قفل دیجیتال ضد آب,قفل هوشمند ضد آب,قفل ضد آب هوشمند

قفل هوشمند و دیجیتال ضد آب

  • 11/01/2023 10:26:27 ق.ظ
  • 2558 نفر

بسیاری از افراد در هنگام انتخاب قفل هوشمند خود دچار اشتباه میشوند.انتخاب یک قفل هوشمند یا قفل دیجیتال با کیفیت امری مهم باری ایجاد امنیت بیشتر است.قفل ضد آب هوشمند (قفل هوشمند ضد آب)یکی از بهترین انتخاب ها در هنگام خرید قفل هوشمند و دیجیتال است.

قفل هوشمند

 امروزه و با پیشرفت تکنولوژی، قفل های معمولی و قدیمی جای خود را به سایر انواع قفل ها داده اند.قفل الکترونیکی یکی از این نوع قفل ها می باشد که توسط رمز، کارت و یا اثر انگشت (قفل درب اثر انگشتی) می توان درب را باز نمود و نیازی به استفاده از کلیدهای پردردسر نمی باشد.
قفل دیجیتال نوعی قفل الکترومکانیکی می باشد که بدون کلید و توسط سایر روش های دسترسی می توان آن را کنترل نمود. بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی باعث شده تا این نوع قفل ها به یکی از امن ترین مدل های قفل موجود در جهان تبدیل شود. منبع تغذیه آن ها باتری قلمی بوده به طوری که جهت نصب نیاز به سیم کشی داخلی برق نمی باشد. این محصولات امنیتی را می توان بر روی انواع درب نصب نمود. قفل تشخیص چهره از امنترین مدلهای قفل هوشمند است.
راحتی در عبور و مرور، زیبایی و مقاومت این قفل ها مثال زدنی است. قفل های دیجیتال میتوانند بهترین کمک برای کودکان و بهترین خدمت برای سالمندان باشند.

قفل ضد آب هوشمند

اما با وجود امکانات و مزایایی که از این قفل ها گفتیم باز هم از قفل دیجیتال معمولی در مکان های رطوبت بالایی دارند استفاده شود، به درستی کار نمیکنند و ممکن است رطوبت باعث شود از کار بیوفتند، پس حتما زمان خرید از قفل های ضد آب استفاده کنید تا بعدا در استافده از آننها با مشکل ی مواجه نشوید.
1-این قفل ها محافظ خوبی در خانه شما در برابر سرقت و خرابکاری هستند.
قفل های هوشمند به این دلیل که از سیستم پیشرفته ای استفاده میکنند میتوانند محافظ خوبی در برابر ورود افراد بیگانه به داخل خانه باشند، و میتوانند ورود و خروج به داخل خانه را کنترل کنند، و باعث ایجاد سطح بالایی از امنیت شوند. این قفل ها با داشتن سطوح دسترسی مختلف میتوانند امنیت زیادی را فراهم کنند.
۲- دسترسی راحت و سهولت استفاده از قفل ها
ایجاد دسترسی به قفل های قدیمی با استفاده از کلیدهای مکانیکی میتواند باعث بروز خسارت های بزرگ و جبران ناپذیری برای کاربرانشان شود.
اما مهمترین مشکل این قفل ها گم شدن و سختی استفاده از کلیدهای مکانیکی است که قفل های هوشمند این مشکل را برطرف کرده اند و با فراهم کردن دسترسی های بدون کلید با استفاده از رمز عبور، اثرانگشت و.. امکان فراموشی و گم کردن را غیر ممکن کرده است.
۳- مقرون به صرفه بودن
این قفل ها در ابتدا هزینه بالایی دارند اما در ادامه استفاده از آنها میتوانند بسیار مقرون به صرفه باشند. و با حذف کلیده و امکان اتصال به bms و اتوماسیون های هوشمند امکان دزدی را کاهش داده و از مشکل سرقت و تعویض دوره ای قفل ها جلوگیری کند.
زمانی که از این قفل ها در مکان هایی که دارایی های ارزشمندی در آنها نگهداری میشود استفاده میشود میتواند هرینه های بالای سرقت را کاهش دهد. قفل ضد رطوبت باشگاه هم کارایی مانند قفل ضد آب هوشمند دارد برای آشنایی بیشتر میتوانید مقاله مورد نظر را مطالعه بفرمایید.

قیمت قفل هوشمند ضد آب

این قفل ها در مقابل سایر قفل های هوشمند دارای طول عمر بالاتری هستند و دیرتر نیاز به تعمیر و تعویض پیدا میکنند. 

برای اطلاع از قیمت قفل دیجیتال ضد آب با ایران لاک تماس بگیرید.

