هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال

باشگاه های هوشمند با باشگاه های معمولی تفاوت دارند، در این فضاها از تجهیزات ورزشی جدید و بروز و سطح بالا استفاده میشود تا ورزشکاران راحت تر بتوانند ورزش کنند و برنامه های ورزشی خود را با آنها هماهنگ کنند.

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال 

همه می‌دانیم که ورزش تاثیر مستقیم بر سلامت روح و روان ما دارد اما نداشتن وقت و گاهی در دسترس نبودن باشگاه را بهانه می‌کنیم تا از زیر بار ورزش کردن، شانه خالی کنیم. اما زمانی می‌رسد که درد کمر ما را بی‌قرار می‌کند و پزشک به ما می‌گوید که «کار از کار گذشته است» و ناچاریم هر روز حرکات ورزشی مشخصی را به میزان لازم و صحیح انجام دهیم تا سلامت خود را بازیابیم. 
از طرف دیگر، بعضی با برنامه‌های آموزشی یوتیوب و تلویزیون ورزش می‌کنند و حرکات مناسب خود را انجام می‌دهند؛ اما باز هم احساس می‌کنند که کافی نیست و همچنان به دنبال مربی و باشگاه می‌گردند.ممکن است شما ترجیح بدهید به باشگاه نزدیک خانه تان بروید، دراین حالت به شما پیشنهاد می‌کنیم در یک باشگاه هوشمند ثبت نام کنید یا تجهیزات لازم برای یک باشگاه هوشمند را همراه خود داشته باشید.
باشگاه های هوشمند با باشگاه های معمولی تفاوت دارند، در این فضاها از تجهیزات ورزشی جدید و بروز و سطح بالا استفاده میشود تا ورزشکاران راحت تر بتوانند ورزش کنند و برنامه های ورزشی خود را با آنها هماهنگ کنند.
به عنوان مثال در یک باشگاه هوشمند، ورزشکاران قادر هستند که علائم حیاتی بدنشان را در هر لحظه کنترل کنند و به صورت لحظه ای از میزان پیشرفت بدنشان آگاهی داشته باشند.
مثلا اگر بیماری خاصی مانند فشار خون دارید با وارد کردن اطلاعات بیماریتان در برنامه تلفن همراه هوشمند، در هر لحظه از بیماری اطلاع خواهید داشت، مثلا دستبد هوشمندی که در دست دارید در هر لحظه فشار خون و ضربان قلبتان را اندازه گیری میکند و به شما اطلاع میدهد.
برای داشتن یک باشگاه هوشمند اولین قدم استفاده از قفل های دیجیتال و همچنین نرم افزار مدیریت باشگاه است. بعد از آن باید به سراغ وسایل ورزشی و دستگاه های ورزشی نسل جدید بروید.

قفل کمدی باشگاه

زمانی که افراد وارد استخر یا باشگاه میشود وسائل و لباس های خود را داخل کمد قرار میدهند، به همین جهت ضروری است که امنیت وسایل و لباس های آنها را تامین کنیم. با استفاده از قفل های کمدی دیجیتال میتوان به هدف دست یافت.
زمانی که روی درب کمد ها از قفل دیجیتال استفاده میشود افراد هم به باشگاه شما اطمینان بیشتری خواهند داشت و از آنجایی که خیالشان از بابت وسائل همراهشان راحت است ترجیح میدهند که باشگاه شما مراجعه نمایند. زیرا احتمال گم شدن و سرقت شدن وسائل همراهشان کمتر خواهد بود. انواع زیادی از این قفل ها موجود هستند اما از قفل رمزدار و قفل کارتی بیشتر در باشگاه های ورزشی استفاده میشود.

