دستگیره الکترونیکی,دستگیره هوشمند,دستگیره دیجیتال,قیمت دستگیره الکترونیکی

دستگیره الکترونیکی | دستگیره دیجیتال | قیمت دستگیره دیجیتالی و الکترونیک

 • 15/07/1398 06:52:59 ب.ظ
 • 1745 نفر

دستگیره دیجیتال

در عصر جدید تکنولوژی ها بسیار کاربردی شده اند و یک نمونه بارز آن را میتوان دستگیره دیجیتال نام برد.از دستیگره دیجیتال در درب ورودی آپارتمان و درب های اتاق  و یا محل کار استفاده میشود که با این دستگیره ها برای ورود به مکانی دیگر نیاز به چرخاندن کلید یا انجام کار مکانیکی نیست بلکه فقط کافیست یا از اثر انگشت،یا از کارت ورود،رمز ورود و یا از ریموت برای ورود و خروج استفاده کنید.نصب دستگیره دیجیتال راهی بسیار مهم برای جلوگیری از سرقت و نفوذ سارقین میباشد و نکته ای که مهم است این است که دستگیره دیجیتال خود را از یک برند معتبر و قابل اطمینان انتخاب کنیم.فروشگاه ایران لاک بهترین و معتبر ترین عرضه کننده انواع قفل دیجیتال و دستگیره دیجیتال میباشد.

دستگیره دیجیتال به نوعی از یراق های امروزی گفته می شود که به شما امکانش باز شدن توسط رمز، اثر انگشت و یا کارت های بدون تماس را به شما می دهد. یعنی شما به راحتی می توانید با یکی از حالات و یا ترکیبی از چند حالت ذکر شده دستگیره دیجیتالی خود را باز نمایید.دستگیره دیجیتال می تواند به عنوان قفل هوشمند اتاقی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

امروزه فراموش کردن قفل کردن درب یا گم کردن و جا گذاشتن کلید یکی از مشکلات اکثر مردم است که باعث نگرانی همن شده است اما به لطف تکنولوژی های جدید مثل دستگیره دیجیتال با قیمت های مناسب این مشکل کاملا حل شده است.به طوری این قفل ها و دستگیره های دیجیتال به طور خودکار و بدون تماس با آنها و با روش های ذکر شده باز و بسته میشوند.

ما در مقالات قبلی بهترین برند های قفل دیجیتال را خدمتتان گفته ایم اما حالا اگر میخواهید با بهترین برند های دستگیره دیجیتال آشنا شوید و آگاهی پیدا کنید با کارشناسان ما تماس گرفته تا به صورت رایگان و به طور کامل راهنمایی شوید.

دستگیره دیجیتالی یا دستگیره الکترونیکی هوشمند در سه دسته ی کلی دستگیره دیجیتالی کارتی و دستگیره اثر انگشتی و دستگیره دیجیتال با کد یا دستگیره کدینگ طبقه بندی می شود. دستگیره دیجیتال از نظر کیفیت نیز انواع مختلف دارد و در کشور های مختلف همچون چین، کره، تایوان و ... ساخته می شود. از برند های معروف دستگیره دیجیتال می توان به دستگیره دیجیتال سامسونگ، دستگیره دیجیتال میلره، دستگیره دیجیتالی ik و ... اشاره کرد که هر یک از این دستگیره ها با گارانتی های مختلف ارائه می شود. برخی دستگیره های دیجیتال با طرح های کلاسیک ارائه می شوند و برخی در مدل های مدرن، برخی از دستگیره های دیجیتال با رنگ طلایی و برخی با رنگ های نقره ای و برخی مشکی ارائه می شود. 

تعدادی از دستگیره های دیجیتال عرضه شده در ایران لاک

دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل M9

ویژگی های کلیدی دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل M9

 • درب دستگیره و جنس بدنه از  آلیاژ Diecast روی کروم جلا داده شده است.
 • سنسور اثر انگشت در این نوع دستگیره دیجیتال FPC
 • استاندارد یورو و استاندارد مورتیز
 • حالت بی صدا برای دستگیره 
 • حالت خودکار و دستی قفل

دستگیره دیجیتال کاداس m9

دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل S8

برخی از ویژگی های دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل S8

 • دسترسی آسان برای کاربران
 • قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل برای دستگیره دیجیتال
 • صفحه نمایش حساس لمسی
 • هشدار کم بودن ولتاژ باتری 
 • رابط با ماژول IOT ZWave
 • در دو رنگ مشکی و نقره ای
 • تمامی مدلهای دستگیره دیجیتال درب Kaadas قابلیت اضافه شدن ماژول های Z-wave و Zigbee را دارند  .

