دستگیره پول پوش,دستگیره اهرمی

دستگیره پول و پوش بخریم یا اهرمی؟

 • 09/11/2022 02:55:57 ب.ظ
 • 1101 نفر

دستگیره دیجیتال یکی از انواع قفل دیجیتال می باشد که به دلیل شکل ظاهری و نوع طراحی به این نام شناخته شده اند. قفل های دیجیتال از بهترین و امن ترین مدل های قفل ضد سرقت به شمار می روند که این قفل ها را می توان بر روی انواع درب چوبی ضد سرقت و درب اتاقی نصب نمود. دستگیره های دیجیتال بر حسب نوع طراحی و ساخت به دو مدل دستگیره پول پوش (push pull digital handle) و دستگیره اهرمی (Digital lever handle) تقسیم بندی می شوند. در ادامه می خواهیم شما را با این دو نوع دستگیره درب دیجیتال آشنا نموده و مزایای و معایب هر یک را بیان نماییم.

دستگیره دیجیتال پول پوش

قفل‌ ها و دستگیره های دیجیتال متعددی در بازار موجود می باشند که دسته دستگیره پول پوش سهم بزرگی از این محصولات را در بر می گیرد. نحوه باز کردن درب در این دستگیره ها به صورت فشاری و کششی می باشد. به همین دلیل از این محصولات به عنوان کششی و فشاری یاد می شود. در مجموع پول (PULL) به معنی کشیدن دستگیره از داخل و پوش (PUSH) به معنی فشار دادن دستگیره از بیرون. در واقع نقش استحکام، صرفه‌ جویی زمان در باز و بسته شدن قفل بر عهده دارد. دستگیره پول پوش یکی از محبوب ترین مدل های دستگیره دیجیتال در بازار می باشد.

جالب است بدانید درب‌های منازل در ایران بیشتر به صورت داخل بازشو هستند، برخلاف درب‌ های سایر کشورها که خارج بازشو می‌ باشند. زمانی که از این محصولات در داخل ایران استفاده میکنید، دستگیره را فشار می‌دهید و برای خارج شدن از خانه دستگیره را می‌ کشید. این مساله موجب شده نیروهای فنی متخصص این دستگیره‌ها را با توجه به درب‌های داخل ایران از کششی_فشاری به فشاری_کششی تبدیل نمایند که منطبق بر درب‌های مورد استفاده ایران باشد.

دستگیره دیجیتال پول پوش

انواع دسترسی دستگیره پول و پوش

این دستگیره ها دارای مدل های مختلفی هستند. از جمله روش های دسترسی در این محصولات می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. رمز 
 2. کارت
 3. اثر انگشت
 4. تشخیص چهره 

محبوب ترین مدل دستگیره پول پوش مدل اثر انگشتی می باشد. دستگیره اثر انگشتی از محصولاتی است که دارای بالاتری امنیت می باشد. دستگیره درب اثر انگشتی را می توانید با قیمت بسیار مناسب از ایران لاک خریداری نمایید.

دستگیره اهرمی

دستگیره دیجیتال و هوشمند اهرمی از نظر کارکرد همانند دیگر مدل های قفل دیجیتال می باشند. یعنی یک دستگیره روی قفل سوار شده است و شما به واسط رمز یا کلید مخصوص و یا کارت باید اهرم را حرکت داده و درب را باز کنید. این مدل از قفل ها به طور کلی ظاهری لوکس دارند و بسیاری از کسانی که علاقه به خرید قفل دیجیتال اهرمی دارند این گزینه را به خاطر ظاهر آن انتخاب می کنند از سوی دیگر بررسی ها نشان داده است که استفاده از قفل دیجیتال اهرمی آسانتر از مدل های پول و پوش است و به طور کلی ساختاری کاربرد پسند دارند.

دستگیره دیجیتال اهرمی

مزایای قفل پول و پوش

 • امکان اتصال آسان و راحت به ریموت و آیفون
 • دارای امنیت زیاد
 • دارای طراحی زیبا
 • امکان استفاده در درب های بیرون باز شو و داخل بازشو

مزایای دستگیره اهرمی

 • استفاده از واسط کنترلر و هدایتگرهای مخصوص مرکزی
 • طراحی شیک
 • راحتی دراستفاده
 • راحتی نصب و استفاده

جمع بندی: دستگیره اهرمی بخریم یا پول پوش؟

به طور کلی در سال های اخیر دستگیره های دیجیتال پول و پوش فروش بیشتری داشتند. اما بهتر است قبل از خرید درب خود را از لحاظ ساختاری مورد بررسی قرار دهید تا ببینید کدام نوع از دستگیره برای درب شما مناسب می باشد. دستگیره های پوش و پول دارای مقاومت و امنیت بیشتری نسبت به محصولات اهرمی هستند. از لحاظ قیمت هم هر دسته از این دستگیره ها دارای مدل های مختلفی می باشند که بر حسب نوع طراحی و تکونولوژی مورد استفاده قیمت مختص به خود را دارند.

قبل از خرید دستگیره و قفل دیجیتال درب بهتر است با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید و بهترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید. قفل درب در ایجاد امنیت برای ساختمان شما از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد.

 

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.
قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قیمت قفل کارتی و هتلی + جدیدترین و امن ترین محصولات

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده، امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم، سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.
بهترین برند قفل دیجیتال,مارک قفل دیجیتال

بهترین برندهای قفل دیجیتال | بهترین مدل قفل هوشمند

قفل هوشمند پرطرفدارترین قفل های موجود در بازار هستند ک به دلیل دارا بودن قابلیت های فراوان و ضریب ایمنی بالایشان اولین انتخاب برای محافظت از خانه و محل کار هستند.