اجرای سیستم اتوماسیون باشگاهی + استعلام هزینه

ایران لاک از مجموعه های فعال در زمینه اجرای سیستم اتوماسیون باشگاهی و فروش ملزومات مرتبط است. برای دریافت مشاوره در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

سیستم اتوماسیون باشگاهی بهترین و مناسب‌ترین راهکار به منظور مدیریت و نظارت دقیق بر تردد ورزشکاران و مدیریت باشگاه است که توانسته است خیال مدیران باشگاه ها را تا حد بسیاری راحت کند. سیستم اتوماسیون باشگاهی ایران لاک، از کاربردی‌ترین اتوماسیون‌های دنیا است که می‌تواند نیازهای باشگاه را برطرف نماید. شخص ورزشکار از طریق سیستم کارت هوشمند یا اثر انگشت، از امکانات باشگاه استفاده می‌نماید و از طریق این سیستم، به طور کامل، نظارت دارد.

سیستم اتوماسیون باشگاهی

سیستم اتوماسیون باشگاهی شامل قفل کمد باشگاهی، نرم افزار باشگاهی، قفل استخری، دستبند کمد، دستگاه خدمات ورزشی و.. می‌باشد. قفل کمد باشگاه نسبت به سایر تجهیزات اتوماسیون ارزانتر و از مهمترین راهکارها برای ایجاد امنیت در مجموعه های ورزشی است. 

اتوماسیون باشگاهی از مجموعه‌ای از نرم افزارها و تجهیزات باشگاهی تشکیل شده است که عبارت است از دستگاه‌های خدمات ورزشی، گیت ورودی باشگاه، دستگاه‌های اعتباری، قفل آنلاین باشگاهی و نرم افزار حضور غیاب باشگاه. در واقع هدف از اجرای این سیستم، برخورداری از باشگاهی اتوماتیک است که اعضا بدون روبرویی با اپراتور، عملیات مدنظرشان را انجام دهند.

ایران لاک از معتبرترین مراکز فروش انواع تجهیزات اتوماسیون باشگاهی و هوشمند سازی باشگاه است. همچنین برای خرید انواع قفل کمد باشگاه و قفل استخری می توانید با این مجموعه  تماس بگیرید. 

نحوه کنترل اعضا از طریق اتوماسیون باشگاهی چگونه است؟

 از طریق این سیستم، فرآیند شناسایی و کنترل اعضا به یکی از روش‌های زیر انجام می‌گیرد:

  1. دستگاه کارتخوان
  2. دستگاه حضور و غیاب انگشتی یا تشخیص چهره
  3. گیت ورودی باشگاه

سیستم اتوماسیون باشگاهی

سیستم جامع اتوماسیون باشگاهی ایران لاک

در این سیستم، کل مجموعه توسط یک نرم افزار کنترل می‌گردد. بدین نحو که ورزشکار از لحظه ورود، بواسطه کارت، اثر انگشت و یا تشخیص چهره، ثبت نام می‌گردد و برحسب مورد می‌تواند از امکانات باشگاه استفاده نماید. تجهیزات این سیستم عبارت است از:

دستگاه ثبت نام و ورودی

این دستگاه، راه‌های مختلفی برای انجام درخواست مشتری ارائه می‌دهد از قبیل اثرانگشت، کارت، مچبند، تشخیص چهره و..

گیت کنترل تردد

گیت باشگاهی در محل ورودی نصب می‌گردد و اجازه ورود به افرادی را می‌دهد که قبلا شناسایی شده باشند. گیت‌ها در دو نوع اهرمی و شیشه‌ای می‌باشند.

سیستم اتوماسیون باشگاهی امکانات بسیاری از قبیل مدیریت بهتر اعضای باشگاه، کاهش فعالیت و وظایف کارکنان، ایمنی حسابهای مشتریان، مراقبت از اطلاعات اعضای باشگاه و.. را فراهم می‌نماید.

به منظور کسب اطلاعات از ویژگی‌های منحصر به فرد سیستم اتوماسیون باشگاهی، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)