دستگیره دیجیتال,قفل هوشمند,قفل لامبورگینی

دستگیره درب لامبورگینی

  • 20/01/1401 09:20:02 ق.ظ
  • 1932 نفر

طراحی فوق العاده دستگیره دیجیتال لامبورگینی  می‌تواند نظر هر آرشیتکتی را جلب نماید

قفل دیجیتال درب اثر انگشتی رمزی کارتی و کلیدی لامبورگینی

اثر انگشت : این قفل هوشمند دارای سنسور اثر انگشت سوئدی فوق العاده پر سرعت و دقیق می‌باشد

سرعت تشخیص این سنسور کمتر از 0.5 ثانیه بوده و ضریب پذیرش اشتباه آن 0.0001 می‌باشد

این قفل قابلیت ذخیره سازی 100 اثر انگشت را در حافظه خود دارد

پین کد : قفل دیجیتال Lamborghini دارای صفحه کلید از جنس IML بوده که مانع از وجود لک و اثر انگشت میشود و قابلیت ذخیره سازی ۱۰ رمز عبوری را دارد .

قفل های هوشمند کاداس دارای ۴ رمز یک بار مصرف میباشند که میتوان آنها را زمانی که منزل یا محل کار نیستید در اختیار دوستان ، همسایه ، آتش نشانی ، کارگر ، خدمتکار ، پیک و یا مامور پست قرار داد .

یکی دیگر از قابلیت های قفل کاداس رمز جعلی میباشد که شما میتوانید قبل و بعد از پین کد اصلی اعداد تصادفی وارد نمایید که قابل تشخیص برای شخصی که در کنار شماست نباشد .

کارت : قفل الکترونیکی لامبورگینی دارای کارتهای کد شده CPU بوده و امنیت آن را در سطح غیر قابل تصور بالا میبرد و قابلیت ذخیره سازی ۱۰۰ کارت و یا تک جاسویییچی کاداس  را دارد .

کلید مکانیکی : قفل های دیجیتال کاداس دارای ۲ کلید های مکانیکی سوپر B بوده که امنیت بالا در سطح بانک را دارند .

قفلهای دیجیتال درب کاداس دارای سوکت باطری بک آپ برای زمانی که باطری دستگاه به اتمام رسیده مورد استفاده قرار میگیرند که یک میکرو یو اس بی آندرویدی می باشد .

مغزی قفل های دیجیتال کاداس دارای ۳ زبانه از جنس استیل ضد زنگ میباشند که تحمل فشار تا ۶۰۰۰ نیوتن را دارا میباشد .

دستگیره های دیجیتال کاداس دارای سنسور باز ماندن درب و دارای آژیر خطر میباشند .

قفل های دیجیتال کاداس در صورت تکرار ورود رمز عبور ، اثر انگشت و یا کارت اشتباه به صورت مکرر غیر فعال میشوند و تا مدتی نمیتوان از قفل استفاده نمود .

 

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید و قیمت قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.