قفل هوشمند,خانه ضد سرقت,قفل ضد سرقت,مقابله با دزدان,جلوگیری از دزدی منزل

قفل هوشمند بهترین راه مقابله با دزدان در زمان مسافرت | خانه ضد سرقت با قفل هوشمند

 • 09/09/1398 03:55:21 ب.ظ
 • 3987 نفر

برای امنیت خانه قفل ضدسرقت نصب کنید. اما به یاد داشته باشید که نباید با نمایش وسایل گران‌قیمتی که در خانه یا حیاط دارید، دزد را به وسوسه بیندازید. حریم خانه‌تان را بیش از پیش ببندید و بیمه دزدی منزل را فراموش نکنید.

مقابله با دزدان با قفل هوشمند

طبق آخرین آماری که اواخر سال ۹۷ منتشر شد، دزدی از خانه ۱۹ درصد افزایش یافته است. بر اساس این آمار دزدی از خانه شایع‌ترین نوع سرقت بود و بعد از آن سرقت خودرو بیشترین فراوانی را دارد. درحالی‌که پیشگیری از سرقت با بالا بردن امنیت خانه و اقداماتی مثل نصب قفل ضدسرقت و بیمه دزدی منزل و رعایت اصول امنیت خانه، میسر می‌شود.
مهمترین نکته برای حفظ امنیت خانه این است که دیگران را متوجه عدم حضور خود در خانه نکنید. معمولا سارقان خانه‌هایی را برای دزدی انتخاب می‎کنند که از نبودن ساکنین آن اطمینان دارند. پس یکی از مهمترین عوامل این است که خانه شما خالی به نظر نرسد.
برای اینکار از لامپ‌های اتوماتیک دارای زمان بندی استفاده کنید. خاموش و روشن شدن لامپ‌ها را طوری تنظیم کنید که رفت و آمد معمول شما را تداعی کند. با  زمانبدی مناسب می‌توانید حرکت افراد در خانه را تداعی کنید.  از لامپ‌هایی استفاده کنید که در صورت قطع برق بتوانند با باتری کار کنند. از تایمرهای مشابهی برای روشن و خاموش کردن تلویزیون و رادیو نیز می‌توانید استفاده کنید.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت یکی از انواع قفل دیجیتال است که بیشتر برای فروشگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب آگاهی بیشتر به محصول مورد نظر مراجه نمایید.

راه‌های جلوگیری سرقت از خانه در زمان مسافرت، بدون نیاز به دزدگیر

 در رابطه با خود مستقلی در انجام کارها، سوالات بسیاری پیش می آید یکی از این سوالات این است که آیا در انجام کارها، خود مستقلی به صرفه تر است یا استفاده از افراد متخصص؟
سوال دیگری که در این مقاله قصد پاسخگویی به آن را داریم امنیت منازل است:
 آیا برای افزایش امنیت منازل می توان از افراد دیگری مانند استخدام نگهبان کمک گرفت یا روش دیگر و به صرفه تری وجود دارد؟
با پیشرفت تکنولوژی، ابزار و وسایل امنیتی نیز گسترش یافته و جدید شده اند. وجود انواع درب ضد سرقت، قفل ضد سرقت هوشمند(قفل هوشمند)، دوربین های امنیتی، سنسورهای امنیتی و هوشمند نه تنها قضیه خود مستقلی را راحتتر کرده اند بلکه امنیت منازل را نیز افزایش داده اند.
مهمترین نکته برای حفظ امنیت خانه این است که دیگران را متوجه عدم حضور خود در خانه نکنید. معمولا سارقان خانه‌هایی را برای دزدی انتخاب می‎کنند که از نبودن ساکنین آن اطمینان دارند. پس یکی از مهمترین عوامل این است که خانه شما خالی به نظر نرسد.
با رعایت نکات امنیتی می توانید امنیت محل سکونت را تا حد زیادی افزایش دهید. علاوه بر آن، همچنان می توانید از دزدگیر اماکن و سیستم امنیتی استفاده کنید تا امنیت خانه خود را به حداکثر برسانید.
خانه ضد سرقت با قفل هوشمند

نکاتی برای جلوگیری از ورود دزدها به منزل شما (سیستم امنیتی منزل)

برای پیشگیری از سرقت درها و پنجره‌ها را ببندید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تقریبا نیمی از سرقت از منازل و سرقت خودرو کمتر از پنج دقیقه زمان می‌برد. وقتی دزد با کمترین تلاش می‌تواند وسایل یک خانه یا خودرو را با خود ببرد، یعنی هیچ مانعی بر سر راهش نبوده است.

اطلاعات سفرتان را محرمانه نگه دارید.

همه سارقان قبل از سرقت، سوژه خود را شناسایی می‌کنند و زیر نظر می‌گیرند و بعد نقشه‌شان را عملی می‌کنند. بنابراین به‌‌هیچ‌وجه غریبه‌ها را در جریان برنامه‌های خود نگذارید. باید هوشیار باشید اطلاعاتی مانند ساعات حضور و عدم حضورتان در منزل، برنامه سفر یا نقاط ضعف منزلتان از دایره خانواده و دوستانتان به بیرون درز نکند.

