قفل کارتی,قفل کارتی هوشمند

قفل کارتی | خرید قفل کارتی | قیمت قفل کارتی دیجیتال

  • 14/07/1398 10:42:57 ب.ظ
  • 12217 نفر

 

قفل کارتی

یکی از رایج ترین و مهمترین تجهیزاتی که امروزه در هتل های بزرگ کشورهای پیشرفته استفاده می شود قفل کارتی می باشد. حتما می دانید که استفاده از قفل های قدیمی و کلیدی مدت زمان زیادی است که منسوخ شده است و بسیار نا پسند است که هنگامی که وارد یکی هتل برای اقامت می شوید پس از رزرو اتاق یک کلید در اختیار شما قرار دهد.این روش مدت زمان زیادی است که منسوخ شده است و کاربرد ندارد. همچنین این کار وجهه ی هتل شما را نیز زشت می کند و از اعتبار ان می کاهد. هتلداران اگر به دنبال یک راه مناسب برای افزایش اعتبار خود و همچنین بالا رفتن تعداد مخاطبانشان می باشند بهتر است که تجهیزات هتلی خود را به روز کنند و از تجهیزات و لوازم پیشرفته استفاده کنند.

برای خرید قفل کارتی و دستگیره هوشمند می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قفل الکترونیکی درب آپارتمان 

امروزه به دلیلی فراوانی مزایای قفل های دیجیتال، بیشتر افراد برای امنیت آپارتمان های خود از آنها استفاده می کنند. یکی از جدیدترین و ایمن ترین مدل های قفل دیجیتال قفلهای کارتی می باشند که با استفاده از کارت باز می شوند. در این مدل از قفل ها از کلید استفاده نمی شود و مشکلات مربوط به کلید، مانند گم شدن آن و شکستن و نیاز به کلید سازی و… را نخواهید داشت.
قفل کارتی برای کنترل رفت و آمد، استفاده می شود. این قفل ها دارای مغزی الکترونیکی می باشند که باعث می شود تنها به افرادی که دارای کارت مغناطیسی هستند و رمز آن را می دانند مجوز ورود دهد.

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده  ,  امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم ,  سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.
البته با توجه به گذر زمان و مورد تایید بودن قفل الکترونیکی کارتی در ساختمان های مسکونی نیز از قفل الکترونیکی استفاده می شود . در واقع این محصول به علت اینکه از حریم خصوصی اشخاص مراقبت می کند و سبب میشود با خیال راحت از اموال داشته  از محل سکونت خارج شد روز به روز محبوبیت بیشتری کسب می کند.
در گذشته قفل ها بسیار ساختار ساده ای داشتند و این کار را برای سارق آسان می کرد. ولی قفل الکترونیکی به سبب پیچیدگی و قدرت حفاظتی قوی دزد را عاجز می گذارد.

enlightenedدر مورد دستگیره اثر انگشتی، چشمی دیجیتال و قفل دیجیتال شیشه سکوریت هم بخوانید.

قفل هتلی

یکی از مهمترین کاربردهای استفاده از این قفل کارتی در هتل ها می باشد که برای بالا رفتن سطح امنیتی و همچنین رفاه حال مسافران و کارکنان هتل بسیار مهم می باشد، از این رو به عنوان قفل هتلی هم شناخته می شوند.
قفل کارتی نیز یکی از مهمترین تجهیزاتی است که همه ی هتل های معتبر و پیشرفته موظف هستند که از آن استفاده کنند.اینکار علاوه بر اینکه موجب می شود که امنیت آن هتل بالا برود بلکه دارای محسنات بسیار زیاد دیگری نیز هست که یکی از آن ها سهولت در رزرو اتاق ها و راحتی مسافران برای عبور و خروج از اتاق خود می باشد و اینکه مسافران این هتل با اطمینان کامل در این هتل اقامت می گزینند.
به این ترتیب انتخاب تجهیزات هتلی مناسب و با کیفیت می تواند یکی از مهمترین مسائلی باشد که در صنعت هتل و هتلداری باید رعایت شود.حال اینکه چه بودجه ای برای اینکار در نظر گرفته می شود و اینکه کدام مدل از این قفل ها برای هتل تهیه می شود به هتل بستگی دارد اما لازم است این نکته را بدانید که بهتر است که مدل های جدید این قفل ها برای هتل خریداری شود تا امکانات جدیدتر و بهتری را در اختیار شما قرار دهد و اینکه استفاده از آن راحت باشد و چندین سال استفاده ی مداوم بی هیچ اختلالی را به همراه داشته باشد.برای اطلاع از قیمت قفل کارتی هتلی با ما تماس بگیرید.

