قفل دیجیتال آپارتمانی,قفل هوشمند درب ورود,قفل دیجیتال,قفل الکترونیکی آپارتمان

قفل دیجیتال آپارتمانی | قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی

  • 06/05/1401 07:50:23 ب.ظ
  • 8714 نفر

ساعت‌ها، دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری، گوشی‌های تلفن و بسیاری از فناوری‌های دیگر طی سالیان گذشته از دنیای آنالوگ به سوی دنیای دیجیتال هجرت کرده‌اند. حال نوبت به قفل‌ها می‌رسد که رفته‌ رفته جای خود را در دنیای دیجیتال پیدا کنند. قفل دیجیتال (یا اگر بخواهیم درست ‌تر بگوییم قفل الکترونیکی)، همان‌طور که از نامش بر می‌آید، به نوعی از قفل ‌ها گفته می ‌شود که ازجریان الکتریسیته برای باز یا بسته کردن درب استفاده می‌کند. قفل دیجیتال فناوری جدیدی نیست و می‌توان گفت که جایگاه خود را در صنعت خودروسازی محکم کرده است. برای اطلاع از قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی با ایران لاک تماس بگیرید.

اما برخلاف گوشی هوشمند که با آمدنش به کلی گوشی سنتی را به باد فراموشی سپرد، هنوز قفل دیجیتال نتوانسته جای خود را در منازل مردم پیدا کند. با این حال، با افزایش تعداد شرکت‌هایی که این فناوری را برای استفاده‌های خانگی و تجاری ارایه می‌کنند و همچنین با گسترش و کاهش قیمت این فناوری، شاید آن روزی که قفل و دستگیره سنتی به طور کامل جای خود را به قفل و دستگیره دیجیتال می‌دهد چندان هم دور نباشد.

برای خرید و اطلاع از قیمت قفل دیجیتال درب آپارتمان با ما تماس بگیرید.

انواع قفل دیجیتال درب آپارتمانی  

برخی از ویژگی‌های قفل الکترونیکی درب ورودی اعم از ضد سرقت بودن، ضد شوک، ضد حریق، ضد نفوذ، ضد هک، قفل کودک و موارد دیگر، از جمله مشخصاتی هستند که به افزایش امنیت فضای داخلی کمک می‌کنند. اگر قفلی دارای چنین ویژگی‌هایی بود، احتمال سرقت و نفوذ به صفر خواهد رسید.در ادامه تعدادی از انواع قفل الکترونیکی را برای شما شرح خواهیم داد.

دستگیره اثر انگشتی

دستگیره اثر انگشتی یکی از سیستم‌های حفاظتی و امنیتی نسل جدید برای کنترل تردد خانه، محل کار و یا هرجای دیگری که ورود و خروج به آن مهم است، به کار می‌رود.این دستگیره از 2 قسمت میکروکنترلر ( micro controller ) و حافظه ( memory ) تشکیل شده است و می تواند به عنوان یک قفل دیجیتال درب آپارتمان مورد  استفاده قرار گیرد.. میکروکنترلر با صفحه کلید و کارت‌ها ارتباط دارد و به طور کلی فرمان باز و بسته شدن درب را می‌دهد. اما وظیفه‌ی حافظه به خاطر سپردن رمز‌ها، اثر انگشت‌های معرفی شده و … جهت ورود افراد مجاز است.

دستگیره اثر انگشتی

دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال یکی از بهترین و جدید ترین نوآوری های کنترل ورود و خروج افراد است که بر روی قفل درب آپارتمان می توان نصب نمود. با استفاده از این دستگیره هوشمند دیگر نیازی به کلید و ساخت نمونه کلید برای افراد ساختمان وجود ندارد، به علاوه اینکه دیگر لازم نیست نگران گم شدن کلید های ساختمان باشید. برای باز کردن قفل درب ساختمان روش های بسیار ساده تری با استفاده از دستگیره الکترونیکی وجود دارد که کار را بسیار آسان و در عین حال ایمن تر کرده است. درمورد قفل درب ضد سرقت بیشتر بدانید.

