تعمیر قفل دیجیتال,تعمیر قفل هوشمند

هزینه تعمیر قفل دیجیتال

 • 06/06/1398 12:15:53 ب.ظ
 • 15239 نفر

قفل الکترونیک قفلی است کـه بـر روی انواع درب‌های ورودی ساختمان یا آپارتمان و یا محل کار به منظور دسترسی سریع و آسان، افزایش امنیت، زیبایی و قفل نمودن انواع درب ها نصب می‌گردد و با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش خاطر و امنیت هر چه بیشتر را به ارمغان می‌آورد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی یا قفل الکترونیکی و دیجیتال داده است. به نقل دیگر می توان قفل دیجیتال را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی، اثر انگشت و یا مگنت، تگ، درب منازل را باز و بسته می نماید که این یکی از مزایای قفل هوشمند یا دیجیتال می باشد.

برای تعمیر قفل دیجیتال می توانید با ایران لاک تماس بگیرید.

قفل دیجیتال چیست؟

سیستم امنیتی قفل هوشمند یا الکترونیک دارای سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشند که در اصل امنیت محل سکونت شما و یا کسب و کار شما را افزایش می دهند که عبارتند از : 

 1.  سیستم ضد شوک: اگر با وارد کردن ولتاژ غیر مجاز را به قفل دیجیتال وارد کنید سیستم بصورت خودکار به مدت چند ثانیه خاموش می شود . 
 2.  سیستم ضد سرقت: اگر رمز عبور را چندین بار اشتباه وارد کنید یا به درب یا قفل هوشمند دیجیتال ضربه ای وارد کنید آلارم یا زنگ خطر دستگاه به صدا در می اید. با قفل ضد سرقت بیشتر آشنا شوید.
 3.  سیستم اعلام حریق: در صورت ایجاد آتش سوزی در محل، دستگاه به شما هشدار می دهد. 
 4. مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن سیستم امنیتی قفل الکترونیک کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی تواند به قفل هوشمند دسترسی پیدا کند 
 5. مجهز به قفل کودک: یکی از دیگر مزایای این سیستم اینست که به شما کمک می کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودکان خود از منزل نباشید. 

 

ویژگی های قفل دیجیتال


یکی از ویژگی های قفل دیجیتال این است که هنگام بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می شود و تا زمانی که درب قفل است از بیرون ساختمان کسی نمی تواند بدون مجوز وارد شود اما از داخل ساختمان این امکان خروج وجود دارد فقط کافی است دستگیره را پایین بکشید تا در باز شود و پس از بستن درب مجددا درب به صورت خودکار قفل شود. در صورتی که قفل را به ریموت کنترل مجهز کرده باشید می توانید از آن به عنوان مجوز برای ورود و خروج ساختمان استفاده کنید. با توجه به این ویژگی ها قفل های دیجیتال یا الکترونیک در نوع خود گزینه ی بسیار مناسب در جهت کنترل رفت و امد به خصوص در اماکن عمومی مانند ادارات و هتل هاو غیره می باشد. شرکت اصفهان نصاب با نماینده فروش انواع قفل های دیجیتال با برند های مختلف دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که امنیت و آسایش را برای زندگی زیبای شما فراهم می آورد .دستگیره دیجیتال و قفل اثر انگشتی یکی از انواع قفل دیجیتال به شمار می رود.

  
قفل هوشمند یا دیجیتال چه قابلیت و یژگی دارد ؟


یکی از ویژگی های قفل دیجیتال یا الکترونیک  این است که بدون اینکه نیاز به همراه داشتن کلید باشید و نگران از مانده پشت درب منزل برای مدتهای مدید می توانید به راحتی با باز کردن درب به شیوه ای بیان شده درب محل سکونت یا محل کار خود را به راحتی بدون زمان زیاد سریع و آسان باز کنید قابلیت های قفل دیجیتال یا هوشمند عبارتند از :

 1.  باز کردن درب با اثر انگشت 
 2. باز کردن درب با تگ یا کارت
 3.  باز کردن درب با تگ یا کارت 

قیمت قفل دیجیتال هوشمند

چه عواملی در قیمت قفل دیجیتال تاثیر گذار است ؟

مسلما در خرید هر کالایی یکی از فاکتورهای مهم خرید قیمت ان کالا ی مورد نظر می باشد، در مورد قفل دیجیتال هم این نکته رعایت می شود که معیاری مهم در انتخاب و خرید این نوع قفل ها می باشد. قفل دیجیتال هم مانند هر کالای دیگری عوامل متعددی در تعیین قیمت دخیل می باشند بعنوان مثال چند موارد را اشاره میکنیم : 

 • کشور سازنده قفل و اعتبار برند ان.   
 •  نوع قفل هوشمند از نظر راه های دسترسی 
 •  جنس بدنه قفل های الکترونیکی
 •  طراحی و ظاهر قفل هوشمند 
 • سیستم های امنیتی قفل هوشمند 

 

تعمیر قفل دیجیتال,تعمیر قفل هوشمند

هزینه تعمیر قفل دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید و قیمت قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.