دستگیره دیجیتال کاداس s8

دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل L7

ویژگی های دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل L7

 • دسترسی آسان برای استفاده کنندگان دستگیره دیجیتال
 • صفحه کلید حساس لمسی
 • قفل خودکار درب
 • قابلیت نصب آسان این دستگیره دیجیتال
 • احراز هویت دو حالته
 • دارای میکرو USB برای زمان اتمام باطری
 • هشدار کم بودن ولتاژ باتری

دستگیره دیجیتال کاداس l7

دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل ۵۱۵۵

ویژگی های دستگیره دیجیتال درب Kaadas مدل ۵۱۵۵

 • پین کد جعلی
 • دارای کلید مکانیکی
 • سنسور اثر انگشت FPC
 • دستگیره را به سمت بالا بچرخانید برای قفل شب بند
 • شناسایی اثر اگشت بیومتریک
 • هشدار ولتاژ پایین باطری
 • پورت اضطراری USB

دستگیره دیجیتال کاداس 5155

 

برای دیدن مدل های بیشتر از دستگیره دیجیتال و دستگیره الکترونیکی ازطریق منو سایت از محصولات بازدید بفرمایید.

نکات مهم در انتخاب و خرید دستگیره دیجیتالی

برخی نکات مهم عبارتند از :

عدم عملکرد موتوری

دستگیره های موجود در بازار به دو دسته کلی تقسیم میشوند :

نوع اول دارای موتور الکتریکی میباشد که هنگام قفل یا باز کردن درب موتور الکتریکی زبانه های قفل را حرکت میدهد و درب قفل یا باز میشود.این نوع دستگیره وابستگی زیادی به ادوات الکرتونیکی دارد و همین باعث ضعف دستیگره خواهد شد زیرا علاوه بر مصرف زیاد برق،عمر باتری و موتور نیز کاهش میابد.این دستگیره ها به گونه ای هستند که اگر موتور آنها دچار هر مشکلی شوند و کار نکنند درب به هیچ صورتی قفل یا باز و بسته نمیشود.

اما نوع دوم موتوری برای حرکت قفل و زبانه ها ندارد و فقط هنگام قفل یا باز نمودن درب اهرم دستگیره با قفل درگیر می شود و با چرخش اهرم دستگیره درب باز می شود پس مجددا اهرم آزاد و خلاص می شود تا مجدد رمز یا کارت وارد شود .

در این مدل دستگیره نیروی مورد نیاز برای باز یا بسته کردن درب توسط خود کاربر فراهم میشود و مصرف بسیار کمی از برق یا باتری دارد و البته خرابی و مشکل در این نوع دستگیره ها خیلی کمتر است .

وجود کلید مکانیکی در دستگیره دیجیتالی

یکی از نکات مهم برای دستگیره دیجیتال دارا بودن کلید مکانیکی است. زیرا دستگیره دیجیتال بالاخره یک قطعه الکترونیکی است و با باتری کار میکند و احتمال دارد یک درصد دچار مشکل شود و یا فرد رمز ورود را فراموش کند پس باید حالتی برای ورود اضطراری فراهم باشد تا فرد در مواقع لزوم از آن استفاده کند .به همین علت بیشتر شرکت های تولید کننده کلید مکانیکی را همراه دستگیره ارائه میکنند و اگر کلید وجود نداشته باشد یک ضعف بزرگ در این حوضه است.

امکان اتصال باتری اضطراری در دستگیره دیجیتالی

دستگیره های دیجیتال همگی از باتری قلمی استفاده میکنند و متناسب با کارایی و تکنولوژی باتری مصرف میکنند و هنگام ضعیف شدن یا تمام شدن باتری هشدار میدهد که باتری را تعویض کنید اما اگر به هر دلیلی کاربر نتوانست تعویض کند چه میشود؟پشت درب بماند؟

خیر ، تقریبا اکثر برندهای موجود در بازار محلی را بر روی دستگیره تعبیه کرده اند که با اتصال باتری 9 ولت کتابی به آن دستگیره روشن شده و می توانید با وارد کردن رمز ورود و یا اثر انگشت درب را باز کنید و به محض ورود باتری ها را از قسمت داخلی دستگیره تعویض کنید.

عدم وجود حالت FIRE

برخی از دستگیره ها حالتی دارند که آتش سوزی را تشخیص داده و امکان خاصی را برای کاربر فراهم می کند.اما نکته مهم اینجاست که این امکان یک ویژگی مثبت در نظر گرفته شده اکنون تبدیل به یک ویژگی منفی و ضعف شده و حتما به دنبال دستگیره ای باشید که این حالت را نداشته باشد.به علت مسائل امنیتی نمیتوان دلایل را اینجا بیان کرد،اگر مایلید دلایل عدم وجود حالت FIRE را بدانید با ما تماس بگیرید.

