نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

  • 06/06/1398 12:29:03 ب.ظ
  • 713 نفر

خصوصیات قفل هوشمند باشگاهی به شرح زیر می باشد.


قفل هوشمند دارای یک دستبند برای باز کردن می باشد و در صورت گم شدن دستبند می توانید از دستبند مادر برای باز کردن قفل از آن استفاده کنید و یک دستبند دیگر جایگزین کنید.
ضد آب می باشد.
قابلیت حذف حافظه دستبند گم شده و جایگزین کردن دستبند جدید
قابلیت باز کردن تمامی قفل ها با دستبند مادر
قابلیت امکان استفاده از باتری خارجی هنگام تمام شدن باتری قفل
دارای سیستم هشدار تمام شدن شارژ باتری
مصرف کم باتری

 

قفل کمد باشگاه آنلاین:

 

قفل الکترونیکی کمد آنلاین در تعریف به قفلی گفته میشود. که قفل محدودیتی جهت باز و بسته شدن با یک عامل ورودی نداشته باشد که این عدم محدودیت میتواند. تنوع زیادی از ویژگی ها را در اختیار کاربر قرار دهد که در ذیل به  اختصار به آن اشاره میشود:

 

۱: اتصال به سیستم نرم افزار کنترل تردد :

 

از ویژگی بارز قفل های آنلاین روستیک اتصال به سیستم نرم افزار جامع کنترل تردد میباشد،. با ا ستفاده از این سیستم کاربر شما به سیستم حسابداری، گیت های کنترل تردد، بوفه، قسمت های داخلی همچون ماساژ، سرسره های تفریحی، یوگا و.… متصل میگردد و شما میتوانید نوع و چگونگی دسترسی عضوهای باشگاه خود را تعریف نمایید.

همچنین شما میتوانید برای کاربر خود امکان دسترسی به قفل ها را بر اساس زمان و تاریخ خاصی معین نمایید.به عنوان مثال شما میتوانید تعریف نمایید کاربر شما تنها در صورتی که اعتبار ماهیانه عضویت داشته باشد میتواند در روز های فرد اجازه عبور از گیت کنترل تردد داشته باشد و همچنین کمد رختکن تنها برای ۳ ساعت از زمان ورود امکان استفاده داشته باشد، ۲۰ دقیقه زمان استفاده از تردمیل، ۵ دقیقه دوش آب گرم و خرید تا سقف ۲۰.۰۰۰ تومان از بوفه باشگاه که تماما میتواند تحت کنترل مدیر باشگاه باشد.

 

۲: عدم انحصار مچ بند تنها به یک قفل خاص :

 

در قفل های الکترونیک آفلاین سیستم عملکرد به گونه ای است که هر مچ بند و کارت تنها توانایی بازکردن قفل خاصی را دارد ، مثلا مچ بند قفل کمد باشگاه شماره ۲ تنها توانایی باز کردن قفل شماره ۲ را دارا میباشد ، اما در سیستم قفل آنلاین این محدودیت از بین میرود.

به این معنی که یک شخص  در باشگاه میتواند یک مچ بند بدون شماره در اختیار داشته باشد و در مراجعه روز اول خود از کمد شماره ۵ استفاده نماید. و در مراجعه روز دوم خود از کمد شماره ۱۰ ، این انتخاب که در هر روز از چه کمدی استفاده نماید میتواند به انتخاب و تصمیم مدیر باشگاه باشد، انتخاب خود شخص و یا به صورت اتفاقی سیستم نرم افزار از میان کمد های خالی یک کمد را به صورت رندم در دسترس کاربر قرار دهد.

 

۳: امکان استفاده از ورودی های غیر فیزیکی همچون اثر انگشت و تشخیص چهره :

 

از انجا که قفل های کمد باشگاه آنلاین روستیک  مرتبط با نرم افزار جامع کنترل تردد میباشند. تنوعی از انواع ورودی ها همچون کارت، اثر انگشت، سنسورهای تشخیص و اسکن چهره، سنسورهای اسکن چشم، انواع مچ بند و کارت های هوشمند میتوانند با قفل های باشگاهی روستیک ارتباط برقرار کرده و دستور باز و بسته شدن قفل را صادر نمایند .

 

۴:امکان استفاده از برق و باطری :

 

قفل های آنلاین باشگاهی روستیک با بیش از ۲۰ نوع تنوع قابلیت استفاده از منبع تغدیه برق و باطری را دارا میباشند، استفاده از برق شهری و سیستم برقی پی اس و همچنین استفاده از باطری های قلمی به انتخاب کاربر بوده و انواع قفل های مگنتی (آهن ربایی ) انواع قفل های تک زبانه ای شفتی، انواع قفل های ۲ کاربرده آفلاین و آنلاین همزمان، قفل های اتصال به شبکه با پروتوکول زیگبی، وای فای و کابل لن و انواع قفل های بدون سیم کشی با پروتوکول مایفر به باشگاه داران محترم این امکان را میدهد که با توجه به شرایط و امکانات باشگاه خود بهترین انتخاب را داشته باشند. جهت برسی مدل های مختلف قفل های آنلاین روستیک به قسمت محصولات مراجعه فرمایید.

 

قفل دیجیتال,قفل هوشمند,قفل دیجیتالی

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند، قیمت قفل هوشمند دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری

نصب و تعمیر قفل استخری، قفل الکترونیکی کمد استخر، قیمت قفل کمد استخری

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاهها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.