قفل رمزدار,قفل رمزی,دستگیره رمزی,دستگیره رمزدار,قفل رمزدار درب ضد سرقت

قفل و دستگیره رمزدار

 • 30/07/1398 04:07:03 ب.ظ
 • 8200 نفر

قفل هوشمند رمزدار

این روزها سراغ هر وسیله ای که می رویم یا برای استفاده از هر خدمات یا حساب کاربری آنلاین لازم داریم یک رمز عبور یا پسوورد تعریف کنیم تا برای هر بار استفاده با ورود رمز صحیح مجوز دسترسی به ما داده شود .در اصل این روزها به جای ارائه مدارکی مانند شناسنامه که در گذشته برای احرا هویت ما استفاده میشد ، این رمزها هستند که نشان از هویت ما دارند و برای احراز هویت استفاده میشوند.
مشخصا احراز هویت با رمز یکی از انواع روش های جدید افزایش امنیت چه در دنیای دیجیتال و چه در زندگی روزمره است . قفل ها جزو اولین سیستم هایی بودند که رمزدار شدند و به این شکل با استفاده از قفل درب رمز دار در خانه و محل کار امنیت محیط بسیار بیشتر از قبل شد ، چون فقط افرادی می توانستند وارد محیط شوند که رمزعبور را می دانستند .
به قفل رمزدار (قفل رمزی) می توان یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم را شناسایی کرد. پنل ورودی رمز در این محصول دارای مشخصات زیر می باشد:
۱-مخفی بودن صفحه کلید در حالت معمولی در قفل رمزی
۲-روشن شدن صفحه کلید در هنگام استفاده از قفل رمزدار
۳- قبل از وارد کردن رمز، دستگاه به شما دو عدد تصادفی می دهد. برای آنکه رد اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد باشد و نتوان رمز شخصی شما را به هیچ وجه تشخیص داد.

enlightened در مورد دستگیره اثر انگشتی، چشمی دیجیتال و قفل دیجیتال شیشه سکوریت هم بدانید.

چرا باید از قفل درب رمز دار به جای قفل های قدیمی استفاده کنیم ؟

همه ما می دانیم که قفل های کلیدی چه قدر ما را دچار دردسرهای مختلف میکنند . مثلا جا ماندن کلید پشت درب ممکن است ساعت ها وقت ما را بگیرد و مجبور به صرف هزینه زیادی صرف کلید ساز یا تعویض قفل کنیم و در نهایت چند وقت دیگر ممکن است مجدد گرفتار همین مشکل شویم . یا هر روز مجبور هستیم در هنگام خارج شدن از خانه این دغدغه را داشته باشیم که کلیدمان را جا نگذاریم و یک دسته کلید سنگین را با خودمان در طول روز این ور و آن ور ببریم . اما پیشرفت تکنولوژی در صنعت قفل سازی کار ما را این روزها راحت کرده است و با یک انتخاب هوشمندانه می توانیم برای همیشه از دردسر قفل های کلید خلاص شویم .بله قفل هوشمند یا قفل دیجیتال رمز راه حل رهایی از این قفل های قدیمی است.

قفل هوشمند رمزدار

 

قیمت قفل رمزدار درب ضد سرقت

این روزها قفل های هوشمند زیادی وارد بازار شدند. عملکرد و کارکرد هریک از این قفل های متفاوت است و این باعث میشود شما بتوانید از بین این قفل ها بهترین مورد که مناسب شماست را انتخاب کنید. مثلا اگر شما و اکثر ساکنین خانه جزو افرادی هستید که هر روز یک نخ دور انگشت تان می بندید تا چیزی را فراموش نکنید و به همین خاطر استرس دارید که رمزعبورهای خود را فراموش کنید بهتر است از قفل اثر انگشتی یا تشخیص چهره استفاده کنید. اما برعکس اگر آدم باهوشی هستید و دارای یک حافظه خوب بهترین انتخاب برای شما قفل رمزدار درب است . این قفل های رمز دار با تعریف رمز منحصر به فرد می توانند کاملا امنیت خانه یا محل شما را تامین کنند و هیچ شخص غریبه ای نمی تواند بدون مجوز از طرف شما وارد محل زندگی یا کاری شما شود .
البته در قفل دیجیتالی جدیدتر چند راه دسترسی با هم ترکیب میشوند تا امنیت قفل ها بسیار بالاتر رود . مثلا در یک نوع قفل هوشمند ممکن است هم از سیستم رمز استفاده شود و هم اثر انگشت .
این قفل ها بر اساس تکنولوژی و جنس آن قیمت های متفاوتی دارند. این قفل ها از قفل های معمولی قیمت بالاتری دارند ولی این اختلاف قیمت ارزش این را دارد که شما قفل هوشمند را خریداری کنید.به این دلیل که بیشترین امنیت را برای شما فراهم می آورد.

تعدادی از محصولات قفل رمز دار موجود در فروشگاه ایران لاک

 

قفل رمزدار ادلر مدل L1

قفل رمزدار ادلر مدل L1

این قفل قابلیت تعریف کاربر در 3 سطح دسترسی اثر انگشت، کارت ، پسوورد را دارد. دارای زبانه ضد کارت می باشد و قابلیت آلارم هشدار دهنده بسته نشدن درب.همچنین دارای قابلیت تنظیم و تبدیل از قفل و دستگیره دیجیتال به دستگیره بازشو ساده را نیز دارد.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHP-DP820

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHP-DP820

این قفل دارای این ویژگی ها می باشد:دسترسی توسط رمز و کارت.قابلیت اتصال به خانه هوشمند.دارای سیستم اعلام حریق و ضد شوک .دارای کد تصادفی.سیستم امنیت خروج.قابلیت نصب بر روی انواع درب‌های چوبی و ضد سرقت. مجهز به سیستم ضد شوک

 

دستگیره دیجیتال فیلیپس 9100

قفل رمزدار فیلیپس 9100

این قفل مجهز به دستگیره هوشمند pull & push ،طراحی اثر انگشت،رنگ بندی منحصر به فرد،مغزی سه زبانه فولادی،قابلیت شناسایی اثر انگشت، کارت، رمز،تلفن هوشمند و کلید مکانیکی.و منبع تغذیه اضطراری به وسیله کابل میکرو می باشد.

