دستگیره الکترونیکی,دستگیره هوشمند,دستگیره دیجیتال,قیمت دستگیره الکترونیکی

دستگیره الکترونیکی |قیمت دستگیره های الکترونیکی | هوشمند

  • 15/07/1398 06:52:59 ب.ظ
  • 370 نفر

دستگیره الکترونیکی |هوشمند

امروزه با پیشرفت صنعت الکترونیک، دستگیره الکترونیکی برای ایجاد حفاظت بهتر و بیشتر از مکانهای خصوصی و نیز ایجاد آسایش و اطمینان خاطر برای همه افراد، طراحی شده اند. دستگاه دستگیره الکترونیکی بر روی درب های ورودی نصب می شود، و در مکانهایی که نیاز به محدود کردن دسترسی و تردد افراد وجود دارد، استفاده می شود. دستگیره الکترونیکی،دارای یک میکروکنترولر و حافظه طراحی شده است، یک میکروکنترلر 8051 که به عنوان مرکز فرماندهی می باشد و اجزایی مانند کارت ها و صفحه کلید با آن در ارتباط هستند. فرمان باز و بسته شدن را صادر می کنند. حافظه این دستگاه ها برای حفظ اثر انگشتها و رمزهای تعریف شده برای ورود افراد مجاز می باشد.
دستگیره های الکترونیکی در انواع مختلف کارتی ، رمزی ، اثر انگشت و تشخیص چهره می باشند. این دستگیره های هوشمند با برخورداری از ظاهری زیبا و کاربر پسند توانسته است گامی بزرگ در زمینه مدیریت تردد افراد و امنیت در اتاق های حساس و خصوصی بردارند.

 کارکرد دستگیره دیجیتال

دستگیره الکترونیکی قابلیت استفاده از کارت، اثر انگشت و رمز را دارد. برای باز گشایی درب و امکان ورود، می توان از رمزهایی بین 4 تا 12 عدد استفاده کرد. برای باز کردن درب ورودی، از رمزهایی که در حافظه ذخیره شده است می توان برای دسترسی و ورود استفاده کرد. جنس دستگیره های الکترونیکی بسیار مقاوم است و دسترسی و باز کردن قفل به وسیله کلید مکانیکی و ریموت کنترل انجام می شود. امکان استفاده همزمان از رمز و کارت، برای ورود، وجود دارد.

مزایای دستگیره الکترونیکی

دستگیره های الکترونیکی دارای قفل کودک هستند که مانع از خروج و امنیت بیشتر کودکان می شود. این دستگیره ها مجهز به قفل اتوماتیک بوده که پس خروج به صورت خودکار، بسته می شوند. دستگیره های الکترونیکی مجهز به سیستم ضد سرقت و ضد حریق می باشند. و در صورتی که افراد غیر مجاز بخواهند از طریق اثر انگشت و یا رمز غیر مجاز وارد شوند، سیستم هشدار دستگاه، فعال خواهد داد.

کاربرد دستگیره الکترونیکی

دستگیره الکترونیکی در اماکن و مراکز مختلفی مورد استفاده است، به صورت ویژه برای افزایش امنیت در منازل، هتلها و اتاق های سرور، و غیره کاربرد فراوانی دارد.
شما می توانید با مراجعه به سایت با تنوع محصولات دستگیره الکترونیکی  و نحوه خرید آنها، و موارد دیگر، آشنا شوید. محصولات ما برای شما، کیفیت و امنیت را به ارمغان می آورند. محصولات متنوع ، امنیت و کارایی را در سازمان ها و مراکز مورد نظر شما، ایجاد می کنند.

دستگیره هوشمند الکترونیکی

 

قیمت دستگیره هوشمند

دستگیره های الکترونیکی در انواع مختلف کارتی ، رمزی ، اثر انگشت و تشخیص چهره می باشند. این دستگیره های هوشمند با برخورداری از ظاهری زیبا و کاربر پسند توانسته است گامی بزرگ در زمینه مدیریت تردد افراد و امنیت در اتاق های حساس و خصوصی بردارند. دستگیره های الکترونیکی در طرح ها و مدل های مختلف و با دارا بودن نرم افزار مختص خود امکانات متعددی را برای مسولین هتل ها ، اتاق های مدیران سازمان ها ، شرکت ها و کارخانجات ، دیتاسنتر ، شهربازی ها ، اتاق های ویژه مجموعه های فرهنگی و ورزشی ، استخرها و ... فراهم می آورند.

