قفل دیجیتال,قفل دیجیتال را روی چه دربی نصب کرد,قفل هوشمند

قفل های دیجیتال را روی چه درب هایی نصب کنیم؟

  • 24/10/2022 11:08:06 ق.ظ
  • 4898 نفر

قفل های دیجیتال را روی چه درب هایی نصب کنیم؟

امروزه چندین مدل از قفل های دیجیتال در بازار وجود دارد، اما بیشتر آنها برای درب های ضد سرقت و استاندارد طراحی شده اند. (برای اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت را مطالعه بفرمایید.)اما به این دلیل که بیشتر خانه ها از دربهای معمولی استفاده میکنند. قفل هایی هم مناسب این درب ها به وجود آمده اند. تا در انواع خانه ها بتوان از این قفل ها استفاده کرد. اما استفاده از آنها روی درب های دوجداره امنیت آنها را بیشتر خواهد کرد.

مزایای به کار گیری قفل دیجیتالی در درب های ضد سرقت

 همانطور که گفته شد استفاده از قفل های امنیتی دیجیتال روی درب های ضد سرقت مزایا بیشتری دارد و امنیت را دوچندان خواهد کرد. و نگرانی گم کردن کلیدها و دسترسی سارقان به دربها را به طور کلی از بین خواهد برد.
با نصب یک دسته هوشمند روی درب ضد سرقت دو درب ، مقاومت درب در برابر نیروهای غیرمجاز افزایش می یابد و دسترسی سارقان به حریم خانه یا محل کار شما را تقریبا غیرممکن می کند.
دلیل این امر به کارگیری، آژیرهای ضد سرفت و قفل های های با زبانه های استیل محکم و سیستم های امنیتی پیشرفته به کارگرفته شده در این قفل ها است. با نصب کردن این قفل ها روی درب ها قدم بزرگی را برای محاقظت از خانه و محل کارتان برداشته اید.

نصب قفل دیجیتال روی انوع درب ها

آیا در خانه خود قفل دیجیتال نصب کنیم ؟

امروزه پیدا کردن قفل دیجیتال در منازل و ساختمان های تجاری دیگر تعجب آور نیست . بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند یا حداقل می دانند قفل دیجیتال چگونه کار می کند . قفل های پیچیده تر به عنوان وسیله ای برای حفظ ایمنی محل سکونت یا کار افراد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند . چرا قفل دیجیتال نصب کنیم ؟ با ما باشید تا به این سوال پاسخ دهیم .

چرا قفل دیجیتال نصب کنیم ؟

قفل دیجیتال هم امنیت خانه شما را افزایش می دهد و هم زیبایی آن را دو چندان می کند . به علاوه قفل دیجیتال در سازمان های مختلفی برای حفاظت از دارایی آن ها و پرسنل شان استفاده می گردد . چرا شما قفل دیجیتال را برای امنیت و آرامش خاطر افراد خانواده یا پرسنل تان در محل کار انتخاب نمی کنید ؟

قفل دیجیتال چگونه کار می کند ؟

دستگیره دیجیتال از یک کد برای باز کردن قفل درب استفاده می کند . با توجه به مدل قفل دیجیتال می توانید به کمک صفحه کلید ، کارت های الکترونیکی یا حتی اثر انگشت درب را باز نمایید .  برخی قفل های دیجیتال نیز به گونه ای برنامه ریزی شده اند که بتوانید از راه دور به مهمانان خود اجازه دسترسی بدهید تا بتوانند وارد منزل تان شوند در حالیکه خودتان در منزل حضور ندارید .

قابلیت های قفل دیجیتال چیست ؟

احتمالا تا کنون متوجه شده باشید که به راستی یک قفل دیجیتال می تواند تاثیر قابل توجهی در بهبود سطح امنیت منزل تان داشته باشد و پاسخ سوال : چرا قفل دیجیتال نصب کنیم ؟ را دریافته اید . قفل های امنیتی دیجیتالی متعددی با پیچیدگی و ایمنی متفاوت در بازار عرضه شده که می توانید از میان آن ها گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید .

قفل دیجیتال رمزی

در برخی مدل ها مانند انواع قفل رمزدار عرضه شده توسط ایران لاک، می توانید با یک کد ۴ تا ۱۲ رقمی قفل را باز نمایید . قفل رمزی گزینه مناسبی برای افرادی است که تمایلی ندارند کلیدهای خود را به طور کامل کنار بگذارند و شاید خانواده آن ها نیز با سیستم های جدید قفل دیجیتال به خوبی ارتباط برقرار نمی کنند .
به خاطر داشته باشید که لازم نیست تمام منزل خود را به قفل هوشمند مجهز کنید ؛ می توانید برای بخش هایی که به حفاظت بیشتری نیاز دارد مانند درب های ورودی قفل دیجیتالی تهیه نمایید . یا اتاق هایی که اشیای گران بها در آن ها نگهداری می کنید یا مدارک مهم .

قفل دیجیتال کارتی

برای باز کردن برخی قفل های پیشرفته تر مانند قفل کارتی از کد استفاده نمی شود بلکه برای آن ها یک کارت الکترونیکی در نظر گرفته شده است . این کارت ها که به سیستم RFID مجهز هستند برای استفاده شخصی یا اشتراکی کاربرد دارند .

