قفل اثرانگشتی,قفل هوشمند اثر انگشتی,قفل درب اثر انگشتی,قفل الکترونیکی اثر انگشتی,دستگیره درب اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی | قفل اثر انگشتی باشگاه | قیمت قفل هوشمند اثر انگشتی

  • 27/07/1398 06:55:21 ب.ظ
  • 4052 نفر

قفل الکترونیکی اثرانگشتی

اگر از حمل کلیدهای حجیم و پردردسر (جا گذاشتن کلید و ماندن پشت درب منزل) خسته شده اید، بهترین راه حل جهت حل این مشکل استفاده از قفل اثرانگشتی می باشد. این محصولات با دارا بودن پنل ورود اثر انگشت برای تمامی افراد خانواده، بهترین روش برای تامین آسایش، راحتی و امنیت شما عزیزان می باشد. 
قفل اثر انگشتی درب دستگاه های امنیتی پیشرفته ای هستند که شما را قادر می سازد تا از اثر انگشت خود، پین کد یا رمز برای باز کردن قفل و دستگیره دیجیتال استفاده کنید که اغلب دارای یک کلید مکانیکی برای درب های مسکونی و تجاری می باشد.
قفل اثر انگشتی راه حل عالی می باشد برای زمان هایی که شما کلید به همراه ندارید یا دوست ندارید کلید همراه خود حمل کنید.
قفل اثر انگشتی دیجیتال و دستگیره های امنیتی یال ، سامسونگ، گیت من، هایوان، اچ گنگ و اچ بی اس بهترین گزینه ها برای باز کردن درب با اثر انگشت و رمز یا پین کد می باشند که دارای انواع و ظاهری متنوع می باشند. 
علاوه بر قابلیت باز کردن درب با تکنولوژی اثر انگشتی و رمز قفل های یال و سامسونگ دارای کلید مکانیکی نیز می باشند، که برخی از این قفل ها تا ۱۰۰ اثر انگشت را پشتیبانی می کنند.
قفل اثر انگشتی درب علاوه بر تکنولوژی اثر انگشت برای باز کردن درب از یک صفحه کلید لمسی که دارای اعداد ۰ تا ۹ می باشد استفاده می کنند، که می توانید به دلخواه خود یک رمز انتخاب کنید.

قفل درب اثر انگشتی

 

قفل اثر انگشتی باشگاهی

یکی دیگر از محصولات ایران لاک قفل اثر انگشتی باشگاه است.این قفل ها به راحتی روی درب کمد باشگاه نصب می شود و اعضای باشگاه میتوانند از این قفل ها استفاده کننده. فن آوری بکارر فته در قفل اثر انگشتی باشگاه بسیار پیچیده است و این امر باعث ایجاد امنیت بیشتر در باشگاه ها می شود.

قیمت قفل اثر انگشتی آپارتمان

مشخصا یکی از فاکتورهای مهم تاثیر گذار در خرید قفل هوشمند قیمت آن است .  علاوه بر این، برای اینکه بتوانیم خرید بهتر و مقرون به صرفه تری داشته باشیم لازم است ارزیابی درستی از کارایی و مزایای هر کالا در مقایسه با قیمت آن داشته باشیم .
به عنوان مثال اگر بخواهیم ارزیابی درستی از قیمت دستگیره اثر انگشتی داشته باشیم در ابتدا باید قیمت قفل درب اثر انگشتی را مثلا با قفل رمزی،قفل دیجیتال یا قفل کارتی مقایسه کنیم . شاید در ابتدا قیمت قفل اثر انگشتی کمی گران تر باشد اما مشخصا در اینجا ویژگی های خاص و منحصر به فرد آن است که این اختلاف قیمت را توجیه میکند . علاوه بر این با مقایسه قیمت قفل درب اثر انگشتی با خسارت ها و هزینه های جبران ناپذیری که بابت سرقت و دزدی از محل کار یا خانه مان باید بپردازیم در همان نگاه اول مشخص است ،هزینه ای که بابت دستگیره اثر انگشتی برای خانه یا محل کارمان پرداخت می کنیم بسیار ناچیز است .

دستگیره اثر انگشتی 

همه ما شاید در طول روز بارها و بارها اطرافیان خودمان را بر اساس ویژگی های خاصی از فرد که در ذهن مان ثبت شده است ارزیابی و شناسایی می کنیم . مثلا ممکن است از فاصله ای دور و در میان صدها نفر بتوانیم از روی شکل راه رفتن از پشت سر یکی از دوستانمان را از بقیه افراد تشخیص دهیم . در سیستم های امنیتی مانند قفل اثر انگشتی هم تشخیص هویت افراد بر اساس همین مقایسه خصوصیات منحصر به فرد افراد اما با سیستم های کامپیوتری و سنسورهای پیشرفته انجام میشود.

