هوشمند سازی باشگاه,نصب قفل الکترونیکی و دیجیتال در باشگاه

ایجاد امنیت و هوشمند سازی برای باشگاه ها با نصب قفل الکترونیکی و دیجیتال

 • 01/09/1400 12:05:53 ب.ظ
 • 336 نفر

در این مقاله سعی داریم شما را با مزایای هوشمند سازی باشگاه ها و روش های انجام آن آشنا سازیم. باشگاه و مجموعه های ورزشی هوشمند با باشگاه های معمولی متفاوت هستند، در این فضاها از تجهیزات ورزشی جدید و بروز و سطح بالا استفاده میشود تا ورزشکاران راحت تر بتوانند ورزش کنند و برنامه های ورزشی خود را با آنها هماهنگ کنند و از آرامش و امنیتی که در آن باشگاه وجود دارد بهره ببرند. این عوامل موجب محبوبیت مجموعه ورزشی و در نتیجه افزایش تعداد ورزشکارانی می شود که در آن جا ثبت نام می کنند. استفاده از قفل هوشمند در باشگاه های ورزشی یکی از مهم ترین روش های هوشمند سازی مجموعه های ورزشی می باشد.

قفل کمدی هوشمند، مهم ترین عامل هوشمند سازی باشگاه

زمانی که افراد وارد مجموعه های ورزش، استخر یا باشگاه می شوند، وسایل و لباس های خود را داخل کمد قرار می دهند، به همین دلیل ایجاد امنیت برای اموال ورزشکاران بسیار مورد اهمیت می باشد. با استفاده از قفل های دیجیتال که بر روی کمد ها نصب می شود تا حد زیادی می توان این امنیت را فراهم نمود. زمانی که روی درب کمد ها از قفل های دیجیتال استفاده میشود افراد هم به باشگاه شما اطمینان بیشتری خواهند داشت و از آنجایی که خیالشان از بابت وسائل همراهشان راحت است ترجیح میدهند که باشگاه شما مراجعه نمایند. زیرا احتمال گم شدن و سرقت شدن وسائل همراهشان کمتر خواهد بود. انواع زیادی از این قفل ها موجود هستند. محبوب ترین مدل های قفل باشگاهی می توان به قفل رمزی، کارتی و قفل های با دست بند RFID اشاره داشت.

مزایای نصب قفل دیجیتال در هوشمند سازی باشگاه ها

در این سال ها بسیاری از مدیران باشگاه ها و مجموعه های ورزشی، به دنبال هوشمند نمودن باشگاه خود با استفاده از نصب انواع قفل دیجیتال می باشند. بدین وسیله امنیت لازم را برای مشتریان و وسایل شخصی آنها، فراهم می آورند. هوشمند سازی باشگاه های ورزشی، نیازمند استفاده از یک سری تجهیزات مدرن می باشد که از مهمترین و اساس ترین این تجهیزات می توان به قفل های دیجیتالی اشاره نمود. در نظر دشاته باشید  که استفاده از قفل های الکترونیکی می تواند در فرایند هوشمند سازی باشگاه ها بسیار موثر باشد. مهم ترین مزیت های قفل های دیجیتال نصب شده بر روی درب کمد های ورزشی، عبارتند از:

 •  قفل های هوشمند و دیجیتالی، ضد سرقت می باشند و اگر رمز آن اشتباه وارد شود، آلارم هشدار قفل فعال می شود.
 • هنگام بستن درب مدنظرتان، دیگر نیازی به قفل کردن آن نخواهید داشت.
 • امنیت قفل های هوشمند بسیار بالا است.
 • دارای طراحی زیبا هستند
 • تنوع مربوط به قفل های هوشمند بالا بوده و کاربران می توانند بهترین انواع این تجهیزات را خریداری کنند.
 • امکان تعریف کارت جدید برای کمد در صورت مفقود شدن کارت وجود دارد.
 • امکان تعریف کاربران متعدد با سطح دسترسی  متفاوت امکان پذیر می باشد.
 • این قفل ها به سیم کشی نیاز ندارند و  با استفاده از باطری انرژی مورد نیاز آن ها تامین می شود.
 • بدنه قفل ها کاملا ضد آب است و به همین دلیل به راحتی می توان در مکان هایی مانند استخر از آن ها استفاده نمود.

شما می توانید قبل از خرید قفل های هوشمند باشگاهی مورد نیاز خود، ویژگی های مربوط به هر یک از قفل ها را، مورد مقایسه قرار داده و سپس ایده آل ترین این تجهیزات را تهیه نمایید. به منطور خرید انواع قفل باشگاهی می توانید با فروشگاه ایران لاک تماس بگیرید.