قفل دیجیتال اثر انگشت

راحتی و امنیت بیشتر شما را انواع قفل اثر انگشتی فراهم می کند . سیستم بیومتریک در قفل های دیجیتالی اثر انگشتی کار را آسان کرده و می توانید اثر انگشت همه اعضای خانواده را ثبت کرده و دیگر از کارت ، کد و کلید استفاده نکنید و در کمترین زمان درب را باز نمایید ؛ البته تنها افرادی که اثر انگشت آن ها ثبت شده باشد زیرا این قفل ها از امنیت بالایی برخوردارند .

بهترین قفل دیجیتال 

تاکنون دلایلی که باید قفل دیجیتال نصب کنیم ارائه شد . برای انتخاب بهترین قفل دیجیتال اولین نکته ای که لازم است بدان توجه شود این است که می خواهید قفل دیجیتال را برای چه مکان هایی نصب نمایید . با توجه به جنس درب و اندازه آن می توانید بهترین قفل دیجیتال را انتخاب نمایید . معمولا قفل های موجود قابل نصب بر روی انواع درب ها می باشد .
قفل دیجیتال در ساختمان های مسکونی و تجاری برای کنترل دسترسی به مکان های مشترک نیز بسیار محبوب است . در نظر داشته باشید قفل دیجیتال نه تنها امنیت بیشتری برای محیط های مختلفی که در آن استفاده شده است فراهم می کند محدود کردن دسترسی افراد را نیز به راحتی امکان پذیر می سازد .

نصب قفل دیجیتال

 

آیا نصب قفل دیجیتال روی درب های خانه ها به صرفه است؟

قفل دیجیتال یکی از محصولاتی است که استفاده از آنها رواج زیادی پیدا کرده است و در مکان های مختلفی از آنها استفاده میشود، اما سوالی که همواره پرسیده میشود این است که آیا استفاده از قفل دیجیتال در خانه و محل سکونت به صرفه است؟ و آیا باید از آنها روی درب ها استفاده کنیم؟

چرا باید قفل های دیجیتالی نصب کنید؟

این قفل ها امنیت خانه را افزایش میدهند و به زیبا تر دیده شدن آنها کمک میکنند، به همین دلیل سازمان ها و ادارات ترجیح میدهند که برای تامین امنیت از آنها استفاده کنند، تا دارایی ها و پرسنلشان در امان باشند.

عملکرد قفل های دیجیتال چگونه است؟

این قفل ها انواع مختلفی دارند و قفل کارتی، دیجتال، قفل هوشمند و الکترونیکی از انواع مختلف این قفل هاست، هر یک از این قفل ها نحوه دسترسی مختلفی دارند برخی از آنها به وسیله کارت باز میشوند، برخی به وسیله اثر انگشت و حتی تلفن همراه، به همین دلیل از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار اند.

قابلیت های قفل دیجیتال چیست ؟

احتمالا تا کنون متوجه شده باشید که به راستی یک قفل دیجیتال می تواند تاثیر قابل توجهی در بهبود سطح امنیت منزل تان داشته باشد و پاسخ سوال : چرا قفل دیجیتال نصب کنیم ؟ را دریافته اید . قفل های امنیتی دیجیتالی متعددی با پیچیدگی و ایمنی متفاوت در بازار عرضه شده که می توانید از میان آن ها گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید .برای آشنایی بیشتر با قابلیت های قفل دیجیتال مقاله مربوط به آن را مطالعه بفرمایید.

انتخاب بهترین قفل برای نصب روی درب منزل

مزایا استفاده از این محصول و انواع آن را باهم بررسی کردیم، اکنون نوبت آن میرسد که بدانیم چه قفلی برای ما مناسب تر است، اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که قصد نصب این محصول را در چه مکانی دارد و سپس با توجه به جنس درب و اندازه آن قفلی متناسب را انتخاب نمایید.
دیگر مسئله این است که آیا قصد دارید قفل را در درب ساختمان نصب کنید و عمومی است یا تنها میخواهید درب آپارتمانتان را مجهز به این تکنولوژی جدید نمایید؟میتوانید از مشاوره همکاران ما در زمینه راهنمای خرید قفل دیجیتال بهره مند شوید.

امکان اغادم قفل دیجیتال با سایر تجهیزات هوشمند در خانه

در صورتی که از سیستم های خانه هوشمند استفاده میکنید. استفاده از دستگیره هوشمندی که بتواند به سایر تجهیزات هوشمند مانند تجهیزات امنیتی هوشمند متصل شود، لازم و ضروری است.
به عنوان مثال این قفل ها این امکان را دارند که بتوانیم آنها را به سیستم هایی مانند دوربین های مدار بسته و سنسورهای امنیتی متصل نماییم.
 

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
قفل الکترونیکی کمد

قیمت قفل الکترونیکی کمد

استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.
قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قیمت قفل کارتی و هتلی + جدیدترین و امن ترین محصولات

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده، امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم، سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.