قفل دیجیتال قفل دیجیتال
انواع مدل های قفل دیجیتال هوشمند درب اتاق خواب به همراه مشخصات و قیمت قفل ها نسبت به قابلیت ها

قفل الکترونیکی هوشمند درب اتاق خواب برای به دست آوردن آرامش پس از یک روز سخت است که نیاز به استراحت در اتاق خواب دارید بدون آنکه شخصی وارد اتاق شود و آرامش شما را برهم بزند.

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب

امروزه در زندگی هر فردی داشتن احساس امنیت و آرامش ذهن برای همه بسیار مهم است.اما گاهی اوقات داشتن چنین احساساتی دشوار است اما با استفاده از سیستم های هوشمند امنیتی میتوانید به آرامش و امنیت و راحتی مورد نیاز خود برسید.یکی از مکان هایی که شما بیشتر از هر جای دیگر به حفظ امنیت و آرامش در آن نیاز دارید اتاق خواب منزل شماست زیرا هم مخصوص استراحت شماست و هم اشیا با ارزش خود را در آن اتاق قرار میدهید.

همچنین بعد از اینکه یک روز سخت را گذراندید نیاز به استراحت در اتاق خواب دارید بدون اینکه شخصی وارد اتاق شما شود و آرامش شما را بر هم زند.پس فراهنم کردن چنین شرایط آرامی فقط توسط قفل الکترونیکی هوشمند امکان پذیر است.با استفاده از قفل دیجیتال اتاق خواب میتوانید علاوه بر کنترل ورود و خروج اتاق خواب،میتوانید از حریم خصوصی خود در اتاق محافظت کنید.

 

اهمیت حریم خصوصی اتاق خواب

 

قفل-هوشمند-اتاق-خواب

 

اتاق خواب فقط مخصوص خواب نمیباشد بلکه افراد مختلف میتوانند برای داشتن آرامش روحی و رهایی از دغدغه های فکری در اتاق خواب زمانی را سپری کنند.در واقع این مکان پناهگاهی برای ساکنین خانه است.به همین علت حفاظت از آن در برابر مزاحمت های دیگران بسیار مهم ار از حفاظت از اشیا با ارزش است.همه ی این کار ها و امنیت و آرامش توسط قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب ایجاد میشود.

این قفل ها بهترین گزینه برای درب اتاق خواب هستند زیرا روش های دسترسی پیشرفته و بدون کلید دارند.قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب را می توان توسط رمز، کارت، اثر انگشت و حتی تلفن همراه کنترل نمود. بنابراین دسترسی به اتاق توسط افراد دیگر تقریبا غیر ممکن می باشد.

علاوه بر این ها قفل های دیجیتال اتاق خواب ویژگی هایی دارند مثل آلارم هشدار نفوذ غیر مجاز، حریم خصوصی، قفل کودک، مغزی ضد سرقت و ضد دیلم و … که ورود افراد ناشناس را تقریبا غیر ممکن میکند.

 

نکات مهم در انتخاب قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب

 

اتاق خواب یکی از قسمت های مهم هر خانه ای است پس انتخاب قفل الکترونیکی مناسب میتواند امنیت و آرامش خاطر را افزایش دهد پس باید در خرید قفل الکترونیکی اتاق خواب دقت و آگاهی بالا داشت.

قفل الکترونیکی هوشمندی که خریداری میکنید باید دارای ویژگی هایی باشند :

  1. پشتیبانی فنی مناسب (24 ساعته)
  2. کیفیت بالای خدمات پس از فروش و قابل اعتماد بودن آن
  3. قفل الکترونیکی هوشمند با کیفیت بالا از لحاظ امنیتی و فنی
  4. داشتن ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند آلارم هشدار

قفل های الکترونیکی هوشمند زیادی برای اتاق خواب وجود دارند اما همه آنها برای استفاده درب اتاق خواب مناسب نیستند پس باید آگاهی و دقت لازم را داشته باشید.شاید یکی از گزینه های مناسب برای درب اتاق خواب قفلی باشد که قابلیت کنترل از راه دور توسط ریموت یا تلفن همراه را داشته باشد.همچنین این قابلیت برای سالمندان یا افراد معلول هم بسیار کاربردی است.

یک گزینه مناسب دیگر برای اتاق خواب هم قفل درب اثر انگشتی است که نیازی به حمل کارت یا کلید ندارد  بلکه هر فرد میتواند با اثر انگشت منحصر به فرد خود وارد اتاق شود.

 

نکات مهم قبل از نصب قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب

 

قفل-الکترونیکی-اتاق-خواب

 

شما باید از قفلی برای اتاق خواب خود استفاده کنید که نیاز هایی که صاحب خانه از قفل مورد نظر دارد بر آورده کند.بنابراین قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب باید دارای ویژگی های متناسب با نیازهای صاحب خانه باشد.مثلا صاحب خانه ها معمولا از قفل های رمزی برای اتاق کودکان یا سالمندان استفاده نمیکنند زیرا ممکن است رمز ورود از خاطرشان برود.

علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های امنیتی و ایجاد آرامش خاطر، میزان هزینه های اولیه و نگهداری قفل نیز در انتخاب این نوع قفل ها بسیار موثر می باشد.انتخاب بهترین قفل الکترونیکی هوشمند اتاق خواب از شرکت های بزرگ خدمات پس از فروش و گارانتی دارند و میتوانند باعث افزایش آرامش و امنیت زندگی شوند.بهترین شرکت های ارائه دهنده این نوع قفل ها در حال حاضر یال، سامسونگ می باشند.

علاوه بر اینکه قفل باید مناسب و ایمن باشد،جنس درب و کیفیت آن،سیستم های امنیتی خانه مثل درب و پنجره ها و دوربین های امنیتی نیز نقش زیادی در امنیت کامل کل خانه دارند.بنابراین قفل از انتخاب و خرید قفل درب اتاق خواب عوامل امنیتی دیگر را در نظر داشته باشید.

مطالب و خدمات مشابه:

دستگیره کارتی درب

دستگیره رمزدارامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
نیاز به مشاوره دارید؟ x

تهران، میدان حسن آباد ک شیرازی آریا ک نجف علیزاده پ ۸ واحد ۱۱

اینستاگرام