دستبند باشگاهی و استخری | مچ بند باشگاه و استخر + دستبند rfid

دستبند هوشمند باشگاهی در زمان ورود نفرات به مجموعه ورزشی به آن ها تحویل داده میشود و کاربر میتواند با این دستبند ازگیت عبور کند ، قفل درب کمد را باز نماید ، از بوفه خرید کند و پس از اتمام کار خود آن را به پذیرش مجموعه تحویل و صورتحساب خود را پرداخت نماید .

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

دستبند باشگاهی (دستبند استخری) محصولی است که برای باز و بسته نمودن قفل کمد باشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات دارای مقاومت بالا در برابر تعریق و رطوبت بوده و در هنگام ورزش هیچ گونه اذیتی برای شما ندارند.

مچ بند باشگاهی چیست؟ 

مچ بند باشگاهی در واقع نوعی مچ بند و کلید الکترونیکی است که همچون ساعت هوشمند عمل می‌کند. مچ بند باشگاهی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شوند. مچ بند باشگاهی که به مچ بند استخری نیز معروف هست. مچ بندهای باشگاهی دارای نوعی آنتن در درون خود می باشند که دور تا دور مچ بند را احاطه می کنند. این آنتن موجود در درون مچ بند باشگاهی به وسیله القاء امواج اطلاعات را به صورت کامل به بی سیم منتقل می کند. مچ بندهای باشگاهی دارای حافظه های متغیر می‌باشند که بنا به نیاز مشتری قابل تغییر هستند. از مچ بندهای باشگاهی می توانید برای انواع استخر و سونا، شارژ بوفه ، شارژ زمان سالن های ورزشی همچون بدن سازی و … استفاده نمایید. مچ بندهای باشگاهی از امنیت بالایی برای دریافت و ارسال اطلاعات برخوردار می باشند.

انواع مچ بند باشگاه (مچ بند استخری)

قفل مچ بندی باشگاه علاوه بر تنوع رنگ در انواع مختلفی به قرار زیر تولید و عرضه می شوند که شما متناسب با سلیقه و نوع کاربری می توانید از آنها استفاده کنید. 

مچ بند باشگاهی فنری

مچ بند فنری دارای دسته فنر مانند است که در دست جای می گیرد. از مچ بند باشگاهی فنری برای ورود و خروج و همچنین کنترل گیت ها به همراه قفل کمد استفاده می‌شود.

مچ بند باشگاهی سیلیکونی

مچ بند باشگاهی سیلکونی نوعی دیگر از مچ بند می باشد که برای ورود وخروج و همچنین قفل کمد باشگاهی از آن استفاده‌ می شود. این مچ بندها از جنس سلیکون هستند.

مچ بند باشگاهی ساعتی

مچ بند باشگاهی (دستبند کلید استخر) ساعتی همان طور که از اسمش پیداست طرح آن همچو یک ساعت هوشمند است. از مچ بندهای باشگاهی ساعتی می توانید برای وردی گیت ها با امکان شارژ مجدد استفاده کنید. این مچ بندها قابل استفاده در مکان های مختلف ورزشی می باشد. در دنیای تکنولوژی باید با تکنولوژی روز همگام شوید تا از قافله عقب نمانید.

 

مچ بند باشگاهی

کاربرد مچ بند باشگاهی  (مچ بند استخری)

از مچ بند باشگاه در موارد گوناگون به شرح زیر استفاده می شود.

 • استخر: از مچ بند باشگاهی می توانید در استخر و سونا استفاده نمایید. از بارزترین نمونه استفاده از مچ بندهای باشگاهی استفاده در کمدهای استخر می باشد. که شاید اکثرا این مچ بندها را دیده و یا از آنها استفاده کرده باشید.
 • ادارات: از مچ بند باشگاه برای حضور و غیاب در ادارات استفاده می شود. این مچ بندها حافظه بالایی دارند و همه چیزرا در خود اعم از زمان ورود و خروج و … را در خود ثبت می نمایند.
 • باشگاها ورزشی: از مچ بند باشگاهی می توانید برای مجموعه های ورزشی خود و برای کنترل تردد و همچون قفل کمد استفاده نمایید. با استفاده از مچ بندهای باشگاهی صف انتظار را به صفر کاهش دهید.
 • گیت های ورود و خروج: از این مچ بندها می توانید برای گیت های ورود و خروج استفاده کنید. این مچ بندهیا قابلیت شارژ شدن را دارند.
 • درب هتل، ساختمان و …
 • بوفه: جالب است بدانید شما از مچ باشگاه می توانید برای انواع بوفه های با امکان شارژ مجدد استفاده کنید.

نکته ای که در استفاده از مج بند باشگاهی وجود دارد این است که هر مچ بند کد مخصوص به خود را دارد مثلاً شما نمی توانید با مچ بند خود قفل دیجیتال کمد دیگری را باز کرده و یا وارد آن شوید. قفل استخری یکی از انواع قفل باشگاهی می باشد که مناسب برای نصب بر روی کمد های رختکن در استخری ها و مجموعه های تفریحی می باشد. قفل کمد استخر باید در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشد.

