گیت ورود و خروج

قیمت گیت ورود و خروج | آشنایی با مدلهای جدید گیت ورودی

 • 25/10/2023 01:49:05 ب.ظ
 • 3257 نفر

گیت ورود و خروج (Entry and Exit Gates) دارای مدل های مختلفی است که بسته به مکان مورد نصب و نوع استفاده می توانید محصول مناسب را خریداری و نصب نمایید. گیت های ورود و خروج به منظور جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز به به مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این گیت ها از موانعی مختلفی مانند انواع گیت ورود و خروج پرسنل، راهبندها، درب های کشویی اتوماتیک و... تشکیل شده اند. این گیت ها در مکان های عمومی مختلفی مانند بیمارستان ها، ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، صنایع تولیدی، باشگاه ها و مجموعه های ورزشی و .. به کار می روند. با رشد روز و پیشرفت تکنولوژی و رشد روش های کنترل دسترسی، با تنوع فراوانی در گیت ورود و خروج مواجه شده ایم. شما باید گیت ورود و خروج برا بر حسب میزان امنیت مورد نیاز، فضای کاربری، سرعت تردد و تعداد تردد افراد انتخاب و خریداری نمایید. در واقع گیت کنترل تردد زیر شاخه ای از سامانه کنترل دسترسی است که در جهت ایجاد نظم و امنیت در ادارات و سازمان ها، صنایع حمل و نقل، ورزشگاها و مکان های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. گیت ورودی در اکثر سازمان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید و اطلاع از قیمت گیت ورود و خروج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هدف استفاده از گیت ورود و خروج چیست؟

در گذشته برای کنترل ورود و خروج افراد و پرسنل در ادارات و سازمان ها از روش های سنتی استفاده میشد که در این سیستم ها ممکن بود خطای انسانی رخ دهد و همچنین زمان زیادی برای کنترل تردد افراد صرف می شد و به منابع انسانی زیادی جهت کنترل تردد افراد در یک مجموعه نیاز بود.

امروزه با گسترش تکنولوژی به منظور حفظ نظم و امنیت بیشتر، سازمان ها و مراکز مختلف اقدام به خرید و نصب سیستم ها و ابزارهای کنترل دسترسی کرده اند که پیشرفت عظیمی را برای سازمان ها در پی داشت.در هر اداره و یا سازمان افرادی اعم از پرسنل، مهمان و ارباب رجوع رفت و آمد دارد که با توجه به هر دسته از مراجعین می توان کنترل رفت و آمد متفاوتی در سازمان داشت و به راحتی می توان ورود افراد مختلف به سازمان را نسبت به دیگر افراد مجزا کرد و تایین کرد که چه افرادی در چه زمان هایی به چه مکان هایی از سازمان دسترسی داشته باشند که این کار  با نصب و راه اندازی گیت کنترل رفت و آمد و شناساگرها قابل انجام است و در نتیجه کمک به حفظ امنیت سازمان را در پی خواهد داشت.

ایران لاک فعال در زمینه فروش انواع سیستم های امنیتی مانند دزدگیر منزل و قفل دیجیتال می باشد. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. 

قیمت گیت ورود و خروج

انواع متفاوت گیت کنترل ورود و خروج

این محصولات نیز مانند هر محصول دیگری دارای مدل های مختلفی می باشد. از این میان می توان به این مدل ها اشاره نمود:

 • یکطرف ممنوع - یکطرف آزاد
 • یکطرف ممنوع - یکطرف کنترل شده
 • یکطرف کنترل شده - یکطرف آزاد
 • دو طرف کنترل شده
 • دو طرف آزاد
 • دو طرف ممنوع

بسته به نوع استفاده و میزان امنیت مورد نیاز برای محل می توانید یکی از مدل های کنترل وورد و خروج را تهیه نمایید.

با دستگاه اکسس کنترل نیز آشنا شوید.

مزایای گیت های کنترل ورود و خروج

گیت ورود و خروج یا گیت کنترل دسترسی، برای کنترل ورود و خروج افراد به یک ساختمان و یا مجموعه مورد استفاده قرار میگیرد تا از این طریق، میزان امنیت در مکان مورد نظر افزایش پیدا کند. از جمله مزایای استفاده از این سیتم می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ایجاد امنیت بیشتر بدون استفاده از منابع انسانی
 • بهبود عملکرد و بازدهی کارکنان و ایجاد نظم
 • تشخیص هویت پرسنل (مورد استفاده در ادارات)

گیت ورودی برای پرسنل

گیت ورودی و کنترل تردد نفر، از مهم ترین موانع فیزیکی سیستم های کنترل و مدیریت تردد در سازمانها و مکانهای پر تردد می باشد. این گیت ها بر اساس نوع کاربری و با توجه به شرایط امنیتی فضای مورد نظر طراحی و تولید می شوند. در گیت کنترل تردد پرسنل پس از ثبت اطلاعات شخصی، يک کارت به وی داده خواهد شد و مکان هايي که فرد مجاز به تردد مي باشد مشخص خواهد شد. از این پس این فرد می تواند با استفاده از کارت ورودی در مکان های مورد تایید رفت و آمد داشته باشد. در برخی از مدل های گیت ورودی به جای استفاده از کارت می توان اثر انگشت شخص را ثبت نموده و از این روش دسترسی استفاده نمود.

گیت باشگاهی یکی از انواع گیتهای ورود و خروج می باشد که در مراکز ورزشی پیشرفته و هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. از گیت ورود و خروج باشگاهی برای کنترل تردد ورزشکاران استفاده و به راحتی می توان سیستم پرداخت شهریه را به آن متصل و کنترل نمود.

قیمت گیت کنترل تردد

گیت های ورودی از لحاظ ساختار به این موارد تقسسیم بندی می شوند:

 1. گیت ورودی شیشه ای ( دسته فلپ و اسلایدی)
 2. گیت کنترل ورودی میله ای، اهرمی ( دسته تک میله، دو و سه میله ای)
 3. گیت نیم قد و تمام  قد

از اصلی ترین قسمت ها دستگاه کنترل ورودی می توان به بدنه آن اشاره نمود. جنس بدنه معمولا از استنلس استیل 304 و یا ورق فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و ضخامت 1.5 الی 2 میلیمتر می باشد.

بخش کنترلر الکترونیکی در گیت ورود خروج

 مرکز فرمان در گیت کنترل ورود و خروج، یک برد هوشمند الکترونیکی است که وظیفه دریافت فرمان از تجهیزات شنایی مانند اثر انگشت، کارت و ... و صدر مجوز ورود را بر عهده دارد. این بخش یکی از حساس ترین و اصلی ترین قسمت های گیت کنترل ورودی است.
 

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.
قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قیمت قفل کارتی و هتلی + جدیدترین و امن ترین محصولات

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده، امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم، سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.
بهترین برند قفل دیجیتال,مارک قفل دیجیتال

بهترین برندهای قفل دیجیتال | بهترین مدل قفل هوشمند

قفل هوشمند پرطرفدارترین قفل های موجود در بازار هستند ک به دلیل دارا بودن قابلیت های فراوان و ضریب ایمنی بالایشان اولین انتخاب برای محافظت از خانه و محل کار هستند.