قفل ضد آب هوشمند


شیوه‌های احراز هویت در قفل‌های هوشمند دیجیتالی ضد آب 

شیوه‌های احراز هویت در دستگیره یا قفل‌های هوشمند دیجیتالی  ضد آب هم مانند سایر قفل های دیجیتال است.این قفل ها می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور جایگزین قفل‌های سنتی شود و امنیت و راحتی بیش‌تری را برای زندگی روزمره انسان‌ها فراهم بیاورد. اما علی‌رغم تفاوت‌های بسیاری که بین این دو فناوری مدرن و سنتی وجود دارد، هدف و کارکرد آن‌ها مشترک و یکسان است. به طور کلی کارکرد یک قفل این است که به افرادی خاص اجازه ورود دهد و مانع از ورود سایر افراد شود. اما برای تشخیص این که آیا یک فرد اجازه ورود دارد یا خیر نیاز به احراز هویت است. قفل‌ هوشمند دیجیتالی  از چند روش مختلف برای احراز هویت و اعطای اجازه ورود به افراد استفاده می‌کند که در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره خواهیم کرد.

• رمز عبور در قفل هوشمند ضدآب

رمز عبور یکی از پرکاربردترین شیوه‌های احراز هویت برای قفل‌های هوشمند دیجیتالی است. قفل‌هایی که با استفاده از رمز عبور باز می‌شوند دارای یک صفحه‌کلید هستند، که می‌تواند تنها شامل اعداد یا ترکیب اعداد حروف باشد یا این که می‌تواند مکانیکی یا لمسی باشد. بزرگترین ایراد استفاده از رمز عبور برای احراز هویت این است که همواره این احتمال وجود دارد که رمز عبور فراموش شود یا این که فردی دیگر به آن دست پیدا کند. با این حال، بزرگترین مزیت این روش به نحوی بزرگترین ایراد آن را خنثی می‌کند و این است که می‌توان به سادگی آن را تغییر داد تا از ورود افرادی که به نحوی به رمز عبور قبلی دست پیدا کرده بودند جلوگیری شود.

قفل هوشمند ضد آب

• کلید فیزیکی در قفل دیجیتال ضد آب

یکی دیگر از پرکاربردترین روش‌های احراز هویت برای قفل‌هوشمند دیجیتالی ضد آب ، استفاده از کلیدهای فیزیکی است، که کارت‌کلیدها از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها هستند. کارت‌کلیدها تنها نوع کلیدهای فیزیکی برای قفل دیجیتال نیستند. گوشی هوشمند شما هم می‌تواند با استفاده از امواج رادیویی مانند بلوتوث به عنوان کلیدی برای درب عمل کند، به این صورت که دستگیره هوشمند با نزدیک شدن گوشی‌تان به قفل، درب را به صورت خودکار برای‌تان باز می‌کند. بزرگترین ایراد کلیدهای فیزیکی این است که می‌توانند گم یا خراب شوند و این که عوض کردن یا کپی کردن آن‌ها هم فرآیند طولانی و پیچیده‌ای است. اما استفاده از کلید فیزیکی به مراتب سرعت و راحتی بیش‌تری را نسبت به رمز عبور ارایه می‌کند.

•  استفاده از روش های بیومتریک در قفل هوشمند ضد آب

بیومتریک یا زیست‌سنجشی یک روش امنیتی است که در آن از اندازه‌گیری ویژگی‌های عموما فیزیکی منحصربه‌فرد، غیرقابل تقلید و غیرقابل تغییر انسان به منظور شناسایی و احراز هویت او استفاده می‌شود. یکی از رایج‌ترین نمونه‌های بیومتریک که بارها و بارها در زندگی روزمره‌مان با آن برخورد داشته‌ایم استفاده از عکس در کارت‌های شناسایی است. مقایسه عکس با چهره فرد یکی از قدیمی‌ترین و معمول‌ترین شیوه‌های بیومتری برای شناسایی افراد محسوب می‌شود. همچنین اثر انگشت هم یکی دیگر از شیوه‌های قدیمی بیومتری است که برای کاربردهای بسیاری به کار گرفته شده است. در دنیای مدرن امروزی هم، که امنیت، سرعت و راحتی در آن حرف اول را می‌زنند، بیومتریک به دلیل ارایه ترکیب متعادلی از این ویژگی‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. یکی از نمونه‌های بیومتریک که اخیراً در زندگی روزمره‌مان رواج پیدا کرده است را می‌توان حسگرهای اثر انگشت در گوشی‌های هوشمند دانست. قفل‌های هوشمند دیجیتالی ضد آب عموماً از یکی از سه معیار اثر انگشت، قرنیه چشم یا صدا برای احراز هویت بهره می‌برد. بزرگترین مزیت این روش امنیت بالا و قابل اطمینان بودن آن است. اثر انگشت، قرنیه چشم یا صدای شما گم نمی‌شوند یا به سرقت نمی‌روند. اما از سوی دیگر، همواره امکان آسیب رسیدن به این اعضا و اندام‌ها وجود دارد. همچنین فناوری قفل بیومتریک نسبت به انواع دیگر پیچیده‌تر و در نتیجه گران‌قیمت‌تر است.

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
قفل الکترونیکی کمد

قیمت قفل الکترونیکی کمد

استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.
قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قیمت قفل کارتی و هتلی + جدیدترین و امن ترین محصولات

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده، امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم، سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.