قفل هتلی ,قفل کارتی هتلی,قیمت قفل هتلی

قفل هتلی | قیمت قفل کارتی هتلی

  • 17/08/1400 11:47:02 ق.ظ
  • 4932 نفر

ایران قفل فعال در زمینه قفل دیجیتال، قفل هوشمند، قفل باشگاهی و قفل استخری و .... است.
ایران قفل فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در زمینه هوشمند سازی هتل ها – منازل مسکونی و اماکن عمومی شروع و ادامه داده است .
بخش اعظم فعالیت این گروه معطوف به دستگیره دیجیتال، قفل کارتی، قفل دیجیتال رمزی,قفل اثرانگشتی ، اکسس کنترل و..... است. یکی از مهمترین فعالیت های قفل هوشمند ارائه قفل هتلی و همچنین انواع دستگیره هتلی برای امنیت هرچه بیشتر هتل ها و دیگر مکانهای عمومی است.

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع قفل هتلی با ما تماس بگیرید.

قفل کارتی هتلی

قفل‌ کارتی درب اتاق هتل در اشکال و رنگ‌های عرضه می‌گردد.منبع تغذیه این قفل های هتلی ۴ عدد باتری ۱٫۵ ولت قلمی می‌باشد.که نوع معمولی این باتری ها به طور متوسط یک سال جوابگوی قفل های هتلی خواهد بود و بنابراین نیازی به سیم کشی برق ندارند و مستقل از برق عمل می‌ نمایند.

دستگیره کارتی هتلی ALOCK

این دستگیره و قفل هتلی از قطعات الکترونیکی ساخت ژاپن می باشد و دارای سیستم Block Mode برای جلوگیری از تردد و دسترسی افراد و یا گروه کارت مشخص می باشد.

قفل دستگیره کارتی هتلی ALOCK

 

عملکرد قفل کارتی هتل:

سیستم بکار رفته در این قفل ها غیر از بخش نرم افزاری که در بالا به آن اشاره شد به دو بخش مکانیکی و الکترونیکی تقسیم بندی می‌گردد:

بخش مکانیکی قفل هتلی

مغزی داخلی قفل هوشمند هتلی که در داخل درب قرار می‌گیرد، بسیار با اهمیت بوده و دراندازه های مختلفی در بازار یافت می‌شود، که هر چه این اندازه کوچکتر باشد مقاومت درب توسط قفل کاهش نمی یابد، البته باید به ابن نکته هم توجه داشت که زبانه ها و تکنولوژی بکار رفته در مغزی قفل‌های هتل طبق استانداردهای روز دنیا بوده و استحکام لازم را داشته باشند. در حالت استاندارد میتوان به اندازه ی ۱۱*۱۵ سانتی متر که در بسیاری از هتل‌ها مورد استفاده قرار گرفته است اشاره کرد.

بخش الکترونیکی قفل کارتی هتل

در این بخش برد الکترونیکی قفل هتل مورد نظر وظیفه پردازش اطلاعات وارده و صدور فرمان به بخش‌های مختلف مغزی قفل را دارا می‌باشد. در حال حاضر برد های مرسوم در بازار در حالت آفلاین که دسته بندی آنها توسط کارت مورد نظر انجام می‌گیرد،به دو گروه تقسیم می‌شوند.

۱-قفل هتلی تماسی IC

اولین تکنولوژی قفلهای هتلی که وارد ایران شد.این تکنولوژی با وجود قابلیت‌هایی که داشت، به دلیل تماس بین برد و کارت دارای استحلاک بیشتری بود و دیگر هتل‌داران راغب به استفاده از این نوع قفلهای هتلی نمی‌باشند.لازم به ذکر است تمام قفل‌های IC توسط کارشناسان شرکت ایمن نگاه کاسپین، به وسیله تغییرات در مدار، می‌توانند به قفل های آر اف آی دی(RFID) که بعدا به آن اشاره خواهیم کرد ارتقا پیدا نمایند.

۲- قفل هتلی RFID 

در این مدل کارت ها که در دو فرکانس مرسوم  ۱۲۵KHzیا تمیک(TEMIC) و  ۱۳٫۵۶MHz یا مایفر (MIFARE) تولید می‌گردند، کارت با قفل و برد قفل های هتل دیگر در تماس نخواهد بود .
در مدل تمیک(TEMIC) کارت غیر از باز کردن قفل‌های هتل و راه اندازی برق اتاق توسط پاور سوئیچ هتلی یا همان کلید کارتی هتلی که جهت کاهش مصرف برق استفاده می‌شود، کاربرد دیگری نخواهد داشت. در صورتی که در کارت مایفر (MIFARE) می‌توان این کارت را در هر جایی که تکنولوژی مایفر در آن به کار رفته باشد مانند مترو، استخر و مجموعه آبی، سالن های ورزشی، رستوران، آسانسورو…. مورد استفاده قرار داد و از امکانات آن نهایت استفاده را داشت.

