قفل آژیردار درب ضد سرقت

قفل آژیر دار درب ضد سرقت

 • 29/10/2022 11:44:49 ق.ظ
 • 1206 نفر

قفل آژیر دار درب ضد سرقت از سری قفل های الکترونیکی نصب شده بر روی درب های ضد سرقت و یا انواع دیگر درب وروردی می باشد. این مدل از قفل ها که مجهز به آژیر هستند در هنگام ورود افراد ناشناس به صدا در آمده و موجب افزایش امنیت ساختمان شما می شوند. این قفل ها امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و قابل نصب بر روی انواع درب ضد سرقت با جنس و کاربرد مختلف می باشد.

قفل آژیردار درب ضد سرقت

قفل آژیر دار از محصولات جدید بازار است که دارای ظاهری مشابه قفل های مکانیکی است و همانند سایر قفل های ضد سرقت در بخش داخلی درب نصب می شوند. در این قفل ها صفحه کلیدی تعبیه شده که بعد از باز شدن درب ده ثانیه فرصت دارید تا کد امنیتی را وارد نمایید. اگر در این بازه زمانی کد امنیتی را وارد نکنید آژیر قفل به صدا در می آید و به شماره های ذخیره شده و از پیش تعیین شده پیام اخطاری صادر می شود. نصب این قفل ها می تواند امنیت ساختمان را تا حد زیادی افزایش دهد زیرا به صدا در امدن آژیر می تواند ها موجب فراری دادن سارق شود و اگر بخواهید آژیر را از کار بیندازد در این فاصله زمانی افراد با صدای آژیر در محل حاضر می شوند و دیگر سارق نمی تواند به هدف خود که همان ورودی و سرق از منزل شماست برسد. البته باید دقت نمایید تا در ده ثانیه اول ورودتان کد را دارد نمایید تا آژیر به صدا در نیاید. زیرا اگر هر دفعه با ورودتان آژیر قفل به صدا در آید برای هسایگان عادی شده و در زمان به صدا در آمدن آژیر با ورود سارق شاید کسی عکس العملی نشان ندهد به گمان اینکه خودتان وارد ساختمان شده اید.

قفل آژیر دار نسبت به قفل دیجیتال و هوشمند از امکانات بسیار کمتری برخوردارند. قفل هوشمند درب ضد سرقت را می توان به عنوان امن ترین مدل قفل ضد سرقت مورد نصب در ساختمان ها معرفی نمود.

از دیگر محصولات در زمینه قفل دیجیتال می توان به این موارد اشاره نمود: قفل کارتی، قفل رمزدار، قفل اثر انگشتی

مشخصات و ویژگی های قفل آژیر دار

مسلما قفل های آژیر دار نسبت به قفل های معمولی دارای امنیت بالاتری هستند. در نتیجه توصیه می شود به جای قفل ضد سرقت معمولی از قفل های آژیر دار استفاده نمایید. از مهم ترین مشخصات و مزایای نصب قفل آژیر دار می توان به این موارد اشاره نمود:

 • اعلام خطر در صورت باز شدن درب و عدم وارد نمودن کد امنیتی
 • امکان نصب بر روی انواع درب ضد سرقت و درب ورودی
 • امکان ارسال پیام به شماره های از پیش تعیین شده در صورت ایجاد خطر
 • امکان اطلاع از میزان باتری قفل
 • امکان تنظیم مدت زمان انتظار برای وارد نمودن کد از زمان باز نمودن درب(به صورت پیش فرض 10 ثانیه در نظر گرفته شده است)
 • امکان تنظیم میزان صدای آژیر
 • جنس بدنه قفل استیل و گالوانیزه می باشد.

آشنایی با ساختار قفل آژیردار

قفل آژیر دار دارای سیستم دزدگیر داخلی می باشد. این قفل ها به ضربه بسیار حساس هستند. نصب قفل آژیردار در سریع ترین زمان ممکن است و با استفاده از پیچ های وجود در بسته محصول به راحتی قابل نصب بر روی درب ورودی هستند. در هنگام قفل نمودن درب با استفاده از یک بوق به شخص اطلاع داده می شود که درب قفل شده است. بعد از بسته شدن قفل حسگرهای کار شده در قفل به دو عامل واکنش نشان داده و آژیر به صدا در می آید. این دو عامل این موارد هستند:

 1. ضربه شدید به بدنه قفل و شکستن درب
 2. باز شدن درب و عدم ورود رمز در مدت زمان مشخص 

منبع تغذیه مورد استفاده در این قفل ها دو عدد باتری قلمی می باشد که تا سال ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. مصرف انرژی این محصولات بسیار پایین است در صورت اتمام باتری پیغامی به کاربر ارسال می شود. 

بهترین مدل قفل ضد سرقت کدام است؟

اگر از لحاظ امنیت بخواهیم بهترین مدل قفل ضد سرقت را به شما معرفی کنیم باید در ابتدا به قفل های هوشمند اشاره نماییم. سپس قفل های آژیر دار و در مراحله آخر قفل ضد سرقت معمولی که در بازار موجود است. تنها نکته قابل توجه که باید بدانید این مورد است که قیمت قفل های هوشمند و قفل آژیردار نسبت به قفل ضد سرقت مکانیکی موجود در بازار گران تر است. اگر بودجه کافی برای خرید قفل ضد سرقت را دارید بهترین مدل قفل که می توانید خریداری نمایید، قفل هوشمند درب ضد سرقت است، انتخاب بعدی قفل آژیردار و در نهایت اگر بودجه کافی برای خرید قفل های الکترونیکی را ندارید می توانید از مدل های امن و مقاوم قفل ضد سرقت مکانیکی را خریداری نمایید.

 

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
قفل الکترونیکی کمد

قیمت قفل الکترونیکی کمد

استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.
قفل روستیک,قفل دیجیتال کمد

قفل روستیک

قفل روستیک یکی از انواع قفل های دیجیتال کمد است. بسیاری از مراکز ورزشی از قفل دیجیتال کمدی جهت حفاظت از دارایی های ارزشمند اعضای خود مانند کیف پول و تلفن همراه استفاده می نمایند. در واقع قفل کمدی محصولی است که به راحتی بر روی انواع کمدها نصب شده و به جای استفاده از کلید از رمز، کارت و یا مگنت برای باز نمودن درب کمد استفاده می شود.
قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قیمت قفل کارتی و هتلی + جدیدترین و امن ترین محصولات

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده، امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم، سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.