قفل باشگاهی,قفل الکترونیکی باشگاهی,قفل استخری

قفل باشگاهی | قیمت قفل باشگاهی

  • 20/07/1398 07:12:01 ب.ظ
  • 3972 نفر

قفل باشگاهی باید مقاومت لازم در برابر رطوبت را داشته باشد .قفل الکترونیکی کمد برای استخر ها و باشگاه ها استفاده میگردد .نحوه باز کزدن قفلهای استخری الکترونیکی میتواند به وسیله مچبند الکترونیکی ،کارت و مچبند میباشد .قفل الکترونیکی کمد سهولت استفده از لاکر ها را به استفاده کنندگان میدهد .همچنین امنیت بسیار بالاتری را برای مجموعه به ارمغان می آورد .
قفل استخری الکترونیکی مدیریت را برای باشگاه داران و استخر داران بسیار آسان می نماید .

نمونه محصولات قفل باشگاهی موجود در ایران لاک


قفل الکترونیکی باشگاهی 1040 روستیک

طراحی توکار این قفل باعث میشود که قسمت ریدر این قفل در فضای ضخامت درب کمد باشگاه قرار میگیرد و هیچ گونه.برجستگی و یا قطعه ای از سطح درب خارج نمیشود.این ماساله باعث زیبایی و مقاومت این قفل باشگاهی میشود.نصب آسان(تنها با دو پیچ از داخل) و استحکام قفل از دی گر ویژگی های قفل 1040 روستیک است.این امر به این دلیل است که در ساختار این قفل قسمت ریدر بدون نیاز به سیم به قسمت قفل متصل شده است.

قفل باشگاهی 1030 روستیک

قفل باشگاهی و الکترونیکی 1030 روستیک از معروف ترین قفل های استفاده شده در باشگاه ها است. با توجه به اینکه این قفل در داخل ایران تولید میشود میتوان در مصارف گوناگون از آن استفاده کرد. در تمامی مواردی که بیان میشود قفل های الکترونیکی کمد روستیک توسط نرم افزار مدیریت باشگاهی کنترل میشود.

قفل الکترونیکی استخری 3020 روستیک

از خصوصیات مهم قفل 3020 روستیک باید به مصرف انژی پایین و سرعت عمل بالا اشاره کرد. این قفل بیشتر به عنوان قفل لاکر، قفل های استخری، قفل های استخری و قفل باشگاهی استفاده میشود . این قفل قابلیت اتصال به گیت های کنترل تردد روستیک را دارا میباشد و همچنین نرم افزار باشگاهی و نرم افزار اتوماسیون روستیک قابلیت اتصال به این قفل را دارا میباشند .( آلیاژ روی ) در خانواده قفل های الکترونیک باشگاهی و قفل های استخری آفلاین روستیک قرار دارد، این قفل قابلیت کار با مچ بند، کارت، جاسوییچی و دکمه های سیستم RFID میباشد. 

قفل کمد الکترونیکی استخری 7020 روستیک

قفل دیجیتال ۷۰۲۰ روستیک از خانواده قفل های کمدی باشگاهی و استخری آنلاین روستیک میباشد. جنس بدنه این قفل از آلمینیوم است و قابلیت عرضه در انواع رنگ های گوناگون از جمله سفید ، نقره ای ، طلایی ، مشکی فراهم می باشد.

این قفل مجهز به سیستم wifi بوده و به صورت بی سیم با سیستم ریدر مرکزی و کامپیوتر مادر اتصال برقرار مینماید. از دیگر ویژگی های این قفل استخری میتوان به  نصب آسان( نصب قفل و چشمی تنها با استفاده از ۲ پیچ ) و عدم نیاز به سیم کشی اشاره نمود.

از آنجایی که بیشتر قفل های باشگاهی و قفل کمد استخر کارکرد مشابهی دارند برای دیدن محصولات بیشتر میتوانید از منو بالای سایت از محصولات قفل باشگاهی و قفل استخری بازدید بفرمایید.