قفل کارتی هتلی


قیمت قفل کارتی درب ضد سرقت

نصب قفل دیجیتال بر روی درب های ضد سرقت دارای اصول و قواعدی می باشد. درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل: درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است .در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است.
ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. نوع چینی ارزانترین آنها است. البته این به معنی بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست. نکته مهمی که باید در مورد درب های ضد سرقت ایرانی بدانید این است که این درب ها می توانند دقیقا مطابق خواسته شما ساخته شوند یعنی امکان سفارش این درب ها مطابق با نیاز شما وجود دارد.
نصب قفل دیجیتال ضد سرقت (قفل ضد سرقت) بر روی هر یک از درب های ذکر شده از قاعده خاص خود پیروی می کند. بر روی درب های ضد سرقت ترک و ایرانی می توان تمامی قفل های دیجیتال را نصب نمود ولی بر روی درب های ضد سرقت چینی بهتر است قفل دیجیتال ضد سرقت بدون دستگیره نصب گردد زیرا با نصب قفل دیجیتال ضد سرقت با دستگیره، سیستم مرکزی قفل ضد سرقت درب از کار می افتد و کارایی خود را بر روی درب ضد سرقت از دست خواهد داد.
البته باید توجه داشت که برای نصب قفل دیجیتال ضد سرقت، درب های ضد سرقت و چوبی باید دارای ویژگی های عمومی زیر باشد در غیر این صورت شرایط برای نصب قفل دیجیتال مشکل و با شرایط خاص امکان پذیر خواهد بود.

خرید قفل کارتی درب

این قفل کارتی قابلیت این را دارد که مشخص کند که چه فردی در چه تاریخ و ساعتی قفل را باز کرده و یا صاحب قفل می تواند مشخص کند که اشخاصی فقط در روز و ساعتی مشخص بتوانند قفل را باز کنند و در غیر آن زمان رمز و اثر انگشت آن ها کار نمی کند.
برای خرید این قفل هوشمند فوق العاده با ما تماس بگیرید.      02166177976

تعدادی از محصولات قفل کارتی موجود در فروشگاه ایران لاک

 

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHS-H630

قفل دیجیتال و کارتی سامسونگ مدل SHS-H630

این قفل دارای بدنه استیل ضد زنگ می باشد و دسترسی به آن توسط رمز و کارت صورت می گیرد.همچنین دارای سیستم اعلام حریق و ضد شوک می باشد.
دسترسی به این این قفل کارتی دیجیتال توسط رمز و کارت امکان پذیر است.مجهز به سیستم امنیت خروج ،سیستم ضد سرقت و ضد شوک می باشد.
قفل دیجیتال فیلیپس مدل DDL9200

قفل دیجیتال فیلیپس مدل DDL9200

این قفل کارتی و قفل اثر انگشتی فیلیپس قابلیت شناسایی 100 کارت و 100 عدد اثر انگشت را دارد و مجهز به 2 عدد کلید اضطراری می باشد.در صورت مفقود شدن کارت شما می توانید به راحتی کارت مورد نظر را از دستگاه حذف کنید و نیاز به هیچ فرد متخصصی ندارید.
قفل کارتی فیلیپس مدل DDL-7100

قفل کارتی فیلیپس مدل DDL-7100

این قفل دارای دارای دو عدد کلید مکانیکی می باشد و قابلیت شناسایی 100 عدد کارت هوشمند را دارد.قابلیت سازگاری با درب مولتی و قابلیت شناسایی و حذف کارت به صورت تکی یا کلی را دارا می باشد.این قفل مجهز به مغزی سه زبانه فولادی می باشد و با درب مولتی سازگار است.