با همسایه‌ها توافق کنید

درست است که دزد در تاریکی بهتر می‌تواند دست به سرقت بزند. اما در روشنایی روز هم دزدی از خانه به روش‌های دیگر صورت می‌گیرد. یکی از شگردهای سارقان برای دزدی از خانه این است که زنگ در همسایه‌ها را می‌زنند و خود را یکی از اعضای خانواده یا بستگان یکی از همسایه‌ها معرفی می‌کنند. بعد بهانه‌ای می‌تراشند و درخواست می‌کنند که در به رویشان باز شود.
بنابراین لازم است در یک جلسه با همسایگان مساله پیشگیری از سرقت را یک بار برای همیشه حل کنید. قانونی وضع کنید که در چنین شرایطی هیچ یک از همسایگان در را باز نکند؛ مگر این‌که با صاحب‌خانه تلفنی صحبت کند و برای این کار اجازه بگیرد. همچنین می‌توانید در جمع همسایگان مساله بیمه دزدی منزل را مطرح کنید.

حسگر و دوربین نصب کنید

با نصب حسگر یا سنسور روی پنجره، خاطرتان بابت پنجره‌ها آسوده می‌شود. چراکه اگر کسی بخواهد با زور و فشار پنجره را باز کند یا آن را بشکند، سنسور فعال می‌شود و همه باخبر می‌شوند. این کار یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از سرقت به‌شمار می‌آید. با نصب دوربین هم تا حد زیادی می‌توانید جلوی دزدی از خانه را بگیرید. کنترل رفت‌وآمدها یا توقف‌های مشکوک با استفاده از دوربین ممکن است.

برای پیشگیری از سرقت برای خانه جدید، قفل جدید(قفل دیجیتال و هوشمند)

برای پیشگیری از سرقت اگر خانه‌ خریده‌اید یا اجاره کرده‌اید، بلافاصله پس از عقد قرارداد به خانه جدید بروید و قفل قدیمی را عوض کنید. بهتر است یک قفل ضدسرقت(قفل هوشمند بهترین انتخاب برای ایجاد امنیت) برای منزل جدیدتان تهیه کنید. این کاری است که نباید آن را پشت گوش بیندازید. چون غفلت از آن ممکن است به دزدی از خانه منجر شود.(همچنین امکان نصب قفل دیجیتال روی درب ضد سرقت وجود دارد.)
کلید خانه اگر به‌دست نااهل بیفتد، حتما از آن استفاده می‌کند. کلیدهای یدک خانه را در جای امنی نگه دارید. ضمن این‌که بهتر است بیمه دزدی منزل را جدی‌تر بگیرید.در مساله سرقت خودرو هم این مساله صادق است؛ یعنی کلیدهای یدک را نباید در دسترس دیگران قرار بدهید.

قفل هوشمند-قفل ضد سرقت

انواع قفل ضد سرقت(قفل هوشمند)

قیمت قفل‌های قدیمی که با کلید باز می‌شوند، مقرون‌ به‌صرفه‌تر است. اما امنیت خانه مساله‌ای است که ارزش هزینه کردن دارد. با یک حساب سرانگشتی هم می‌شود به این حقیقت پی برد که ارزش وسایل خانه بسیار بیشتر از قیمت یک قفل ضدسرقت است. همچنین برای پیشگیری از سرقت خودرو هم قفل‌های ضدسرقت ویژه وجود دارند.
• قفل اثرانگشتی با ثبت اثر انگشت افرادی باز می‌شود که قبلا برای دستگاه تعریف شده است.
• قفل تشخیص چهره خود با دیدن روی شما و مطابقت دادن با عکس‌هایی قفل در رمز دار که برایش تعریف شده‌اند، تشخیص می‌دهد که باز شود.
• قفل رمزی درست مثل سایر قفل‌هایی است که روزمره با آن‌ها سروکار دارید؛ یک رمز عبور به آن می‌دهید و بعد هر بار رمز ورودتان را ثبت می‌کنید و در به رویتان گشوده می‌شود.
• قفل کارتی همان‌طور که از اسمش برمی‌آید با کارت کار می‌کند. هر بار قصد ورود به خانه را داشته باشید، کارت می‌کشید و وارد منزل می‌شوید.
برای مقابله سرقت خودرو و منزل قفل ضدسرقت در مقایسه با قفل‌های قدیمی قدری گران‌تر است. اما با یک محاسبه سرانگشتی درمی‌یابید که این هزینه ارزشش را دارد. انواع قفل‌های دیجیتالی هوشمند هستند که می‌توانید از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

ده دلیل برای استفاده از قفل هوشمند

 • دیگر نیازی به دسته کلید نیست
 • می‌توانید رفت و آمدها را ثبت کنید
 • دادن دسترسی به قفل برای مهمان‌ها
 • ایمنی بالاتر نسبت به قفل‌های سنتی
 • ظاهر زیبا
 • راحتی نصب
 • خیال راحت هنگام خرید آنلاین
 • قفل کردن منزل خود به وسیله‌ی گوشی هوشمند
 • داشتن رمز یک بار مصرف
 • قفل خودکار درب در هنگام فراموشی بستن درب

برای آشنایی بیشتر با قفل هوشمند پیشنهاد میشود مقاله ویژگی های قفل دیجیتال نسبت به قفل های قدیمی را مطالعه بفرمایید.

قفل دیجیتال,قفل هوشمند,قفل دیجیتالی

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند، قیمت قفل هوشمند دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.