امکانات دستگیره هوشمند:

• امکان اعمال محدودیت زمانی برای کاربر و قابل نصب بر روی انواع درب ها.
• طراجی زیبا و ظریف در مدل ها و رنگ های مختلف.
• مصرف کم باطری و سیستم هشدار اتمام باطری.
• قابلیت دسترسی به دستگیره با کلید مکانیکی و کنترل از راه دور.
• امنیت و کیفیت بالا.
• دارای سیستم هشدار هوشمند.
• قابلیت کنترل با سامانه نرم افزاری و اخذ گزارشات مدیریتی.
• دارای استاندارد های اروایی و آمریکایی با چندین زبانه.


ایران لاک  با ارائه مشاوره در زمینه خرید محصول متناسب با مجموعه های مورد نظر و اجرای کامل و بدون نقص آن و با ارائه خدمات پشتیبانی کامل ، در راستای هوشمند سازی و اتوماسیون مجموعه های ورزشی و باشگاهی و ... در خدمت مشتریان خود می باشد.
برای کسب آگاهی از قیمت های دستگیره هوشمند با ما تماس بگیرید.    02166177976

دستگیره الکترونیکی

 

دستگیره کارتی درب

یکی از مهم ترین تکنولوژی هایی که در قفل دیجیتال برای کنترل تردد به کار گرفته شده استفاده از کارت برای کنترل عبور و مرور و به عبارتی دستگیره کارتی درب می باشد.
کنترل تردد افراد و ایجاد محدودیت دسترسی به منزل و یا محل کار از اهداف استفاده از قفل دستگیره کارتی درب است .
یکی از اصلی ترین مزایای دستگیره کارتی درب ، عدم نیاز به حمل کلید های سنگین و دست و پاگیر است.
مغزی الکترونیکی درون قفل کارتی دستگیره کارتی درب راه دسترسی و ورود است که فرمان باز شدن درب را از کارتها می گیرد.
کاربرد این دستگیره ها در هتل ها و اماکن مسکونی و اداری است .در این گونه دستگیره ها امکان ثبت گزارش عبور افراد از درب در صورت استفاده از قفل کارتی درب وجود دارد. با نصب دستگیره کارتی درب می توان در زمان های خاصی محدودیت دسترسی و تردد ایجاد کرد .
مغزی الکترونیکی این قفل های کارتی استاندارد های لازم برای حفظ امنیت را دارند .این دستگیره ها دارای شب بند یا سیستم حریم خصوصی هستند که با فعال کردن این سیستم امکان باز کردن درب از بیرون وجود ندارد .

قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی

قفل کارتی و انگشتی ،همچنین قفل هوشمند علاوه بر افزایش زیبایی باعث راحتی در رفت و آمد نیز می گردد. این مدل قفل کارتی و اثر انگشتی را می توان با رمز، کارت، اثر انگشت، ریموت کنترل و کلید مکانیکی باز نمود.
 سوالی که بیشتر مردم با آن سر و کار دارند این است که کدام قفل الکترونیکی درب بهتر است و یا این فقل الکترونیکی هوشمند تا چه اندازه مطمئن می باشد . مطلعات صورت گرفته نشان داده قفل الکترونیکی اثر انگشت بیشتر مورد رضایت مردم بوده تا قفل الکترونیکی کارتی و یا سایر قفل ها . 
برای مشاوره با ما و اطلاع از لیست قیمت های قفل الکترونیکی با ما تماس بگیرید.     02166177976

قفل دیجیتال,قفل هوشمند,قفل دیجیتالی

نصب و تعمیر قفل دیجیتالی، قفل هوشمند، قیمت قفل هوشمند دیجیتال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل های هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند.
نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی,قفل الکترونیکی کمدی

نصب و تعمیر قفل هوشمند باشگاهی، قفل کمد باشگاه، قفل الکترونیکی کمدی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از قفل هوشمند الکترونیکی برای بستن کمد های داخل استخر، باشگاههای ورزشی استفاده می شود. قفل هوشمند باشگاهی امنیت کمد های باشگا ههای ورزشی را نسبت به کمدهای مجهز به قفل های قدیمی کلید خور بالا می برد.
نصب و تعمیر قفل استخری, قیمت قفل کمد استخری

نصب و تعمیر قفل استخری، قفل الکترونیکی کمد استخر، قیمت قفل کمد استخری

قفل استخری نوع قفل الکترونیکی و تخصصی است که متناسب با باشگاهها و سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن های فوتبال، سالن های فوتسال،  استخرها و حتی ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی، طراحی و تولید میشوند.
قفل الکترونیکی,قفل الکترونیکی کمد,خرید قفل الکترونیکی ,قیمت قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی کمدی | خرید قفل الکترونیکی کمد

. استفاده از قفل الکترونیکی کمدی محدودیت خاصی ندارد و علاوه بر منزل، در مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل‌ها، ‌ رختکن‌ها و انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و ...کاربرد دارند.