سيستم امنيتي ضد سرقت 

در صورت وارد كردن رمز و اثر انگشت اشتباه به طور پياپي و يا ضربه به دستگيره آژير دستگاه به صدا در مي­ايد و سيستم ورود به مدت چند دقيقه غیر فعال می شود .

سيستم ضد تقلب الكترو استاتيك 

اين سيستم اگر انگشت فرد داراي جریان خون نباشد ، درب باز نمي­ شود.

علت های مهم نصب دستیگره های دیجیتالی بر روی درب

کاربری آسان : این روزها با حضور دستگیره دیجیتال دیگر لازم نیست از کلیدهای پر دردسر برای باز کردن قفل ها استفاده کنید بلکه به کمک اثر انگشت ، چهره یا حتی از راه دور و به کمک گوشی موبایل می توانید درب منزل یا محل کار خودتان را به راحتی باز کنید .
امنیت بالا : دستگیره های دیجیتال علاوه بر سادگی راه های دسترسی امنیت بالایی ایجاد میکنند.این دستگیره های دارای تکنیک های تشخیص هویت و اثر انگشت و ... با کمترین خطا هستند.
زیبایی و لوکس بودن : زمان قدیم مجبور بودیم برای ایجاد امنیت از نرده های اهنی و قفل و بست های زیادی استفاده کنیم که شکل ظاهری خوبی نداشتند اما امروزه میتوان از دستیگره های دیجیتال مدرن و شیک استفاده کرد که جلوه جذابی به خانه و درب ها میدهند.

دستگیره الکترونیکی 

امروزه با پیشرفت صنعت الکترونیک، دستگیره الکترونیکی برای ایجاد حفاظت بهتر و بیشتر از مکانهای خصوصی و نیز ایجاد آسایش و اطمینان خاطر برای همه افراد، طراحی شده اند. دستگاه دستگیره الکترونیکی بر روی درب های ورودی نصب می شود، و در مکانهایی که نیاز به محدود کردن دسترسی و تردد افراد وجود دارد، استفاده می شود. دستگیره الکترونیکی،دارای یک میکروکنترولر و حافظه طراحی شده است، یک میکروکنترلر 8051 که به عنوان مرکز فرماندهی می باشد و اجزایی مانند کارت ها و صفحه کلید با آن در ارتباط هستند. فرمان باز و بسته شدن را صادر می کنند. حافظه این دستگاه ها برای حفظ اثر انگشتها و رمزهای تعریف شده برای ورود افراد مجاز می باشد.
دستگیره های الکترونیکی در انواع مختلف کارتی ، رمزی ، اثر انگشت و تشخیص چهره می باشند. این دستگیره های هوشمند با برخورداری از ظاهری زیبا و کاربر پسند توانسته است گامی بزرگ در زمینه مدیریت تردد افراد و امنیت در اتاق های حساس و خصوصی بردارند.

 کارکرد دستگیره دیجیتال

دستگیره الکترونیکی قابلیت استفاده از کارت، اثر انگشت و رمز را دارد. برای باز گشایی درب و امکان ورود، می توان از رمزهایی بین 4 تا 12 عدد استفاده کرد. برای باز کردن درب ورودی، از رمزهایی که در حافظه ذخیره شده است می توان برای دسترسی و ورود استفاده کرد. جنس دستگیره های الکترونیکی بسیار مقاوم است و دسترسی و باز کردن قفل به وسیله کلید مکانیکی و ریموت کنترل انجام می شود. امکان استفاده همزمان از رمز و کارت، برای ورود، وجود دارد.

مزایای دستگیره الکترونیکی

دستگیره های الکترونیکی دارای قفل کودک هستند که مانع از خروج و امنیت بیشتر کودکان می شود. این دستگیره ها مجهز به قفل اتوماتیک بوده که پس خروج به صورت خودکار، بسته می شوند. دستگیره های الکترونیکی مجهز به سیستم ضد سرقت و ضد حریق می باشند. و در صورتی که افراد غیر مجاز بخواهند از طریق اثر انگشت و یا رمز غیر مجاز وارد شوند، سیستم هشدار دستگاه، فعال خواهد داد.

کاربرد دستگیره الکترونیکی

دستگیره الکترونیکی در اماکن و مراکز مختلفی مورد استفاده است، به صورت ویژه برای افزایش امنیت در منازل، هتلها و اتاق های سرور، و غیره کاربرد فراوانی دارد.
شما می توانید با مراجعه به سایت با تنوع محصولات دستگیره الکترونیکی  و نحوه خرید آنها، و موارد دیگر، آشنا شوید. محصولات ما برای شما، کیفیت و امنیت را به ارمغان می آورند. محصولات متنوع ، امنیت و کارایی را در سازمان ها و مراکز مورد نظر شما، ایجاد می کنند.

