قفل ضد آب,قفل ضد رطوبت,قفل استخری,قفل استخری ضد رطوبت

قفل استخری ضد رطوبت و بخار گوگرد | قیمت قفل ضد رطوبت و ضد آب استخری

 • 30/10/1398 10:47:19 ق.ظ
 • 2360 نفر

قفل استخری

 قفل الکترونیکی کمد برای استخر ها و باشگاه ها استفاده میگردد .نحوه باز کردن قفلهای استخری الکترونیکی میتواند به وسیله مچبند الکترونیکی ،کارت و مچبند میباشد .
قفل استخری یک اصطلاح کلی برای قفل هایی است که برای کمد استخری یا هر کمد شخصی در باشگاه ها و سالن های ورزشی و حتی سازمان ها و ادارات و آزمایشگاه ها و بیمارستان ها و.. استفاده میشود تا هر مراجعه کننده بتواند یک کمد شخصی برای گذاشتن وسایل خود داشته باشد تا بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای، وسایل اش را در کمد استخر یا قفسه های مربوطه بگذارد و بعد از تمام شدن کار و ساعت حضورش بتواند به راحتی وسایل خود را بردارد .
قفل استخری باید مقاومت لازم در برابر رطوبت را داشته باشد .قفل الکترونیکی کمد سهولت استفده از لاکر ها را به استفاده کنندگان میدهد.این قفل ها امنیت زیادی را برای مجموعه ورزشی و استخرها فراهم میاورند.قفل استخری الکترونیکی مدیریت را برای باشگاه داران و استخر داران بسیار آسان مینماید .

قفل باشگاه کمد استخری با کیفیت و ضد رطوبت و ضد بخار گوگرد و کلر

هرچه کیفیت متریال در ساخت این قفل ها بیشتر باشد طول عمر آن به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داشت .تکنولوژی طراحی برد و ضریب امنیت برنامه ریزی رابطه ای مستقیم باهم داشته و باعث میگردد راحتی خیال برای تمام استفاده کنندکان فراهم گردد.موردی که نمیتوان به سادگی در انتخاب قفل کمد اکترونیکی ااز آن گذر کرد ،مصرف باطری است . یک قفل کمد الکترونیکی ممکن است هر ۳ سال یک بار نیاز به تعویض داشته باشد.ولی در یک قفل الکترونیکی دیگر این زمان ممکن از به ۳ ماه هم نرسد .
قفل استخری هوشمند الکترونیک قابلیت حذف هر دستبند از حافظه قفل، حتی در صورت گم شدن دستبند,امکان حذف کلیه دستبند های سیستم(کاربر و مدیر) را بدون نیاز به کامپیوتر و لوازم جانبی را دارد.عملکرد سیستم در عین سادگی بسیار امنیتی می باشد.

قفل استخری و برق اضطراری :

قفل های استخری (قفل کمد استخری) میتواند این مزیت را داشته باشد تا در زمان اتمام باطری از طریق سیستم برق اضطراری به قفل کمدی دسترسی پیداا کرد و دیگر نیاز به تخریب قفل های کمد باشگاهی نخواهد بود.

قفل استخری ضد رطوبت

قابلیت های قفل استخری الکترونیکی دیجیتال هوشمند :

 • طراحی اصیل با متریال زینک و پلاستیک فشرده ضد رطوبت
 • رنگ با پوشش PVD ضد رطوبت
 • دارای آلارم کاهش ولتاژ باطری
 • منبع تغذیه چهار عدد باطری قلمی
 • قابلیت اعمال تنظیمات بدون نیاز به کامپیوتر
 • قابل استفاده در باشگاه ها ،استخرها و ادارات
 • قابلیت اتصال به باطری خارجی جهت کارکرد در زمان اضطراری
 • صدور دستبند و تغییر کد دستبند بدون احتیاج به کامپیوتر
 • امکان استفاده از دستبند ، جا سوئیچی و کارت الکترونیکی
 • دارای چراغ نشانگر عملکرد سیستم
 • دارای سیستم صوتی نشانگر عملکرد سیستم
 • امکان صدور دستبند master
 • امکان تعریف دستبند مدیر برای هر قفل کمدی
 • امکان تعریف دستبند مهمان برای هر قفل کمدی
 • امکان تعریف دستبند کاربر برای هر قفل کمدی
 • تعریف چند کارت مادر برای قفل

بهترین برند قفل استخری

قفل استخری یا قفل کابینتی,قفل لاکر,قفل الکترونیکی دیجیتال کمد امکان نصب ساده جهت کنترل تردد استخر,باشگاه,سونا,ادارات دارد.قفل برقی دیجیتال کمدی,مجهز به تکنولوژی کارت بدون تماس RFID می باشند،جهت نصب روی کمدهای باشگاهی، کابینت و کمدهای استخر و سونا طراحی شده اند و با نصب قفل استخری هوشمند rfid lock درب های کابینتی و کمدی الکترونیکی و هوشمند می شوند.
در برندهای مختلف قفل الکترونیکی استخر میتوان قفل روستیک را به عنوان یکی از بهترین برندها دانست.