قفل هتلی

 

قیمت قفل کارتی هتلی

امکان نصب ساده قفل کارتی بر روی انواع درب یکی از مهمترین مزیت های این نوع قفل دیجیتال است.کاربری ساده قفل های کارتی تنها با نزدیک کردن کارت به کارخوان قفل درب باز خواهد شد.امکان فقل خودکار درب و این امکان وجود نخواهد داشت که درب باز بماند چون خود قفل پس از بسته شدن درب آن را قفل میکند.
عدم استفاده از کلید های فلزی و مکانیکی قدیمی،امکان هک شدن قفل کارتی تقریبا صفر است و نمیتوان آنها را با استفاده از روش معمول مثل قفل مکانیکی باز کرد.
.امکان استفاده با استفاده از کارت پرس،محبوبت بالا استفاده در هتل ها،امکان دسترسی و کنترل با استفاده دوبل از طریق اثر انگشت و کارت.امکان لو رفتن رمز در این قفل ها وجود ندارد.
برای اطلاع از قیمت قفل هوشمند هتلی با ایران قفل تماس بگیرید.  02166177976

کلید کارتی هتلی

همانطور که می دانید با اینکه تمامی هتل ها با نصب قفل کارتی باعث می شوند که افراد ناشنان وارد اتاق نشود. اما مشکل عمده این است که با توجه به اینکه هتل رزو می شود معمولا افراد تمامی وسایل را روشن می گذارند که همین باعث افزایش هزینه برق هتل می شود. برای رفع این مشکل امروزه می توانید با خرید کلید کارتی هتل و نصب آسان آن روی تمامی اتاق ها باعث صرفه جویی ۴۵ درصدی انرژی برق شوید.


نحوه کار کردن کلید کارتی

این یک سیستم کنترل مصرف انرژی است که به صورت کارتی می باشد و مشتری هنگام ورود به اتاق باید کارت را داخل آن بگذارد. با این کار تمام لامپ ها، سیستم برقی اتاق روشن می شود. و هنگام خروج هم با برداشتن آن کل برق اتاق قطع می شود.

کلید کارتی هتلی


درهای کارتی هتلی

قفل‌های کارتی در هتل‌ها بسیار محبوب هستند، زیرا می‌توانند برای ورود به رختشورخانه، رستوران و دیگر مکان‌ها نیز استفاده شوند. کارت‌های قفل‌های هتلی، بر اساس نوع «خواننده کارت» انتخاب می‌شوند و می‌توانند در زمان‌های مشخصی، بعضی درها را باز یا بسته نگه دارند.


اکنون هتل‌ها از سیستم‌های پیچیده‌تری برای قفل‌ کارتی هتلی خود استفاده می‌کنند؛ بدین طریق که بر اساس مدت اقامت شما در هتل (از زمان check in  تا زمان check out)، به شما اجازه ورود به بخش های مختلف را می‌دهند. مثلا اگر شما در اتاق‌های ویژه هتل ساکن باشید، اجازه ورود به وی آی پی رستوران را هم دارید؛ اما اگر در اتاق‌های معمولی ساکن باشید، از ورود شما به بخش وی آی پی رستوران ممانعت به عمل می‌آید.

خرید قفل کارتی درب

خرید و نصب قفل کارتی درب مناسب جهت :
الکترونیکی کردن درب ورودی اتاق مدیر عامل،الکترونیکی کردن درب ورودی مطب پزشکان،الکترونیکی کردن درب ورودی آزمایشگاه ها،الکترونیکی کردن درب ورودی شرکت ها،الکترونیکی کردن درب ورودی آپارتمانها،الکترونیکی کردن درب ورودی انبارها،الکترونیکی کردن درب ورودی اتاقهای سرور،الکترونیکی کردن درب ورودی بانکها،الکترونیکی کردن درب ورودی سازمان ها،الکترونیکی کردن درب حیاط و....


ویژگیهای استفاده از قفل های کارتی 

•    با نصب قفل کارتی هتلی شما می توانید رقت و آمد مسافران و کارکنان را کنترل کنید.
•    امکان حذف کارت های مفقود شده و صدور کارت جدید برای قفل کارتی نصب شده.
•    استفاده از کارت خدمتکار با زمان بندی مشخص برای کنترل ورود و خروج خدمتکاران به اتاق های هتل.
•    امکان استفاده از کارت Emergency برای باز کردن تمام درب ها در حالت های اضطراری مثل آتش سوزی.
•    ورود و خروج کارکنان با استفاده از قفل هتلی.

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید و قیمت قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.