مزایای قفل دیجیتال,مزایای قفل هوشمند,قفل الکترونیکی درب,معایب قفل دیجیتال

مزایای قفل دیجیتال(قفل هوشمند)

  • 07/07/1400 04:10:18 ب.ظ
  • 3496 نفر

قفل دیجیتال(قفل هوشمند) چیست؟

قـفل دیجیتال محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌های ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان، افزایش امنیت، زیبایـی و قفل نمودن انواع درب ها نصب می‌گردد . با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند. به بیان دیگر می توان قفل الکترونیکی را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی RFID، تگ، اثرانگشت و یا مگنت، درب منازل را باز و بسته می نماید که از مزایای قفل دیجیتال می باشد. 


مزایای قفل دیجیتال(قفل هوشمند)

با نصب قفل دیجیتال بر روی درب منزل خود دیگر مشکلی بابت سپردن کلید های منزل خود به فرزندان کم سن سال و یا افراد مسن و نگرانی بابت گم کردن کلید های منزل و یا ماندن پشت درب را نخواهید داشت.
با شناسایی اثرانگشت این افراد به قفل دیگر شما نگرانی گم شدن کلید های منزل خود و قفل کردن درب منزل را نخواهید داشت.
 تا به حال برای شما پیش آماده که در خارج از منزل باشید و نیازی ضروری به وسیله در داخل خانه داشته باشید و مجبور شوید کار خود را رها کنید و به منزل برگردید با داشتن قفل دیجیتال شما میتوانید رمز قفل خود را به شخصی مورد اطمینان بدهید تا آن شخص کار شما را انجام دهد و بعد از برگشت به خانه رمز مورد نظر را از کار بیندازید.
اگر در تعطیلات به سر می برید دیگر نیازی نیست کلیدهای منزل خود را به افرادی مانند باغبان، پرستار ... برای انجام کارهای ضروری خود بدهید شما میتوانید برای این اشخاص برای مدت زمان و حتی ساعت های محدودی از شبانه روز اجازه دسترسی به قفل را بدهید تا کارهای ضروری شما را در غیاب شما انجام دهند و دیگر نگران تکثیر کلید های منزل خود و سوء استفاده از آن ها نخواهید بود.

مزایای قفل دیجیتال

 

نگـران فراموش کردن بستن درب نباشید چون در صورت لـزوم، قفل دیجیتال چند ثانیه بعد از بسته شدن، به صورت خودکار قفل می شود (قفل اتوماتیک).
کلیدهای لمسی و کارت‌هـای این قفـل‌هـای الکترونیکی بسیار سبک و کـوچک هستند و وجـود آنها مانند دسته کلیدهای حجیم و سنگیـن نمی باشد (برخی از کارت های این محصول را می توانید به صورت بر چسب بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید تا مشکلی در حمل و نقل و یا گم کردن آن نداشته باشید
).
شما می‌توانید از کارت متروی خود نیز برای این قفل‌های دیجیتال به عنوان کارت ورود به منزل یا دفتر خود استفاده نمایید.
از دیگر مزایای قفل دیجیتال راحتی و زیبایی و مقاومت مثال زدنی آن می باشد .
 ریـــمــوت  کــنتـرل  ایـن  قـفـل دیجیتال اخـتـیـاری اســت و مـی‌تـوانـیـد آن را  بـه دسـتـگـاهـتـان اضـافـه کـنــیـد و از راه دور آن را کنترل نمود.
 باتری‌های دستگاه با استفاده متوسط ۱۰ مرتبه در روز، حداقل به مدت ۱ سال برای شما کار می‌کند (بـــدون ریموت ۴ بــاتـری و بــا ریــمــوت ۸ باتـری نیـاز است).

   مجهز به قفل کودک برای جلوگیری از خروج کودکان یا سالمندانی که به آلزایمر دچار هستند.
   امکان باز و بسته کردن قفل دیجیتالی بوسیله گوشی هوشمند و همچنین ارتباط بلوتوثی.
 در صورت ضعیف شدن باتری‌ها، قفل دیجیتال به شما هشدار می‌دهد .
قفل  دارای سنسور اعــلام حـریق می‌بـاشد (بـالای ۵۵ درجه سانتی گراد).
 قفل دارای سیـستـم ضـد سـرقــت و قــفـل دوبـل و نـیـز قـفـل کـودک می‌باشد.
 

