قفل کابینتی | قیمت قفل کابینتی باشگاه

قفل کابینتی،یک قفل استخری الکترونیکی بوده و کلید آن ها چیزی شبیه به یک دستبند یا مچ بند است. این دستبند ها ضدآب هستند و کاربر می تواند بندِ کشیِ آن را به مچ خود ببندد و وارد آب شود، کارکرد این کلید الکترونیکی در آب با هیچ اختلالی مواجه نخواهد شد.

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

قفل کابینتی باشگاه

اين قفلها كه مجهز به تكنولوژي كارت بدون تماس RFID مي باشند، جهت نصب روي كمدهاي باشگاهي، كابينت و كمدهاي استخر و سونا طراحي شده اند. عملكرد اين قفلها با استفاده از باتري، باعث سهولت نصب و عدم نياز به سيم كشي مي شود.
با توجه به دامنه كاربري اين قفلها، تگهاي مورد استفاده به شكلهاي مختلف جاسوييچي، مچ بند، كارت و ... قابل ارائه مي باشد. با استفاده از تگ يا كارت مديريتي اين قفلها، امكان تعريف يا اضافه نمودن كارتهاي جديد يا كارتهاي موجود در اختيار شما قرار داده شده است.
اگر شما مدیر یک مجموعه ورزشی یا استخر هستید حتما با چالش های سخت افزاری مختلفی مواجه اید. مراجعه کنندگان به باشگاه یا مجموعه ورزشی شما به ابزار هایی نیاز دارند که آن ها را با خود به باشگاه می آورند و برای نگهداری از آن ها نیاز به فضایی امن و در عین حال کاربردی دارند. در تمامی مجموعه هایی ورزشی می توانید کمد های کوچک انفرادی را مشاهده کنید که برای قرارگیری کیف و ساک دستی افراد استفاده می شود.

یکی از مسائل ورزشکاران کلید قفل کمد خود است که در هنگام ورزش کردن یا ورود به استخر به جایی امن برای نگهداری آن نیاز دارند. قفل کابینتی باشگاهی یا استخری یک قفل دیجیتالی است که در راستای پیشرفت تکنولوژی طراحی و ساخته شده است.
این قفل استخری الکترونیکی بوده و کلید آن ها چیزی شبیه به یک دستبند یا مچ بند است. این دستبند ها ضدآب هستند و کاربر می تواند بندِ کشیِ آن را به مچ خود ببندد و وارد آب شود، کارکرد این کلید الکترونیکی در آب با هیچ اختلالی مواجه نخواهد شد. با نزدیک کردن مچ بند به قفل کمد و شناسایی آن، قفل باز خواهد شد. کارکرد قفل دیجیتال کابینتی با باتری است.

از دیگر محصولات ایران لاک قفل ضد سرقت می باشد. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

قفل کابینتی باشگاهی و استخری

قفل کابینتی باشگاه به انواع مختلف قفل کمد با دستبند و قفل کمد آنلاین تقسیم بندی می شود.

قفل کابینتی :

قفل کابینتی باشگاهی مجهز به تكنولوژي كارت بدون تماس RFID مي باشند، قفل کمد این قابلیت را دارد که بعد از بسته شدن درب خودکار و اتوماتیک درب را قفل میکند.
در قفل های کابینتی دیجیتال درهنگام باز ماندن درب در کمدهای شخصی، باشگاهها، استخرها و …الارم و هشدار را به کاربر میدهد. این سری قفل ها جهت نصب روي كمدهاي باشگاهي، كابينت و كمدهاي استخر و سونا طراحي شده اند.
با توجه به دامنه كاربري اين قفل ها استفاده به شكلهاي مختلف جاسوييچي، مچ بند، كارت و … قابل ارائه مي باشد. با استفاده از قفلهای کابینتی امكان تعريف يا اضافه نمودن كارتهاي جديد مورد استفاده قرارمیگیرد.

