قفل دیجیتال کاداس,دستگیره دیجیتال,قفل دیجیتال,قفل اثر انگشتی,قفل دیجیتال s500,قفل کاداس s500

دستگیره اثر انگشتی و دیجیتال کاداس S500

  • 1399/9/3
  • بازدید: 462 نفر

دستگیره اثر انگشتی و دیجیتال کاداس S500 دستگیره درب آپارتمان یا قفل درب آپارتمان می باشد که قابلیت نصب بر روی انواع درب چوبی و ضد سرقت را دارد

 

ویژگی ها و فناوری های دستگیره اثر انگشتی S500 کاداس

  • دستگیره کاداس S500 چند حالت باز شدن درب را با هم ادغام می کند: باز شدن اثر انگشت ، کد ، کارت مغناطیسی ، کلید مکانیکی. به طور خاص ، کاداس S500 همچنین می تواند اتصال باز از راه دور را از طریق بلوتوث گسترش دهد
  • ظرفیت ذخیره سازی دستگیره دیجیتال S500c بسیار زیاد است ، تا 100 اثر انگشت ، 100 کارت مغناطیسی ، 10 کد.
  • کاداس S500 از فناوری اثر انگشت FPC Thuy Score با امنیت بالا استفاده می کند. این فناوری قادر به شناسایی اثر انگشت از طریق سه حس گر دما ، ظرفیت و فشار است. هرچه بیشتر از آن استفاده شود ، قفل حساس تر خواهد بود.
  • کاداس S500 دارای یک قفل اختصاصی ، یک قفل ایمنی برای کودکان است تا امنیت و ایمنی را افزایش دهد.
  • علاوه بر سیستم کد افتتاحیه عادی ، قفل درب هوشمند کاداس S500 می تواند از یک کد ورودی یکبار مصرف استفاده کند که در اعطای دسترسی به دیگران بسیار راحت است.

طراحی و ساخت دستگیره دیجیتال S500c

  • اما متعلق به خط قفل دسته سنتی ، نکته برجسته S500 موقعیت اثر انگشت واقع در دسته و چراغ لمسی نشان دهنده باز شدن درب در کنار آن است.
  • طراحی ابتکاری از مبتکر BMW باعث شده S500 بتواند درها را از همه جهات باز کند ، با 99٪ درها مطابقت دارد.
  • کلید مکانیکی به صورت یکپارچه ساخته می شود و به مدت 270 دقیقه به طور مداوم آزمایش می شود.

۱اثر انگشت:

این قفل دارای سنسور اثر انگشت خازنی سوئدی که قابلیت تشخیص زنده بودن فرد را دارد و به هیچ عنوان نمیتوان این حسگر را هک کرد. این قفل دیجیتال قابلیت ذخیره سازی ۱۰۰ اثر انگشت را دارد .

۲رمز:

قفل دیجیتال اس ۵۰۰ دارای قابلیت رمز جعلی می باشد و این قابلیت این امکان را به شما میدهد که اگر فردی کنار شما ایستاده باشد شما می‌توانید با وارد کردن چند عدد قبل و بعد از رمز اصلی مانع لو رفتن رمز عبور شوید. این قفل هوشمند قابلیت ذخیره سازی ۱۰ رمز عبوری را دارد .

۳- کارت:

قفل هوشمند کاداس دارای قابلیت پذیرش ۱۰۰ کارت هوشمند از نوع فرکانس مایفر ۱۳.۵۶ را دارد .

۴کلید مکانیکی:

دستگیره کاداس مدل S500 دارای ۲ کلید مکانیکی با سطح B میباشد که در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار میگیرد.

۵- نرم افزار موبایل:

دستگیره هوشمند کاداس مدل اس ۵۰۰ قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث را دارا می‌باشد.

۶ریموت کنترل:

اگر از قفل هوشمند مدل اس ۵۰۰ در دفتر کار یا محیط اداری استفاده می‌کنید و نیاز به ریموت کنترل برای باز کردن قفل تا فاصله ۳۰ متری را دارید این قفل با اضافه شدن کیت ریموت این قابلیت را به شما خواهد داد.

۷- خانه هوشمند:

این قفل هوشمند قابلیت اتصال به خانه هوشمند از طریق ریموت کنترل را دارد. از دیگر قابلیت‌ های این قفل می‌توان به قفل شب ‌بند، قفل کودک، باتری پشتیبان، هشدار اتمام باتری، هشدار باز شدن غیر قانونی، غیر فعال شدن در صورت تکرار رمز عبور و یا اثر انگشت اشتباه اشاره کرد.