دستبند باشگاهی(دستبند استخری)

دستبند هوشمند باشگاهی در زمان ورود نفرات به مجموعه ورزشی به آن ها تحویل داده میشود و کاربر میتواند با این دستبند ازگیت عبور کند، قفل باشگاهی درب کمد را باز نماید ، از بوفه خرید کند و پس از اتمام کار خود آن را به پذیرش مجموعه تحویل و صورتحساب خود را پرداخت نماید.
دستبند باشگاهی الکترونیکی به دلیل سبکی و انعطاف پذیری معمولا در دستان کاربر ایجاد ناراحتی نمیکنند و از لحاظ فرکانس به دو دسته کلی RFو MIAFER دسته بندی می شوند.
استفاده کردن از کلید های سنتی قفل کمد معمولا در باشگاه ها استخر ها مجموعه های ورزشی و در کل مجموعه ای که دارای کمد باشد دارای مشکلاتی بود که قفل آن به راحتی امکان باز شدن داشت و افراد خیلی اطمینان نمیکردند که تلفن همراه و یا کیف پول خود را بیاورند. به همین دلایل کم کم استقاده از این کمدها قدیمی شد و از بین رفت.
کلیدهای سنتی طبق گفته امنیت بسیار پایینی نسبت به کلید های دیجیتال دارند. در مجموعه هایی که رطوبت بیشتری دارند این موضوع بیشتر به چشم خواهد خورد. همچنین کلیدهای قدیمی  به دلیل به کار بردن فلز روی دستبند باعث ایحاد اذیت شدن دست کاربر میشود و امکان حساسیت را بالا میبرد و ضمینه ایجاد باکتری ها را نیز فراهم می نمایند. و از نظر بهداشتی مورد قبول نمی باشند.
 دستبند باشگاهی الکترونیکی که از جنس عالی و مرغوب می باشد و همچنین امنیت بسیار بالایی را دارا می باشند که یکی از مزایای قفل دیجیتال  میباشد. این امر باعث شدند که استفاده از قفل های قدیمی منسوخ شود. دستبند باشگاهی الکترونیکی را معمولا برای باز کردن قفل کمد در مجموعه های مختلف مورد استفاده قرار می دهند.

مچ بند استخری

مزایای مچ بند باشگاهی

 • مچ بند باشگاه در برابر ضربه  آب و … مقاوم است و طول عمر بالایی دارد.
 • مچ بند باشگاه به دلیل اینکه وزن سبکی دارند و همچنین به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند دستان کاربران را اذیت وناراحت نمی کنند.
 •  مچ بند باشگاهی دارای تنوع رنگ می باشند همچون قرمز، صورتی ،زرد، نارنجی ، آبی و ….
 • مچ بند باشگاه  ضد باکتری می باشند.
 • مچ بند باشگاهی ضد حساسیت می باشند. مواد بکار رفته در مچ بندهای باشگاهی طوری است که دست شما را آزار نمی دهد. با استفاده از مچ بندهای باشگاهی علاوه بر زیبایی امنیت را برای خود به ارمغان بیاورید.
 • قابلیت انجام تغییرات بدون نیاز به کامپیوتر می باشند. همچنین این مچ بندها دارای چراغ نمایشگر عملکرد سیستم می باشند.
 •  بدون نیاز به رایانه‌ می توانید کدها آن را تغییر دهید.
   

طریقه استفاده از مچ بند باشگاهی:

طریقه استفاده از مچ بند باشگاه به این صورت است که ابتدا قسمتی از مچ بند را در محل مورد نظر که می تواند درب کمد، هتل، و یا گیت ورود خروج باشد نصب می کنید. سپس کلید یا مچ بند باشگاهی را همچو ساعت در دست انداخته و به هنگام ورود و خروج و یا باز کردن درب آن را به صفحه‌ای که قبلا نصب نمودید مماس کرده طوری که همدیگر را لمس کنند. پس از لمس نمودن درب کمد بازمی شود. مچ بندهای باشگاهی (مچ بند استخری، مچ بند ورزشی) بهترین گزینه برای جایگزینی دسته کلیدهای قدیمی می‌باشد.
 

دستبند RFID

دستبند rfid یا دستبند استخری یک نوع کلید برای قفل های الکترونیکی کمد استخرها و باشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. این دستبند های ضد آب دارای سیستمی هوشمند می باشد. این دستبند ها نیز خاصیت ضد باکتری دارند. جنس انها از مواد سیلیکونی است.
موارد استفاده آن ها برای مکان های بهداشتی مانند آرایشگاه ها و یا مکان های مرطوب مانند استخر،سونا،جکوزی و … است.

کارآرایی دستبند RFID

این دستبند ها برای سیستم های حضور و غیاب و کنترل دسترسی به کار می روند. مکان هایی که دارای سیستم قفل می باشند برای سهولت در نگهداری کلید، این دستبند ها مورد استفاده قرار می گیرند. قفل های هوشمند نیز گزینه مناسبی است. این قفل ها متصل به نرم افزار هستند و می توانند داده های مربوط به خود را به نرم افزار مربوطه ارسال نمایند.

دستبند rfid

دستبند های الکترونیکی هوشمند RFID و MIFARE

دستبند های الکترونیکی مجهز به تراشه های هوشمند RFID و MIFARE ( قابل شارژ )  بوده و قابل استفاده برای قفل ها و دستگیره های الکترونیکی، در اماکن تفریحی ورزشی و سازمان ها و مراکز مجهز به کمدهای با قفل های هوشمند می باشند. این مچ بند ها به همراه قفل های کمدی استخری و اتوماسیون ورزشی، یک مجموعه هوشمند را فراهم می آورند.
مشخصات و ویژگی های مچ بند های هوشمند :

 • زیبا و با کیفیت
 • سبک و با دوام بالا
 • محکم و مقاوم
 • قابل استفاده در آب
 • در طرح ها و رنگ های مختلف
 • امکان چاپ آرم مجموعه بر روی دستبند
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)