معایب قفل دیجیتال

عیب این گونه قفل ها در باتری آنهاست.اگر باتری ها شارژ نشوند:
1- باید از یک فروشگاه نزدیک منزل باتری ۹ وات تهیه کنید تا قفل شارژ شود.
2- برای باز کردن در از کلید استفاده کنید. (همه ی قفل های دیجیتال این ویژگی را ندارند.)

دستگیره هوشمند

قفل الکترونیکی درب

انواع مختلفی از قفل هوشمند درب در بازارهای جهانی وجود دارند: قفل با دستگیره، قفل بدون دستگیره (شب بند دیجیتال)، قفل مخصوص شیشه سکوریت و …؛ تمامی این مدل ها با توجه به کاربرد و ویژگی های منحصر به فردی که دارند، امنیت و آسایش کاربران را افزایش داده و از درب ورودی ساختمان به نحو احسنت محافظت می نمایند. 

قیمت دستگیره دیجیتال

در دنیای امروز تکنولوژی ها بسیار کاربردی گردیده و یک نمونه بارز از را می توان در مورد دستگیره دیجیتال نام برد.استفاده از دستگیره هوشمند در درب ورودی آپارتمان و درب های اتاق های آپارتمان و محل کار کاربرد دارد، بدین ترتیب که برای ورود به منزل دیگر نیازی به چرخاندن کلید و یا انجام کار مکانیکی نیست و کافیست که اثر انگشت خود را بر روی محفظه مخصوص قرار داده ویا با فشردن دکمه ریموت و یا وارد کردن کد عمل باز کردن درب انجام می شود. نصب دستگیره دیجیتال گامی بسیار موثر جهت پیشگیری از سرقت می باشد و باید توجه داشت که در انتخاب یک دستگیره هوشمند توجه کافی داشته باشیم تا یک برند خوب و قابل اعتماد با قیمت مناسب را برگزینیم. 

چشمی دیجیتال

با نصب چشمی هوشمند درب آپارتمان، امنیت منزل و محل کار خود را چندینن برابر افزایش خواهید داد.چشمی دیجیتال درب در واقع یک سیستم دوربین مدار بسته می باشد که امکان مشاهده پشت درب منزل یا محل کار شما را فراهم می نماید و به راحتی بر روی درب های ضد سرقت و معمولی همانند چشمی های اپتیکال قابل نصب می باشد.شما می توانید ارتباط بین چشمی دیجیتال درب و گوشی را با استفاده از اینترنت مکان مورد نظر و اپلیکیشنی که روی تلفن همراه شما نصب میگردد، برقرار کنید و از هر نقطه ای در کره زمین که دارای اینترنت باشد درب منزل خود را چک کنید.

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی درب دستگاه های امنیتی پیشرفته ای هستند که شما را قادر می سازد تا از اثر انگشت خود، پین کد یا رمز برای باز کردن قفل و دستگیره دیجیتال استفاده کنید که اغلب دارای یک کلید مکانیکی برای درب های مسکونی و تجاری می باشد.قفل اثر انگشتی راه حل عالی می باشد برای زمان هایی که شما کلید به همراه ندارید یا دوست ندارید کلید همراه خود حمل کنید.

دستگیره هوشمند

این قفل درب هوشمند شش راه مختلف جهت باز شدن را در اختیار کاربران قرار می دهد. با یک طراحی داخلی دقیق، ارتباط بی سیم و سطح امنیتی بسیار بالا کاربران مختلف می توانند از متدهای متنوعی جهت راه اندازی این قفل استفاده کنند. کاربران می توانند بوسیله کد، کارت، اثر انگشت، ریموت کنترل، گوشی موبایل و تبلت هوشمند، کلید یا تگ NFC قفل را باز کنند.
کافیست فقط از روی موبایل خود در هر کجای دنیا پسورد را وارد کرده تا درب بصورت اتوماتیک باز شود. دیگر هیچ یک از اعضای خانواده نگران نداشتن کلید یا فراموش کردن پسورد نخواهند بود و سایر اعضای خانواده می توانند درب را از راه دور باز کنند. این قفل قابل نصب روی درب های ضد سرقت را دارد.
.این قفل مکانیزم پیشرفته ای جهت حفظ امنیت خانه شما دارد. در صورتی که کسی درب خانه را باز کند یا روی قفل دستکاری صورت پذیرد پیام هشداری برروی موبایل ساکنین ارسال خواهد شد. این قفل ها امکان استفاده در کلیه خانه ها ، خانه هوشمند، هتل ها و … را دارند.

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی کمد

قیمت قفل الکترونیکی کمد

استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.