قفل دیجیتال آپارتمان

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی نوعی قفل هوشمند و الکترومکانیکی می‌باشد که با استفاده از سیستم بیومتریک و یا اسکنر اثر انگشت ورود و خروج را کنترل و امنیت درب ورودی را افزایش می‌دهد. در گذشته به دلیل بالا بودن قیمت دستگیره دیجیتال و محدود بودن تولید آن، تنها شرکت‌های نظامی و امنیتی از این نوع قفل برای محدود نمودن دسترسی استفاده می‌کردند.

اسکنر اثر انگشت یک دستگاه‌ ورودی دیجیتال است که اثر انگشت انسان را به صورت تصاویر دو بعدی و سه‌بعدی می‌خواند و آن‌ها را به اطلاعات و الگوهای عددی تبدیل می‌کند.زمانی که انگشت خود را روی آن قرار می‌دهید، اثر انگشت به صورت الگوهای عددی رمزگذاری شده، در پایگاه داده‌ای قفل اثر انگشتی ذخیره می‌شود. حال اگر مجددا انگشت خود را بر روی اسکنر قرار دهید، اثر انگشت اسکن شده با اثر انگشت ذخیره شده مقایسه می‌شود. اگر اثر انگشت اسکن شده با اطلاعات حافظه قفل اثر انگشتی مطابقت داشته باشد، هویت شخص تایید شده و درب ورودی باز می‌گردد.

قفل اثر انگشتی

چشمی دیجیتال

اگر می خواهید برای منزل خود یک نگهبان ۲۴ ساعته داشته باشید بدون این که لازم باشد نگران چیزی باشید، چشمی دیجیتال یک انتخاب هوشمندانه است. همه ما نگرانی های گاه و بی گاه و بی دلیل و با دلیل را از جهت امنیت منزلمان تجربه کرده ایم. مخصوصا زمانی که برای مدت طولانی در منزل نیستیم و نمی توانیم به خانه سر بزنیم یا اگر ناچاریم فرزندان یا سالمندان خود را در خانه تنها بگذاریم و نگران امنیت آنها هستیم.

با نصب چشمی دیجیتال بر روی درب آپارتمان می توانید امنیت خانوادهتان را فراهم آورید.چشمی دیجیتال را می‌توان روی انواع درب‌های معمولی و چوبی و ضد سرقت نصب کرد.

چشمی دیجیتال درب آپارتمان

شیوه‌های احراز هویت در دستگیره دیجیتالی درب آپارتمان 

قفل یا دستگیره دیجیتال درب آپارتمان  (یا همان قفل یا دستگیره الکترونیکی) می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور جایگزین قفل‌های سنتی شود و امنیت و راحتی بیش‌تری را برای زندگی روزمره انسان‌ها فراهم بیاورد. اما علی‌رغم تفاوت‌های بسیاری که بین این دو فناوری مدرن و سنتی وجود دارد، هدف و کارکرد آن‌ها مشترک و یکسان است. به طور کلی کارکرد یک قفل این است که به افرادی خاص اجازه ورود دهد و مانع از ورود سایر افراد شود. اما برای تشخیص این که آیا یک فرد اجازه ورود دارد یا خیر نیاز به احراز هویت است.
احراز هویت در قفل‌های سنتی با استفاده از کلید انجام می‌شود؛ یعنی فردی که کلید را به همراه داشته باشد اجازه ورود دارد. قفل دیجیتال درب هم از چند روش مختلف برای احراز هویت و اعطای اجازه ورود به افراد استفاده می‌کند که در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره خواهیم کرد.در مورد قفل دیجیتال شیشه سکوریت بیشتر بدانید.