قفل دیجیتال کاداس مدل K7

قفل دیجیتال کاداس مدل K7

قفل دیجیتال درب Kaadas مدل K7 به روش Push Pull باز و بسته می شود. قفل اثر انگشت بیومتریکی ، یکی از امن ترین و ظریف ترین دستگاه های موجود در جهان است. این قفل از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار است که امنیت خانه و محل کار شما را تامین میکند .

دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال به نوعی از یراق های امروزی گفته می شود که به شما امکانش باز شدن توسط رمز، اثر انگشت و یا کارت های بدون تماس را به شما می دهد. یعنی شما به راحتی می توانید با یکی از حالات و یا ترکیبی از چند حالت ذکر شده دستگیره دیجیتالی خود را باز نمایید.دستگیره الکترونیکی می تواند به عنوان قفل هوشمند اتاقی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.دستگیره دیجیتال و الکترونیکی بر روی درب های ورودی نصب می شود،و در مکانهایی که نیاز به محدود کردن دسترسی و تردد افراد وجود دارد، استفاده می شود.

چطورمی توانیم مانع لو رفتن رمز قفل رمزدار شویم؟

بسیاری از افراد در هنگام خرید قفل درب رمزدار این سوال را مطرح کنندکه با افرادی که عادت به سرک کشیدن در کارهای دیگران را دارند و دائما در حال فضولی هستند و در هنگام وارد کردن رمز عبور در کنار شان هستند چه کار کنند؟
 آیا راهکاری وجود دارد که کاری کنیم که مانع حفظ کردن رمزمان توسط این افراد فضول شویم ؟
باید بگوییم در قفل های رمزی جدید جای نگرانی نیست و تولید کنندگان قفل رمز دار درب دیجیتالی جدید یک سیستم ورود رمز گیج کننده تعریف کرده اند که کاملا از لو رفتن رمز شما محافظت می کند .

آشنایی با سیستم جالب محافظ رمز در قفل رمز دار دیجیتالی

برای استفاده از سیستم محافظ رمز یا سیستم ورود رمز گیج کننده به منظور جلوگیری از لو رفتن رمز ، کافی است این قابلیت را در قفل رمز دار دیجیتالی فعال کنید و سپس قبل یا بعد از وارد کردن رمز اصلی خودتان عددهای گیج کننده و گمراه کننده وارد کنید تا فردی که نزدیک شماست نتواند رمز شما را حفظ کند .
به عنوان مثال اگر رمز عبور شما 9856143 است . می توانید رمز عبور خود را به این شکل 13548# 9856143 یا به این صورت 9856143# 16555 وارد کنید و مطمئن باشید هیچ شخصی نمی تواند رمز شما را به خاطر بسپارد .

دستگیره رمزدار درب

 

خصوصیات قفل دیجیتال رمزی (دستگیره دیجیتال رمزی)

 • دسترسی توسط رمز و کارت(بعضی از قفل ها از چند راه دسترسی استفاده میکنند.)
 • دارای بدنه ضد حریق
 • جلوگیری از لو رفتن رمز با تابع خیالی
 • دارای رمز مادر (Master Code) جهت امنیت دستگیره
 • مخصوص شیشه سکوریت
 • مجهز به سیستم هوشمند شناسایی انگشت از داخل
 • قفل شدن دستگیره رمزی یا قفل رمزی بعد از وارد نمودن چند رمز اشتباه

انتخاب بهترین رمز برای قفل رمزدار

مشخصا امنیت رمز عبور انتخاب شده در دنیای دیجیتال و همین طور قفل درب رمز دار از حیاتی ترین بخش های تامین امنیت توسط تجهیزات امنیتی رمزی است . بنابراین انتخاب حرفه ای و هوشمندانه یک رمز عبور مناسب و غیر قابل هک مهمترین مساله بعد از خرید قفل دیجیتال رمزدار است .
برای انتخاب رمز عبور مناسب برای قفل درب رمزی بهتر است به این موارد بیشتر توجه کنید :

 1.  تا جایی که ممکن است رمز عبورتان کوتاه یا به شکل عددهای با ترتیب و الگوی مشخص مثل 12345 نباشد.
 2.  حتما رمز عبوری را برای قفل درب رمزدار انتخاب کنید که یادآوری و به خاطر سپردن آن برای شما و افرادی که به خانه یا محل کار رفت و آمد می کنند راحت باشد.
 3. بهتر است در زمان انتخاب رمز عبور از کلیدهای متوالی یا با الگوی مشخص که امکان به یاد سپاری آنها راحت است اصلا استفاده نکنید.
 4.  بهتر است در هیچ کدام از رمز عبورهای تان از جمله رمز قفل رمزی درب خانه یا محل کارتان از اعداد مشخص مثل تاریخ تولد یا شماره تلفن های خانه یا محل کار استفاده نکنید.

از دیگر محصولات ایران لاک، قفل ضد سرقت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب مورد نظر مراجعه بفرمایید.

تعمیر قفل دیجیتال,تعمیر قفل هوشمند

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.