هوشمند سازی باشگاه

نرم افزار مدیریت باشگاهی | نرم افزار جامع اتوماسیون باشگاه

امروزه اتوماسیون اداری و نرم افزارها، بدون شک موثرترین و کارآمد ترین ابزار مدیران جهت کنترل و نظارت بر باشگاه ها و اماکن ورزشی میباشند. ثبت نام کاربران با جزییات، امکان اجازه ورود خروج به باشگاه بر اساس تعریف های خاص و شرایط قابل تعریف مدیران، اتصال نرم افزار به انواع سیستم های کنترل تردد همچون دستگاه های اثر انگشتی، کارتی و تشخیص چهره، ارتباط با انواع گیت های کنترل تردد، برقراری ارتباط با قفل های کمد باشگاه و تخصیص هوشمندانه کمد به اعضا، رسد و پالایش انواع تراکنش های مالی، ایجاد انواع زیر ساخت ها در مجوعه های ورزشی همچون بوفه، اطاق ماساژ و …  ایجاد کلوپ مشتریان، ارسال انواع پیامک های به اعضا، کنترل دستگاه های ورزشی داخل باشگاه همچون تردمیل و … بر اساس تعریف مدیران و …. تنها گوشه کوچکی از قابلیت های نرم افزارمدیریت باشگاهی میباشد.


امکانات و ویژگی ها نرم افزار مدیریت باشگاهی

 • تعريف انواع متنوع مشخصات عضويت و مشخص نمودن بازه تاريخي اعتبار آنها و تعيين قيمت در بازه تاريخي تعريف شده.
 • ثبت سيستمي و دستي ورود و خروج مشتريان
 • امکان تعریف رشته های ورزشی
 • امکان تعریف انواع تقویمهای عضویت
 • ثبت مشخصات مشتريان مجموعه اعم از عضو و غير عضو و عکسبرداری راحت از مشتريان.
 • امکان طراحی و چاپ کارت برای مشتری به صورت آنی
 • تعريف عضويت ، تعداد ميهمان مجاز در هر روز ، روز مجاز استفاده عضو از مجموعه ، تعداد مجاز استفاده از مجموعه و شماره کارت براي اعضاء.
 • اعمال تخفيف در مورد نرخ عضويت و مبلغ بليط.
 • ايجاد سند حسابداري جهت دريافت و پرداخت ، مبلغ عضويت ، تخفيف عضويت ، مبلغ بليط ، تخفيف مبلغ بليط، مبلغ اعتبار ، مبلغ صورتحساب .
 • امکان چاپ فیش تسویه بعد از ثبت نام
 • تعريف کاربران استفاده کننده از سيستم و تعيين مشاهده اسامي خانمها يا آقايان يا هردو براي هر کاربر.
 • تعريف جامع سطوح دسترسي به قسمتهاي مختلف سيستم.
 • گزارشات مختلف سيستم در زمينه هاي:
 • استفاده اعضا از مجموعه ، تعداد بار استفاده و تعداد بار باقيمانده استفاده از مجموعه.
 • ورود و خروج مشتريان.
 • ليست مشتريان داراي عضويت و فاقد عضويت و روز مجاز به استفاده آنها در مورد اعضاء .
 • لیست مشتریان تمدید عضویت
 • ليست مشتريان بدهکار و شرح بدهکاري آنها. .
 • مبالغ دريافتي (درآمد) مجموعه از جهت درآمد ناشي از مشتريان غیر عضو و درآمد ناشي از مبالغ عضويت به تفکيک هر عضويت.
 • نمايش تعداد افراد حاضر ثبت ورود اعضاء به مجموعه و انتساب مچ بند به اعضاء.

نرم افزار مدیریت باشگاه
 

قفل کمد باشگاه و نرم افزار اتوماسیون باشگاهی

در باشگاه های هوشمند یکی از تجهیزات دیجیتال قفل استخری یا قفل باشگاهی هوشمند است . قفل های الکترونیکی کمد هم به تامین امنیت بیشتر وسایل مراجعه کنندگان کمک میکند هم کارها را در باشگاه راحت تر و ساده تر میکند . مثلا شما به کمک دستبند قفل استخری که روی دست تان نصب میشود می توانید به راحتی از بوفه باشگاه خرید کنید یا آنلاین حساب خودتان را شارژ کنید . کمد فردی هر شخصی در باشگاه، از طریق قفل هوشمند که قابل نصب بر روی تلفن همراه است، باز و بسته می‌شود. بدین ترتیب احتمال گم شدن وسایل وجود ندارد. شما در باشگاه هوشمند، نیاز دارید که به تلفن همراهتان در تمامی لحظات دسترسی داشته باشید.
این سامانه متشکل از نرم افزار اتوماسیون باشگاهی و استخری و سخت افزار های مرتبط  می باشد. در این سامانه ارتباط آنلاین مابین نرم افزار کنترل شهریه باشگاه و گیت کنترل تردد، و سیستم کمد دهی هوشمند و کنترلر مرکزی رختکن و پنل رختکن و قفل های الکترونیکی کمد ( قفل کمد باشگاه ) برقرار می گردد. 