قیمت قفل کارتی آپارتمانی

همه ما قطعا تجربه های زیادی از پشت درب ماندن به خاطر گم کردن کلیدها یا فراموش کردن آنها و یا بدتر از آن جا ماندن کلید پشت درب خانه داشته ایم و تا چند سال پیش شاید هیچ راهکار منطقی ای برای گرفتار نشدن به این دردسرها نبود . تا زمانی که قفل هوشمند متولد شد و با ورود خودش به خانه ها و محل کار علاوه بر زیبایی و لوکس بودن ،امنیت ،راحتی و سرعت را هم آورد .
راهکار این روزها برای پشت درب نماندن و با سرعت درب های خانه یا محل کار را باز کردن بسیار ساده است :
فقط کافی است به جای استفاده از قفل های قدیمی و در حال انقراض کلیدی یک نوع قفل دیجیتال مانند قفل کارتی درب آپارتمان برای خانه یا محل کارتان نصب کنید و بعد از چند روز متوجه می شوید که چه قدر دیر به فکر افتاده اید و کاش زودتر قفل های کلیدی را دور می انداختید !
پس با خرید و نصب یک قفل آپارتمانی کارتی با کیفیت فقط کافی است کارت دستگیره کارتی را در کیف مخصوص کارت تان قرار بدهید و با خیال راحت بدون نیاز به حتی قفل کردن درب از خانه خارج شوید و بعد هم با خیال راحت به خانه برگردید ! درب کارتی شما با نزدیک شدن به محل درب برای شما باز میشود و به شما خوش آمد می گوید!

قفل کارتی آپارتمانی


انواع قفل کارتی:

قفل کارتی آفلاین 

این قفل همانطور که از اسمش هم پیداست به صورت مستقل عمل میکند و هیچ ارتباطی بین قفل و نرم افزار نیست و همه ارتباطات فقط از طریق کارت های مختلف که به هدف های متنوع صادر میشوند انجام میشود .


قفل کارتی آنلاین 

این قفل آنلاین هم دقیقا مثل زمانی که ما در فضای وب، آنلاین هستیم و ارتباطات زیادی می توانیم برقرار کنیم است از طریق سیستم بی سیم یاوایرلس به نرم افزار مرکزی سیستم وصل می شود و تمامی تنظیمات و دریافت گزارشات مربوطه بدون اینکه نیازی به حضور فیزیکی فردی باشد در کامپیوتر اپراتور به صورت آنلاین انجام میشود .


قفل کارتی با کارت تماس مستتقیم

این نوع قفل کارتی هوشمند جزو اولین رده های قفلهای کارتی بودند که به بازار عرضه شد و به همین علت و با گذشتن زمان و ورود انواع به روزتری از کارت ها تقریبا کمتر کاربری است که همچنان تمایل داشته باشد از آنها استفاده کند . در این نوع قفل برای باز کردن درب کارتی حتما باید کارت با قفل تماس مستقیم برقرار کند که همین مساله باعث سخت شدن کاربری این قفل ها شده است . چون شما باید مجدد در هنگام رسیدن به جلوی درب باز هم مثل کلیدها این بار دنبال کارت تان بگردید . از طرف دیگر، اگر این قفل ها به عنوان قفل هتلی استفاده شوند به علت تعدد استفاده از این کارت ها در مدت زمان کمی مستهلک می شوند و باید مجدد  تعویض شوند که این خود باعث افزایش هزینه های هتلداری میشود .


قفل کارتی با کارت RFID 

این نوع مدل قفل در کارتی از جمله پرطرفدارترین نوع دستگیره های کارتی هوشمند است . در این نوع قفل برای باز کردن درب با کارت نیازی به تماس مستقیم قفل با کارت نیست و فقط از طریق امواج رادیویی بین قفل و کارت ارتباط برقرار میشود و درب با کارت باز میشود .

تعمیر قفل دیجیتال,تعمیر قفل هوشمند

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری,قفل استخری

قیمت قفل استخری ، قفل کمد استخری | قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاه ها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.