قفل کدی | قفل Code Handle  | قیمت قفل کدی

قیمت قفل درب کدی با توجه به کاراکتر های مختلف مانند طراحی ظاهری قفل، درجه امنیتی و عمر باتری تعیین می شود.قفل کدی دارای چندین کد دستیابی قابل تنظیم می باشد.همچنین در این قفل الکترونیکی گزینه هایی برای کد اصلی نیز وجود دارد.
 

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

قفل کدی | قفل Code Handle 

قفل کدی یا Code Handle مناسب برای مکان های عمومی و پر رفت و آمد می باشد مانند ادارات و فروشگاه ها و ….  و بدنه ی این دستگیره رمزدار و از جنس استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم می باشد و همچنین نصب آن آسان و سریع است . این مدل قفل را می توان با داشتن قابلیت جابجایی دستگیره، در درب های راست بازشو و چب بازشو به راحتی نصب کنید .
به قفل کدی می توان یک کد اصلی (Master Code) و ۹ رمز مختلف ۴ تا ۶ رقمی را شناسایی کنید.منبع تغذیه این قفل ،از دو عدد باتری CR2 3V می باشد که دارای عمر بسیار مفید بوده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.
این قفل دارای ویژگی هایی منحصر به فردی است مانند مجهز بودن به قفل اتوماتیک (بعد از بسته شدن درب ،به صورت خودکار قفل می شود. و این سیستم را می توان در صورت لزوم غیر فعال کنید.) و مجهز به سیستم ضد سرقت  (این دستگیره بعد از وارد نمودن رمز اشتباه به صورت مکرر (۵ بار )به صورت خودکار قفل می گردد) همچنین دارای تنظیم مجدد منحصر به فرد قفل یال  که این حالت باعث افزایش امنیت و راحتی در استفاده از قفل رمزدار یال می گردد.
قفل به آسانی روی درهای قدیمی با مغزی استاندارد اروپایی نصب شده و نیازی به تغییر مغزی و تغییر روی در ندارد.

قفل کدی

با توجه به پیشرفت روز افزون علوم و فناوری , تکنلوژی مسیر زندگی را بسیار راحت تر و آسان تر نموده است . در گذشته وسایل شکل سنتی داشت و این رویه پیشبرد علم وسایل را از شکل سنتی به مدا مدرن تغییر داده است . امروزه قفل دیجیتال یا همان قفل الکترونیکی وجود دارد که بسیار سیستم پیچیده ای می باشد که در واقع همان قفل ضد سرقت می باشد , در زمان قدیم این وسیله شکل ساده ای داشت ولی هرچه که گذشت سیستم درب ها به دلیل جلوگیری از سرقت سخت تر و پیشرفته تر شد .

قفل کدی بدون کلید در نوع منحصر به فرد قفل دیجیتالی درب مشابه صندوق امانات خانگی مدرن می باشد.این نوع  قفل هوشمند با استفاده از کدی که به صفحه کلید وارد می شود کار می کند.بدیهی است که شما در رابطه با کلید ها و قفل الکترونیکی خود نگران باشید،.اما این قفل هوشمند از انعطاف پذیری زیادی برخوردار هستند و راه حل هایی فراتر از راه حل سنتی ارائه می دهند.اگر به دنبال بهترین انتخاب برای قفل رمزدار هستید پیشنهاد می کنیم حتما از قفل های کدی ایران لاک خرید بفرمایید.

در مورد دستگیره دیجیتال هم بخوانید.

دستگیره دیجیتال یا دستگیره الکترونیک به نوعی از یراق های امروزی گفته می شود که به شما امکانش باز شدن توسط رمز، اثر انگشت و یا کارت های بدون تماس را به شما می دهد و......

مزایا قفل کدی یا  Code Handle

• تنظیم مجدد منحصر به فرد قفل
• دسترسی به قفل توسط ۴ دکمه فیزیکی
• بدنه مقاوم در مقابل خش و رطوبت
• مجهز به قفل اتوماتیک
• دسترسی به قفل رمزدار توسط رمز
• نصب بسیار آسان
• مجهز به سیستم ضد سرقت
• مناسب برای مکان های پر رفت و آمد
• قابل نصب بر روی درهای راست باز شو و چپ باز شو
• دارای گارانتی

 قفل Code Handle و قفل کدی


قیمت قفل درب کدی

قیمت قفل درب کدی با توجه به کاراکتر های مختلف مانند طراحی ظاهری قفل، درجه امنیتی و عمر باتری تعیین می شود.قفل کدی دارای چندین کد دستیابی قابل تنظیم می باشد.همچنین در این قفل الکترونیکی گزینه هایی برای کد اصلی نیز وجود دارد.
ما در ایران لاک مفتخر هستیم که ارائه کننده چند مدل بسیار مطرح و برند قفل رمز و قفل کدی باشیم.برند سامسونگ و فیلیپس دو برند رقابتی و چشم گیر قفل دیجیتالی در سر تاسر جهان می باشند.
که قیمت قفل درب کدی در این دو برند به نسبت برندهای دیگر بالاتر اما دارای امکانات بیشتر است.
برای اطلاع از قیمت قفل کدی ، دستگیره هوشمند و ....  و همچنین دریافت مشاوره برای خرید انواع قفل دیجیتال با ایران لاک تماس بگیرید.

قفل کدی

قفل کدی مجهز به سیستم ضد سرقت

این مدل قفل کدی بعد از وارد نمودن پنج رمز اشتباه به صورت مکرر، به صورت خودکار قفل می گردد.
مناسب برای مکان های پر رفت و آمد.قفل کدی Code Handle به دلیل سادگی و راحتی در استفاده و طراحی به خصوص آن بهترین انتخاب برای مکان های عمومی می باشد.در قفل کدی دسترسی توسط وارد کردن رمز مربوطه امکان پذیر است.اکثر قفل های کدی دارای بدنه استیل ضد زنگ می باشند، همچنین دارای رمز مادر (Master Code) جهت امنیت قفل کدی.
قفل کدی Code Handle  یک راه حل نوآورانه با مکانیزم قفل اتوماتیک می باشد که انتخابی مناسب برای مکان های عمومی و پر رفت و آمد می باشد. این نوع دستگیره (قفل کدی)با داشتن سیستم ضد سرقت و قفل شدن آن بعد از وارد نمودن 5 بار رمز اشتباه، بالاترین میزان امنیت را در اختیار کاربران قرار می دهد.

قفل کدی یا قفل رمزی کدی،قفلی است که توسط کد عبوری می توان به آن دسترسی پیدا کرد. این نوع قفل ها دارای یک صفحه کلید یا صفحه لمس برای وارد کردن رمز عبوری می باشند. تقریبا به تمام قفل های کدی امروزی می توان از طریق رمز دسترسی یافت و در کنار آن از روش های دیگر دسترسی مانند کارت، اثر انگشت و تلفن همراه می توان برای باز نمودن درب ورودی استفاده کرد.

قفل کدی الکترونیکی

بعضی از مدل های قفل کدی قابلیت استفاده همزمان رمز عبوری و اثر انگشت بصورت ترکیبی را دارند.سوالی که بیشتر مردم با آن سر و کار دارند این است که کدام قفل الکترونیکی درب بهتر است و یا این فقل الکترونیکی هوشمند تا چه اندازه مطمئن می باشد . مطالعات صورت گرفته نشان داده قفل درب اثر انگشتی بیشتر مورد رضایت مردم بوده تا قفل الکترونیکی کارتی و یا سایر قفل ها . 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)