نتیجه عملکرد این سیستم اصطلاحاً قفل آنلاین نام گذاری شده است. قفل آنلاین کمد برای اتوماسیون باشگاهی، اتوماسیون استخری، اتوماسیون خوابگاه، اتوماسیون مدارس و حتی اتوماسیون رختکن کارخانه ها مناسب می باشد. در هوشمند سازی اماکن ورزشی و اتوماسیون رختکن می توان بسته به درخواست خریدار و نوع فعالیت آن محل، از دستگاه های ارتباطی گوناگونی بهره گرفت و فرآیند کنترل تردد، عبور از گیت و بازنمودن کمدها می تواند با استفاده از انواع دستگاه های اثرانگشتی، کارتی و تشخصی چهره یا مچبند الکترونیکی پیاده سازی شود.

اتوماسیون باشگاهی و استخری برای چه مجموعه هایی قابل استفاده می باشد؟

نرم افزار مدیریت باشگاه قابل استفاده در کلیه مراکز ورزشی از باشگاه های بسیار کوچک گرفته تا مجموعه های چند منظوره، استخر ها و سالن های لاغری می باشد. کاربری آسان و بسیار ساده، اتصال به انواع دستگاه های کنترل تردد (قفل کارتی، قفل اثر انگشتی، تشخیص چهره)، قابلیت نصب به صورت شبکه، قابلیت تعریف انواع رشته، سانس، ورزشکار و برنامه های ورزشی به صورت کاملا نامحدود تنها بخشی از قابلیت های نرم افزار مدیریت باشگاه می باشد.

گیت تردد باشگاه

گیت تردد باشگاه به عنوان یک ابزار مکانیکی، برای کنترل دسترسی ( ورود و خروج ) افراد به اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گیت های کنترل تردد به طور معمول در چند گروه مختلف دسته بندی می شوند که پر طرفدارترین آنها گیت اهرمی و گیت شیشه ای می باشد. گیت اهرمی با نام های دیگری مثل گیت سه میله یا گیت خورشیدی هم شناخته می شود، و حتی مدیران اماکن ورزشی این نوع گیت را به عنوان گیت استخری یا گیت باشگاهی نام می برند.

گیت شیشه ای نیز طرفداران خاص خود را دارد و بیشتر در ورودی ادارات، مترو و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع گیت را به عنوان گیت مترویی یا گیت کشویی نیز معرفی می کنند. گیت سه میله را می توان در فرآیند اتوماسیون باشگاهی و استخری و هوشمند سازی اماکن ورزشی جهت کنترل دقیق شهریه و کنترل تردد اعضا مورد استفاده قرار داد.

بررسی علائم حیاتی بدن و دستبند یا گردنبند هوشمند 

یکی از موارد دیگر که باعث هوشمند سازی باشگاه میشود، بررسی علائم حیاتی بدن و دستبند یا گردنبند هوشمند است.
اگر بیماری خاصی دارید که ممکن است با ورزش کردن از حالت نرمال خارج شوید میتوانید از این دستگاه های اندازگیری علائم حیاتی که در انواع مختلفی مانند دستبند، گردنبند و.. وجود دارند استفاده نمایید این ابزار ها به شما کمک میکنند که علائم حیاتی بدنتان را اندازه گیری کنید و هر زمانی که از حالت نرمال خارج شد به شما هشدار داده و یاد آوری میکند تا فعالیت ورزشی را متوقف نمایید. تا به بدنتان فشار وارد نشود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)