قفل هوشمند درب ورودی

 احراز هویت در درب دیجیتال آپارتمانی با رمزعبور

احتمالاً در فیلم‌ها و بازی‌های رایانه‌ای درب‌های بسیاری را دیده‌اید که با وارد کردن رمز عبور باز می‌شوند.در واقعیت هم رمز عبور یکی از پرکاربردترین شیوه‌های احراز هویت برای قفل دیجیتال است. قفل‌هایی که با استفاده از رمز عبور باز می‌شوند(قفل دیجیتال رمزدار) دارای یک صفحه‌کلید هستند، که می‌تواند تنها شامل اعداد یا ترکیب اعداد حروف باشد یا این که می‌تواند مکانیکی یا لمسی باشد.

بدیهی است که در این سیستم با وارد کردن رمز عبور یا گذرواژه صحیح درب باز می‌شود. بزرگترین ایراد استفاده از رمز عبور برای احراز هویت این است که همواره این احتمال وجود دارد که رمز عبور فراموش شود یا این که فردی دیگر به آن دست پیدا کند. با این حال، بزرگترین مزیت این روش به نحوی بزرگترین ایراد آن را خنثی می‌کند و این است که می‌توان به سادگی آن را تغییر داد تا از ورود افرادی که به نحوی به رمز عبور قبلی دست پیدا کرده بودند جلوگیری شود.

کلید فیزیکی دستگیره دیجیتالی درب

یکی دیگر از پرکاربردترین روش‌های احراز هویت برای قفل دیجیتال استفاده از کلیدهای فیزیکی است، که کارت‌کلیدها (قفل کارتی)از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها هستند. سه روش برای باز کردن قفل دیجیتال با استفاده از کارت‌کلید وجود دارد: یا باید کارت را در مقابل یک بازخوان قرار دهید، یا مانند کارت‌خوان فروشگاه‌ها باید آن را بکشید یا مانند دستگاه‌های عابربانک باید کارت را وارد کنید. اما کارت‌کلیدها تنها نوع کلیدهای فیزیکی برای قفل دیجیتال نیستند.
گوشی هوشمند شما هم می‌تواند با استفاده از امواج رادیویی مانند بلوتوث به عنوان کلیدی برای درب عمل کند، به این صورت که قفل دیجیتال با نزدیک شدن گوشی‌تان به قفل، درب را به صورت خودکار برای‌تان باز می‌کند. یکی دیگر از گزینه‌ها استفاده از حافظه فلش است که رواج کم‌تری دارد. بزرگترین ایراد کلیدهای فیزیکی این است که می‌توانند گم یا خراب شوند و این که عوض کردن یا کپی کردن آن‌ها هم فرآیند طولانی و پیچیده‌ای است. اما استفاده از کلید فیزیکی به مراتب سرعت و راحتی بیش‌تری را نسبت به رمز عبور ارایه می‌کند.

قفل دیجیتال بیومتریک

بیومتریک یا زیست‌سنجشی یک روش امنیتی است که در آن از اندازه‌گیری ویژگی‌های عموما فیزیکی منحصربه‌فرد، غیرقابل تقلید و غیرقابل تغییر انسان به منظور شناسایی و احراز هویت او استفاده می‌شود ترکیبی از چند روش در دستگیره دیجیتالی درب همواره وقتی صحبت از روش‌های مختلف باشد، بهترین راه استفاده از ترکیبی از چند  روش مختلف است.

ترکیب روش‌های احراز هویت می‌تواند دو مزیت عمده به همراهداشته باشد. اولین مزیت این کار افزایش قابل توجه امنیت قفل است. تصور کنید قفلی برای باز شدن هم نیاز به یک کارت‌کلید داشته باشد، هم یک رمز عبور و هم اسکن  قرنیه چشم. در این حالت، احتمال دسترسی افراد غیرمجاز به سمت صفر میل می‌کند. البته این کار برای کاربردهای خانگی کمی زیاده‌روی و بیش از اندازه وقت‌گیر است.یکی از پرکاربردترین نوع قفل بیومتریک قفل اثرانگشتی است.