قفل هوشمند باشگاهی

شاید برای شماهم پیش آمده که در یک باشگاه و یا استخر وارد رختکن آن مجموعه بشوید و با قفل  کمد باشگاهی (قفل استخری) آن مجموعه کار بکنید.اگر با کمد هایی برخورد کنید که قفل کمد باشگاهی مناسب نداشته باشند چه تصمیمی می گیرید؟شاید  دیگر به آن باشگاه وارد نشوید و آنرا به دوستانتان نیز معرفی نکنید !
در واقع امروزه قفل هوشمند باشگاهی خود جزو یکی از اساسی ترین نیازهای هر باشگاهی می باشد.در گذشته صاحبان باشگاه از قفل کمد باشگاه معمولی و قفل مکانیکی ساده استفاده میکردند.اما امروزه از قفل الکترونیکی کمد استفاده میکنند که خود نوعی قفل هوشمند کمد می باشد. قفل اثر انگشتی از جمله بهترین نوع قفل هوشمند باشگاهی محسوب می شود.

قفل استخری (قفل الکترونیکی استخر)

قفل استخری نوعی قفل هوشمند کمد باشگاهی  باشد که با توجه به نوع ساخت در برابر رطوبت مقاوم می باشد.قفل الکترونیکی استخر هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین میتوانند باز و بسته شدن کمد ها را مدیریت کنند.

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاهها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند. 


قفل الکترونیکی کمدی

 قفل هوشمند کمدی یکی از پیشرفت‌های اخیر در حفظ امنیت کمدها و جالباسی‌های جدید محسوب می‌شود که فقط با استفاده از قفل‌های الکترونیکی و پس از تأیید سیستم باز می‌شوند. استفاده از قفل هوشمند کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.

قفل استخری

خرید قفل کمد باشگاهی

هرچه کیفیت متریال در ساخت قفل های باشگاهی بیشتر باشد طول عمر آن به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داشت .تکنولولژی طراحی برد و ضریب امنیت برنامه ریزی رابطه ای مستقیم باهم دارند،و باعث میگردد راختی خیال برای تمام استفاده کنندکان فراهم گردد.
موردی که نمیتوان به سادگی در انتخاب قفل کمد اکترونیکی ااز آن گذر کرد  مصرف باطری است .یک قفل کمد الکترونیکی ممکن است هر ۳ سال یک بار نیاز به تعویض داشته باشد.ولی در یک قفل الکترونیکی دیگر این زمان ممکن از به ۳ ماه هم نرسد .
معمولا قفل هایی که با ۳ باطری عرضه میگردند ، مصرف باطری کمتری نصبت به مدلهای دیگر دارند. که در برندهای مختلف قفل الکترونکی کمد کاملا مشهود و قابل بررسی میباشد.
قفل الکترونیکی باشگاهی باید دارای باطری خارجی باشد .که این امر میتواند با سهولت دسترسی های مختلفی طراحی گردد.معمولا قفلهای الکترونیکی کمدی که قسمت موتوری آنها به رنگ مشکی است از کیفیت بالاتری برخوردار میباشد .
این موضوع در تمام برنهای قفلهای الکترونیکی مشهود است .قفلهای کمد دیجیتال در دو فرکانس تمیک و مایفر وجود دارند .قفلهای الکترونیکی کمد میفر قابلیت ذخیره سازی اطلاعات به غیر از آی پی باز کردن قفل دیجیتال را دارند .
و مطمئنا قیمت قفلهای الکترونیکی استخری میفر بالاتر از قفلهای با فرکانس تمیک یا ۱۲۵ میباشد .
نحوه سوار شدن قفلهای الکترونیکی روی کمد بسیار مهم بوده و طول عمر آن را به میزان قابل توجهی بالا خواهد برد .


