتال معرفی نمایید. تا در زمانی که در منزل نبودید با شماره تلفنی که به تلفن هوشمند چشمی دیجیتالی معرفی نموده اید تماس حاصل نماید. این چشمی دیجیتال در دو حالت داخل منزل و بیرون منزل قابل استفاده میباشد. هنگامی که در منزل هستید این چشمی دیجیتال همانند دیگر چشمی های دیجیتال معمولی عمل کرده و شما میتوانید افرادی که زنگ درب شما را میزند و یا روبروی درب توقف مینماید ببینید. در حالت بیرون منزل فرد مراجعه کننده با فشار دادن زنگ چشمی دیجیتال میتواند با تلفن همراه شما در هر نقطه جهان تماس داشته و یا با دو بار فشار دادن شاسی چشمی دیجیتال پیغام خود را بگذارد. در هر حالت بیرون از منزل شما میتوانید با فعال نمودن سنسور حرکتی چشمی دیجیتال از فعالیتهای بیرون درب عکس داشته باشید.

مزایای چشمی دیجیتال نسبت به چشمی ساده :

 • در چشمی های دیجیتال امکان دید نسبت به چشمی معمولی بازتر می باشد.
 • در چشمی دیجیتال تصاویر غیر قابل وضوح و نامفهوم کاملا تشخیص داده می شود.
 • اگر امکان مشاهده برای سالمندان و کودکان فراهم نباشد ، بدلیل وجود مانیتور براحتی می توانند با استفاده از چشمی های دیجیتال پشت درب را مشاهده کنند.
 • کیفیت چشمی های دیجیتال نسبت به چشمی ساده مطلوب تر می باشد.
 • چشمی دیجیتال دارای مادون قرمز می باشد، امکان دید در شب را برای افراد فراهم می کند.
 • هنگام نصب نیازی به سیم کشی و برق ندارد.
 • اگر باتری تمام شود هشدار می دهد. براحتی می توان چشمی را شارژ کرد.
 • از ظاهر زیبایی برخوردار می باشد.
 • هنگام رفت و آمد مشکوک تصاویر را ثبت می کند. تصاویر ثبت شده در چشمی های دیجیتال بصورت HD می باشد . حافظه این چشمی معمولا 2 تا 8 گیگ می باشد.
 • در بعضی چشمی های دیجیتال امکان زیاد کردن صدا ، تنظیم رنگ وجود دارد.
 • دارای قابلیت زوم کردن می باشد
 • چشمی های دیجیتال بر روی انواع درب داخلی ، درب ضد سرقت نصب می شود.

نکات مهم قبل از خرید چشمی دیجیتال درب 

یکی ازمعیارهای مهم انتخاب چشمی دیجیتال درب  اندازه صفحه نمایشگر و کیفیت تصویر نمایش چشمی درب می باشد که بر روی قیمت آن تاثیرمی گذارد. بعضی از چشمی های دیجیتالی مجهز به دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری از مراجعه کنندگان بوده و می تواند آن ها را در حافظه داخلی ذخیره کند و این ویژگی از نکاتی است که قبل از خرید چشمی درب باید به آن توجه شود .

یکی دیگر از نکاتی که قبل از خرید چشمی دیجیتال درب ضد سرقت باید به آن توجه کرد امکانات ارتباطی که شامل ارسال sms و پیام های چندرسانه ای ، برقراری تماس و متصل شدن به وای فای می باشد و این قابلیت برای افرادی که مدت زمان طولانی بیرون از خانه هستند بسیار مناسب بوده زیرا می توانند از راه دور شرایط را بررسی و کنترل کنند و در صورت بروز اتفاق با ارسال پیام مطلع شوند.

زوایه دید تحت پوشش چشمی دیجیتال یکی دیگر از امکانات این چشمی ها می باشد که به هنگام خرید باید به آن توجه کرد .در صورتی که از این چشمی ها برای محل هایی که نیاز به دید بازتری دارد می خواهید استفاده کنید، چشمی هایی با قدرت دید گسترده را باید برای محل مورد نظرخریداری کنید .

چرا باید از چشمی های دیجیتال برای دربهای منازل و شرکتها استفاده کرد ؟

امروزه میتوان از چشمی های دیجیتال به جای چشمی معمولی و سنتی درب آپارتمان استفاده کرد. چشمی های دیجیتال درب آپارتمان یا محل کار ، امکان مشاهده پشت درب را برای شما فراهم می نماید.
این چشمی ها قابلیت هایی فراتر از چشمی های سنتی دارند از این رو توصیه می شود تا به جای چشمی های سنتی از این چشمی ها استفاده کرد زیرا امکان دید بازتر همراه با اطمینان را برای شما فراهم می آورد.
توسط این چشمی های دیجیتال درب ، تصاویر نامفهوم و غیر واضح به یک تصویر بزرگ و با وضوح بالا تبدیل و رویت آن بسیار آسانتر و قابل تشخیص تر می باشد. زمانی که کودک یا فرد مسنی به تنهایی در منزل است و امکان دیدن پشت درب را نداشته و یا قد مناسبی ندارد این چشمی دیجیتال درب کمک زیادی به شناخت سریع و راحت شخصی که پشت درب است می کند. این چشمی ها براحتی هماهنند چشمی های ساده بروی درب نصب می شوند و در مدل های پیشرفته در صورتی که فردی پشت درب قرار بگیرد چشمی بطور خودکار  اقدام به عکس و فیلم برداری می نماید.

سوالات متداول

 • کاربرد چشمی درب دیجیتال چیست؟

  این چشمی ها به راحتی جایگزین چشمی های قدیمی می شوند و می توانند امنیت بسیار بالایی را برای شما فراهم آورند. امکان عکس و تصویر برداری از افراد پشت درب وجود دارد و شما می توانید ترددها را کنترل و بررسی نمایید. 

 • قیمت چشمی درب دیجیتال چند است؟

  این محصولات بر حسب برند تولید کننده و نوع تکنولوژی مورد استفاده دارای قیمت های متنوعی می باشند. ارزان ترین مدل های چشمی درب الکترونیکی دارای قیمتی حدودا 1,000,000 تومان می باشند.

 • مرکز فروش چشمی درب دیجیتال در تهران کجاست؟

  برای خرید بهترین برند چشمی دیجیتال با قیمت مناسب می توانید با فروشگاه ایران لاک، مرکز پخش و بورس یراق آلات دیجیتال در ایران تماس بگیرید. شما می توانید این محصولات را به صورت عمده و تکی خریداری نمایید.