قفل دیجیتال آپارتمانی

قفل دیجیتال ایرانی

دردستگیره های فوق توسط رمز ۴ الی ۱۲ رقمی ویا با اثر انگشت شما در باز میشود .به جهت تشخیص بافت زنده توسط دستگاه ،غیر قابل هک می باشد .در صورت وارد کردن اشتباه رمز بصورت ۳ بار پشت سرهم دستگیره به مدت ۱ دقیقه غیر فعال می شود.دارای امنیت فوق العاده می باشد .قابل نصب روی تمامی درب ها شامل درب ورودی آپارتمان.درب اتاق مدیریت .اتاق شخصی و... می باشد حتی قابلیت نصب روی درب حیاط منزل را نیز دارا می باشد.
با قفل هوشمند دیگر هرگز پشت در نمیمانید چون کلید شما در ذهن شماست . امکان معرفی تا ۱۰۰ اثر انگشت.غیر قابل هک .قابلیت تشخیص بافت زنده .قابل نصب روی تمامی در بها .ایمنی فوقالعاده.مناسب برای ویلا وآپارتمان ویا دفتر کار.قابلیت باز وبسته شدن با ریموت کنترل در مدل های متنوع به شکل کارتی ،رمزی و اثر انگشتی دارای آلارم حریق ،قفل اتوماتیک در و قفل کودک .

برای مشاوره و خریداری قفل دیجیتال درب آپارتمان با ایران لاک تماس بگیرید.  02166177976

چرا این روزها باید روی درب همه آپارتمان ها دستگیره دیجیتال نصب کنیم؟

• کاربری آسان : شاید برای شما هم بارها پیش آمده است که فراموش کنید در هنگام خارج شدن از خانه کلیدها را بردارید و یا یک اتفاق بدتر اینکه کلیدها را پشت درب خانه جا بگذارید و درب را ببندید .در این حالت مجبور هستید ساعت ها وقت صرف کنید و هزینه زیادی متحمل شوید و از یک کلید ساز کمک بگیرید تا بتوانید درب را باز کنید.

اما این روزها با حضور دستگیره دیجیتال دیگر لازم نیست از کلیدهای پر دردسر برای باز کردن قفل ها استفاده کنید بلکه به کمک اثر انگشت ، چهره یا حتی از راه دور و به کمک گوشی موبایل می توانید درب منزل یا محل کار خودتان را به راحتی باز کنید .
• امنیت بالا : علاوه بر حذف کلیدها و سادگی راه های دسترسی ، بالا بودن امنیت یکی از مزایای اصلی دستگیره های دیجیتال می باشد. این روزها در اکثر قفل های هوشمند ، از تکنیک های تشخیص هویت اثر انگشتی و تشخیص چهره استفاده می شود که جزو راه های تشخیص هویت با کمترین میزان خطا هستند .
• زیبایی و لوکس بودن : در گذشته مچبور بودیم برای حفظ امنیت بیشتر خانه یا محل کار نرده های آهنین جوش بدهیم یا از قفل و بست های زیاد استفاده کنیم که مشخصا باعث زشت شدن ورودی های آپارتمان ها میشد و یا از درب های ضد سرقت استفاده کنیم که با اینکه خود این درب ها امن و محکم هستند اما همیشه در ناحیه قفل دچار ضعف می باشند و با یک ضربه یا اعمال راهکارهای مختلف قفل این درب ها به راحتی باز میشود .
اما با نصب یک دستگیره دیجیتال علاوه بر امنیت و کاربری آسان می توانیم خانه یا محل کار خود را لوکس و زیبا کنیم و در هر بار ورود به محل ، از دیدن فضای مدرن و شیکی که در ورودی ایجاد شده لذت ببریم و از انتخاب خودمان راضی و خوشحال باشیم .
 

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
قفل الکترونیکی کمد

قیمت قفل الکترونیکی کمد

استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.
قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قیمت خرید قفل کارتی، قفل هتلی + دستگیره کارتی درب چوبی

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده , امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم , سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.