دستگیره هوشمند الکترونیکی

 

قیمت دستگیره هوشمند

دستگیره های الکترونیکی در انواع مختلف کارتی ، رمزی ، اثر انگشت و تشخیص چهره می باشند. این دستگیره های هوشمند با برخورداری از ظاهری زیبا و کاربر پسند توانسته است گامی بزرگ در زمینه مدیریت تردد افراد و امنیت در اتاق های حساس و خصوصی بردارند. دستگیره های الکترونیکی در طرح ها و مدل های مختلف و با دارا بودن نرم افزار مختص خود امکانات متعددی را برای مسولین هتل ها ، اتاق های مدیران سازمان ها ، شرکت ها و کارخانجات ، دیتاسنتر ، شهربازی ها ، اتاق های ویژه مجموعه های فرهنگی و ورزشی ، استخرها و ... فراهم می آورند.

امکانات دستگیره هوشمند:

• امکان اعمال محدودیت زمانی برای کاربر و قابل نصب بر روی انواع درب ها.
• طراجی زیبا و ظریف در مدل ها و رنگ های مختلف.
• مصرف کم باطری و سیستم هشدار اتمام باطری.
• قابلیت دسترسی به دستگیره با کلید مکانیکی و کنترل از راه دور.
• امنیت و کیفیت بالا.
• دارای سیستم هشدار هوشمند.
• قابلیت کنترل با سامانه نرم افزاری و اخذ گزارشات مدیریتی.
• دارای استاندارد های اروایی و آمریکایی با چندین زبانه.


ایران لاک  با ارائه مشاوره در زمینه خرید محصول متناسب با مجموعه های مورد نظر و اجرای کامل و بدون نقص آن و با ارائه خدمات پشتیبانی کامل ، در راستای هوشمند سازی و اتوماسیون مجموعه های ورزشی و باشگاهی و ... در خدمت مشتریان خود می باشد.
برای کسب آگاهی از قیمت های دستگیره هوشمند با ما تماس بگیرید.    02166177976

دستگیره الکترونیکی

 

دستگیره کارتی درب

یکی از مهم ترین تکنولوژی هایی که در قفل دیجیتال برای کنترل تردد به کار گرفته شده استفاده از کارت برای کنترل عبور و مرور و به عبارتی دستگیره کارتی درب می باشد.
کنترل تردد افراد و ایجاد محدودیت دسترسی به منزل و یا محل کار از اهداف استفاده از قفل دستگیره کارتی درب است .
یکی از اصلی ترین مزایای دستگیره کارتی درب ، عدم نیاز به حمل کلید های سنگین و دست و پاگیر است.
مغزی الکترونیکی درون قفل کارتی دستگیره کارتی درب راه دسترسی و ورود است که فرمان باز شدن درب را از کارتها می گیرد.
کاربرد این دستگیره ها در هتل ها و اماکن مسکونی و اداری است .در این گونه دستگیره ها امکان ثبت گزارش عبور افراد از درب در صورت استفاده از قفل کارتی درب وجود دارد. با نصب دستگیره کارتی درب می توان در زمان های خاصی محدودیت دسترسی و تردد ایجاد کرد .
مغزی الکترونیکی این قفل های کارتی استاندارد های لازم برای حفظ امنیت را دارند .این دستگیره ها دارای شب بند یا سیستم حریم خصوصی هستند که با فعال کردن این سیستم امکان باز کردن درب از بیرون وجود ندارد .

قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی

قفل کارتی و انگشتی ،همچنین قفل هوشمند علاوه بر افزایش زیبایی باعث راحتی در رفت و آمد نیز می گردد. این مدل قفل کارتی و اثر انگشتی را می توان با رمز، کارت، اثر انگشت، ریموت کنترل و کلید مکانیکی باز نمود.
 سوالی که بیشتر مردم با آن سر و کار دارند این است که کدام قفل الکترونیکی درب بهتر است و یا این فقل الکترونیکی هوشمند تا چه اندازه مطمئن می باشد . مطلعات صورت گرفته نشان داده قفل الکترونیکی اثر انگشت بیشتر مورد رضایت مردم بوده تا قفل الکترونیکی کارتی و یا سایر قفل ها . 
برای مشاوره با ما و اطلاع از لیست قیمت های قفل الکترونیکی با ما تماس بگیرید.     02166177976

قفل دیجیتال,قفل هوشمند,قفل دیجیتالی

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند، قیمت قفل هوشمند دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری

قیمت قفل الکترونیکی استخری | نصب و تعمیر قفل استخری، قفل الکترونیکی کمد استخر، قیمت قفل کمد استخری

قفل استخری یا قفل باشگاهی نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاهها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.