قفل استخری قفل کمد استخری (electronic Locker)

لاکر استخر آنلاین پارک آبی ،لاکر استخر ضد رطوبت،لاکر استخر هوشمند،لاکر استخر تمام استیل،لاکر استخر کمد فلزی ،لاکر استخر با تشخیص چهره،لاکر استخر با اثر انگشت،قفل آنلاین  استخری بی سیم.قفل استخر آنلاین پارک آبی ،قفل استخر ضد رطوبت ،قفل استخر هوشمند،قفل  استخر تمام استیل ،قفل استخر کمد فلزی ،قفل استخر با تشخیص چهره،قفل استخر با اثر انگشت. این قفل ها همه از مدل های مختلف قفل استخری میباشند.

قفل استخری ضد بخار گوگرد

انواع قفل کمد استخری و مچ بند استخری

قفل کمد استخر و مچ بند استخری، علاوه بر این که دارای تنوع رنگی بسیار جالبی هستند و در شکل های مختلفی تولید و عرضه می شوند و از آن ها می توان که متناسب با سلیقه و نوع کاربری شان استفاده کرد.

مچ بند فنری 

دسته این نوع مچ بند ها از نوع فنر می باشد که در دست جای می گیرد. که برای ورود و خروج و همچنین کنترل گیت ها به همراه قفل کمد استخر استفاده می‌شود.

مچ بند استخر سیلکونی 

یکی از مچ بند هایی که برای ورود و خروج و همچنین قفل کمد استخری از آن استفاده‌ می شود جنس این مچ بند ها سلیکونی می باشد.

مچ بند استخری ساعتی

این مچ بند مانند یک ساعت هوشمند است. که می توان از این این مچ بند برای وردی گیت ها با امکان شارژ مجدد استفاده کرد از این نوع مچ بند استخری می توان در مکان های مختلف ورزشی استفاده کرد.


کاربرد مچ بند استخر | قفل کمد استخری ضد رطوبت

امروزه با استفاده از مچ بند باشگاهی علاوه بر سهولت امکان گم شدن و یا به سرقت رفتن آن ها به راحتی می توانید مچ بند استخر را در دست خود بیندازید  و در موارد لزوم از آن استفاده ‌کنید. تکنولوژی مدرن این امکان را برای شما فراهم نموده است که با لمس گیت های ورودی و همچنین لمس کمد درب بر روی شما باز شود و بتوانید از آن استفاده کنید و با توجه به وزن سبک و استفاده آسانی که دارد می توان از مچ بند استخری و باشگاهی در موارد گوناگونی استفاده کرد.
استخر: مهم ترین کاربرد استفاده از مچ بند باشگاه برای قفل کمد استخر و سونا می باشد که استفاده برای کمد های استخر بارز ترین نمونه استفاده از مچ بند های باشگاهی می باشد. که مطمئنا در مراجعه به استخر ها اکثرا این مچ بند ها را دیده و یا از آنها استفاده کرده اید.

اماکن اداری 

کاربرد دیگر مچ بند استخر در ادارات و برای حضور و غیاب  با توجه به این که حافظه بالایی دارند از همین رو هم همه چیز ر در خود اعم از زمان ورود و خروج و … را در خود ثبت می نمایند.

اماکن ورزشی

 برای ورود به مجموعه های ورزشی و برای کنترل تردد و همچون قفل کمد باشگاه این مچ بند  استفاده می شود.

ورود و خروج گیت ها

با توجه به این که مچ بند های باشگاهی قابلیت شارژ را دارند از این رو می توانید برای گیت های ورود و خروج استفاده کنید جالب است تا بدانید که شما از مچ بند باشگاهی می توانید برای انواع بوفه های با امکان شارژ مجدد استفاده کنید.
امنیت بالای که در این نوع مچ بند استخری وجود دارد به این صورت است که هر مچ بند کد مخصوص به خود را دارد و نمی توان که با مچ بند خود قفل کمد استخر دیگری را باز کرده و یا وارد آن شد.

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید و قیمت قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.