خصوصیات “بیومتریک” شما چه خصوصیاتی هستند؟

در قفل اثر انگشتی برای تشخیص هویت افراد از خصوصیات بیومتریک افراد استفاده میشود . اصطلاح ” بیومتریک ” در سیستم های امنیتی به معنای ویژگی های خاصی است که در هر فرد منحصر به فرد است و با هیچ فرد دیگری در دنیا شبیه نیست و علاوه بر این تا پایان عمر فرد هم ثابت باقی می ماند . از جمله خصوصیات بیومتریک می توانیم به اثر انگشت ، عنبیه چشم ، چهره ، و یا حتی رفتارهای حرکتی و صدای هر فرد اشاره کنیم .

نحوه تشخیص هویت در قفل الکترونیکی درب اثر انگشتی

در سیستم های کنترل تردد اثر انگشتی مانند قفل اثر انگشتی درب ضد سرقت و یا هر نوع قفل اثر انگشتی درب ، مجوز ورود افراد به داخل ساختمان بر اساس ثبت و مقایسه اثر انگشت آنها انجام میشود . به این شکل که در ابتدای نصب قفل درب آپارتمان، تعدادی اثر انگشت که مجاز هستند در حافظه دستگیره اثر انگشتی ثبت میشود . از این لحظه به بعد هر فردی که قصد ورود به محل را داشته باشد باید اثر انگشت خود را در محل سنسور اثر انگشت قفل درب بگذارد و در صورتی که با اثر انگشت های دارای مجوز مطابقت داشته باشد به او اجازه ورود داده میشود .

قفل اثرانگشتی

 

بهترین و پرفروش ترین مدل های قفل دیجیتال اثر انگشتی 

قفل اثرانگشتی SHP-DP920

این محصول جدیدترین و پرفروش ترین قفل سامسونگ می باشد. این محصول امنیتی با داشتن هر سه پنل ورودی (رمز، کارت و اثر انگشت) راحتی در رفت و آمد را برای شما فراهم می آورد. این مدل قفل دارای کد تصادفی می باشد تا از لو رفتن رمز جلوگیری نماید. از دیگر امکانات قفل اثرانگشتی SHP-DP920 قفل خودکار می باشد تا دیگر نگران بسته بودن درب خود بعد از خروج از منزل نباشید.


قفل اثرانگشتی GURRDIAN-TM901

این مدل قفل محصول شرکت H-GANG می باشد و با دارا بودن هر سه پنل ورودی بهترین گزینه برای درب منزلتان می باشد. این مدل قفل دارای سیستم های امنیتی مانند سیستم ضد شوک، سیستم ضد حریق، سیستم ضد سرقت و … بوده که امنیت را به خانه شما هدیه می نماید. از دیگر امکانات این قفل منبع تغذیه اضطراری می باشد که در صورت تمام شدن باتری دستگاه می توان از آن استفاده نمود.


قفل اثر انگشتی YMG40

این محصول متعلق به شرکت YALE از بهترین و پرفروش ترین قفل های دیجیتال در جهان می باشد. این قفل مانند سایر قفل های اثرانگشتی دارای سیستم بیومتریک می باشد. در این سیستم جهت شناسایی اثر انگشت، باید جریان خون در دست در گردش باشد در غیر این صورت اثرانگشت به دستگاه شناسایی نمی شود. از دیگر خصوصیات این مدل قفل می توان به شناسایی ریموت کنترل و گوشی هوشمند و کنترل از راه دور اشاره نمود.


قفل اثر انگشتی  F20

این قفل اثرانگشتی بدون دستگیره محصول شرکت GATEMAN با طراحی منحصر به فرد بهترین گزینه برای درب های ضد سرقت می باشد. به این صورت که با استفاده از این مدل قفل در درب های ضدسرقت، دیگر نیازی به حذف سیستم قفل مرکزی درب ضدسرقت نمی باشد و همزمان می توان از هر دو سیستم قفل استفاده نمود. قدرت شناسایی بسیار قوی این مدل قفل باعث امنیت بسیار زیاد منزل می گردد.
 

قفل دیجیتال,قفل هوشمند,قفل دیجیتالی

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند، قیمت قفل هوشمند دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری

قیمت قفل الکترونیکی استخری | نصب و تعمیر قفل استخری، قفل الکترونیکی کمد استخر، قیمت قفل کمد استخری

قفل استخری یا قفل باشگاهی نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاهها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.