قفل آنلاین کمد باشگاه:

قفل کمد باشگاه آنلاین درحقیقت قفلی است که  محدودیت دفعات استفاده  و محدودیت خاصی برای باز و بسته شدن وسیله و عامل ورودی ندارد
قفل کمد باشگاه آنلاین با تنوع بیشمار و متفاوت  قابلیت استفاده از منبع تغدیه برق و باطری را دارند استفاده از برق شهری و سیستم برق  ups و همچنین استفاده از باطری های قلمی به انتخاب کاربر بوده است .
قفل کمد باشگاه آنلاین با متصل بودن به سیستم کنترل تردد این امکان برای مدیریت به وجود می آورد که برای هر نفر دسترسی ها را طبق عضویت فرد (برحسب زمان و تاریخ) برنامه ریزی و کنترل کند.مثال مدیریت میتواند طوری برنامه ریزی کند که شخص در صورتی که اعتبار ماهیانه عضویت داشته باشد.

قفل کابینتی باشگاهی - استخری

مزایای قفل کابینتی دیجیتال

قفل های کابینتی باشگاهی یا استخری نیز مانند دیگر قفل های دیجیتال از مزایای خاص خود برخوردارند، در نظر گرفتن این مزایا برای کارکرد راحت تر شما در طراحی این قفل ها گنجانده شده است. در ادامه به برخی از آن اشاره می کنیم:
•    کارکرد ساده و مطمئن
•    برقراری امنیت بیشتر برای کمد های باشگاه
•    ضد آب بودن مچ بند ها با امکان استفاده در استخر و سونا
•    امکان پاک کردن اطلاعات مچبند گم شده از حافظه قفل کابینتی استخری 
•    فراموش نکردن مچ بند ها (کلید ها) با بستن آن به مچ دست
•    عملکرد ساده با باتری و امکان تعویض باتری
•    امکان شارژ مچ بند و خرید با آن از بوفه باشگاه یا استخر

قفل کابینتی برقی(استخری)

قابل نصب بر روی انواع درب های کابینت چوبی و یا فلزی

ضریب امنیت بالا در قطعات الکترونیک به دلیل استفاده از سیستم R.F.I.D 

قابل باز شدن با انواع تگ سوییچی، کارتی و مچ بندی

مناسب برای باشگاه های ورزشی ، استخرها ، منازل و مغازه ها

انواع قفل کابینتی

قفل کابینتی دیجیتال می توانند بنا به ضرورت و کارکرد انواع متعددی داشته باشند. این قفل ها را می توان به روش های مختلفی باز کرد که انواع این قفل و کلید ها شامل موارد زیر می گردد:
 قفل استخر تمام استیل
• قفل استخری برای کمد های فلزی قدیمی
 قفل دیجیتال استخری RFID
• قفل تشخیص چهره
• قفل دیجیتال کابینتی با قابلیت اثر انگشت (قفل اثر انگشتی)
• قفل استخری آنلاین بی سیم
 

قیمت قفل مغناطیسی کمد(مگنت)

امنیت یک محیط قبل از هرچیز به محل ورودی آن محیط وابسته است. بنابراین انتخاب درب و قفل مناسب برای بخش ورودی، امری مهم و قابل توجه می باشد. یکی از قفل هایی که این روزها در مراکز مختلف به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، قفل الکترومگنتیک (قفل مغناطیسی) می باشد که اساس کار آن ایجاد خاصیت مغناطیسی و آهنربایی بین دو قسمت قفل می باشد.
قفل های مگنتی قابلیت ارتباط به صفحه کلید برای وارد کردن رمز ورود و دستگاه های کنترل تردد برای شناسایی افراد مجاز به ورود به محیط را دارند.
قفل الکترومگنتیک (قفل الکترومغناطیس) شامل یک صفحه ی فولادی سیم پیچی شده و یک صفحه ی فلزی می باشد. صفحه ی فولادی که نقش مگنت (آهنربا) الکتریکی را دارد، به قاب در و صفحه ی فلزی به بخش متحرک در متصل می شود.
جریانی که از مگنت الکتریکی عبور می کند، ایجاد خاصیت الکترومغناطیسی می کند که باعث جذب صفحه ی فلزی می شود و درب را بسته نگه می دارد. نیروی نگه دارنده قفل، به میزان سیم پیچی صفحه ی فولادی بستگی دارد. این سیم پیچ علاوه بر ایجاد نیروی مغناطیسی، خاصیت آهنربایی قفل را نیز تقویت می کند. در واقع قفل های الکترومگنتیک بر اساس مقدار نیروی آهنربایی شان طبقه بندی می شوند.

برای اطلاع از قیمت قفل مغناطیسی کمد و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)