هوشمند سازی باشگاه با نصب قفل الکترونیکی

قفل استخری و باشگاهی چیست و چه کاربردی دارند؟

قفل کمد باشگاهی یا همان قفل استخری نوعی قفل است که از آن برای قفل نمودن کمدهای موجود در مراکز ورزشی و یا دیگر اماکن عمومی استفاده می شود. قفل کمد باشگاه در واقع نوعی قفل الکترونیکی است که بر روی درب کمد باشگاه ها، استخر و سونا، رختکن های کارخانه ها و ادارات نصب می شود. در قفل باشگاهی هوشمند سیستم های متنوع امنیتی به کار رفته است، که امنیت، آسایش و آرامش را برای افراد، مشتریان و پرسنل فراهم می نماید. قفل باشگاهی در رنگ ها و طرح های مختلفی متناسب با نوع کاربری تولید و عرضه می شوند. قفل های استخری باید در مقابل رطوبت مقاوم بوده و از بدنه ضد زنگ ساخته شوند.

تجهیزات باشگاه هوشمند

منظور از باشگاه هوشمند (مجموعه ورزشی هوشمند) فضایی با تجهیزات ورزشی کامل و به روز است که با استفاده از فناوری هوشمند سازی قابل کنترل و بررسی باشند. شما می توانید در باشگاه های ورزشی هوشمند از تغییرات بدن خود و میزان پیشرفتتان آگاه شوید. در این باشگاه های ورزشی تجهیزات هوشمند مختلفی وجود دارد مانند مچ بندهای هوشمند که می توانند هر لحظه ضربان قلب شما را اندازه گیری کرده و  تمامی علائم حیاتی بدن شما را چک کنند. درباشگاه های هوشمند وزن شخص مرتبا اندازه گیری می شود و بیماری هایی مانند فشار خون و دیابت در اطلاعات شخصی بررسی و وارد می شود. تمامی دستگاه های یک باشگاه ورزشی هوشمند قابلیت اتصال به تلفن همراه شما را داشته و تمامی اطلاعات لازم را برای شما ارسال می نمایند.

گیت تردد باشگاه ورزشی

گیت تردد یکی دیگر از مهمترین امکانات و ابزار آلات مکانیکی است که در هوشمندسازی باشگاه ورزشی تاثیر بسیاری دارد. ورود و کنترل تردد افراد به مجموعه های ورزشی و حتی برخی از اداره ها به عهده گیت تردد (عبور و مرور) می باشد. گیت های تردد انواع مختلفی دارند که معمولترین نوع آنها گیت خورشیدی و گیت شیشه ای می باشد که کاربردهای خاص خود را دارند و یکی از دستگاه های مهم در زمینه هوشمندسازی باشگاه های ورزشی به شمار می رود.

امکانات یک مجموعه ورزشی هوشمند

 • قفل کمدی هوشمند
 • اکسس کنترل
 • کالری شمار
 • دستیار هوشمند باشگاه
 • بررسی علائم حیاتی بدن و دستبند یا گردنبند هوشمند

خرید و قیمت انواع قفل هوشمند باشگاهی

کاربرد قفل های استخری و باشگاهی

این قفل ها برای کمد لباس استخر و سونا مورد استفاده قرار می گیرند. برای قفل نمودن درب کمد استخر در رختکن می توان از مچ بند استفاده نمود. قفل کمد باشگاهی مجهز به  کارت بدون تماس rfid می باشد. کار قفل‌های کمد باشگاهی باعدم نیاز به هیچ گونه سیم کشی و فقط با استفاده از باتری است. نصب قفل کمد باشگاهی راحت و بی دردسر است طوری که قفل را به واسطه چند پیچ در کمد مورد نظر نصب می کنند بدون آنکه خرابی ای ایجاد کنند. تگ‌های نگهداری کلید به صورت‌های مختلفی همچون جاسوئیچی، مچ بند، کارت و … می باشد، این بسته به نوع کاربری و سلیقه شما می باشد که کدام نوع را انتخاب می کنید. مثلاً برای استخر و سونا می توانید از مچ بند استفاده کنید. توجه داشته باشید که این قفل ها به کمک کارت عضویت یا دست بندی که دارای آنتن است باز می شود.  قفل های کمد باشگاهی در انواع مختلفی تولید می شوند و قابلیت نصب بر روی تمامی درب های کمدی چوبی، فلزی و آهنی را دارا می باشند.

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی کمد

قیمت قفل الکترونیکی کمد

استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.