قیمت قفل کمد باشگاهی

 قفل‌های الکترونیکی کمدی دارای حافظه هوشمند است و کاربر می‌تواند تعداد مشخصی کلید برای آن تعریف کند، تا در این صورت چند نفر به کمد دسترسی داشته باشند. این قفل‌ها قابلیت تعریف 35 کلید الکترونیکی را دارند، این قابلیت باعث می‌شود، به‌عنوان‌مثال یک خانواده بتوانند کلید کمد را داشته باشند.
 قفل‌های الکترونیکی کمدی علاوه بر کلیدهای اختصاصی، دارای شاه‌کلید یا کلید مادر نیز هستند که می‌تواند همه قفل‌ها را باز کند. معمولاً شاه‌کلید در اختیار صاحب اصلی یا والدین قرار می‌گیرند، که به هنگام گم‌شدن قفل اختصاصی بتوانند درب قفل را باز کنند و اطلاعات آن را مجدداً بازنویسی کنند.
برای اطلاع از قیمت قفل باشگاهی با ایران لاک تماس بگیرید.      02166177976

قفل هوشمند باشگاهی 

این نوع قفل هوشمند جایگزین قفل کمد باشگاهی قدیمی و کلید دار میشود و با توجه به نوع خود میتواند هم بصورت آنلاین (ارتباط با نرم افزار ) و هم به صورت آفلاین(متکی بر خود) وظیفه باز و بسته کردن کمد باشگاهی را بر عهده بگیرد.
قفل هوشمند باشگاهی توسط کارت هوشمند rfid باز میشود و  به همین جهت از ایمنی و امنیت بسیار بالایی برخوردار است. این نوع قفل میتواند مچ بند استخر نیز ست شود و مچبند استخری قفل را باز نماید.

قفل باشگاهی


قفل هوشمند باشگاه مناسب چه مکان هایی است؟

باشگاه های ورزشی:تمامی باشگاه های ورزشی میتوانند از سیستم قفل باشگاهی استفاده کنند.
استخر ها ، سوناها و حمام ها : این قفل ها با مقاومتی که مقابل رصوبط دارند به خوبی میتوانند امنیت کمد میطهای مرطوب را برقرار نمایند.
باشگاه های بدنسازی : در باشگاه های بدنسازی استفاده از قفل کمد باشگاه راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.
رختکن ادارات ،بیمارستان ها،کلینیک ها و در کل هر مجموعه ای که دارای کمد هایی مثل کمد لباس، کمد ابزار و در کل هر نوع کمدی داشته باشند.

قفل استخری روستیک

بی شک پرطرفدارترین قفل باشگاهی و قفل هوشمند در ایران قفل استخری روستیک میباشد . این محصول تاکنون در بیش از ۱۰۰۰ پروژه در سطح کشور راه اندازی شده است . به علت بدنه چشمی  تمام استنلس استیل  این قفل ، رطوبت ، گرما ، بخارات ناشی از گازهای کلر و گوگرد و …. هیچگونه اثر مخربی بر روی این محصول نداشته و همین امر باعث گردیده تا این قفل بر روی کمد  بزرگترین پارک های آبی کشور ، پلاژ های ساحلی و مجموعه های آب درمانی خود نمایی کند .


تعمیر قفل باشگاهی (استخری)

قفل الکترونیکی باشگاه برای افزایش اطمینان و امنیت در مکانهای بسیاری استفاده می شوند. این قفلها برای مدیریت و نظارت بهتر و جامع تر در مراکز ورزشی و تفریحی، باشگاهها، پارکهای آبی، استخرها، بیمارستانها، دانشگاهها، موزه ها، صندوق امانت، مراکز آب درمانی مختلف استفاده می شوند.
برای نصب و تعمیر قفل باشگاهی میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

قفل دیجیتال,قفل هوشمند,قفل دیجیتالی

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند، قیمت قفل هوشمند دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری

قیمت قفل الکترونیکی استخری | نصب و تعمیر قفل استخری، قفل الکترونیکی کمد استخر، قیمت قفل کمد استخری

قفل استخری یا قفل باشگاهی نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاهها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.