گیت باشگاهی + قیمت گیت ورود و خروج باشگاه

گیت ورود و خرج یکی از تجهیزات مورد استفاده در باشگاه ها و مجموعه های ورزشی مجهز می باشد. برخی از مدلهای گیت ورود و خروج باشگاه به نرم افزار مدیریت باشگاه متصل و امکانات بسیار پیشرفته ای را در اختیار مدیریت باشگاه قرار می دهد. برای خرید، استعلام قیمت و همچنین دریافت مشاوره با ایران لاک تماس بگیرید.

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

بسیاری از باشگاه‌ ها و سالن‌ های ورزشی که در حال حاضر در حال ارائه خدمات به ورزشکاران هستند، در حال هوشمند سازی بوده و از این طریق امنیت و آسایش بیشتری را برای مشتریان خود فراهم می آورند. ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که منظور از هوشمند سازی چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، منظور از هوشمند سازی باشگاه این است، که به اتوماسیون باشگاهی خود را با استفاده از تجهیزاتی مانند دستگاه، نرم‌ افزار، انواع قفل و گیت باشگاهی باشگاه خود را مجهز کنند، و با انجام این کار بتوانند راحت تر ورود و خروج افرادی که عضویت دارند، را کنترل کنند. گیت باشگاهی یکی از انواع گیت کنترل تردد است.

با توجه به این که کنترل ورود و خروج باشگاه با گیت کنترل تردد به صورت هوشمند و مکانیزه انجام می شود، کافیست فردی که قصد ورود به باشگاه را دارد، با استفاده از اسکن اثر انگشت یا قراردادن کارت عضویت بتوانند بدون مشکل وارد محیط باشگاه شوند. وجود این سیستم به شما کمک می کند، تا دیگر نیاز نباشد، در صف های طولانی منتظر بمانید. استفاده از این تجهیزات مناسب برای مکان هایی می باشد، که میزان رفت و آمد در طول روز به آن جا زیاد می باشد، در این موارد برای این که بتوانید نیاز این محیط ها را به افراد کاهش دهیم، نسبت به خرید گیت باشگاهی اقدام می کنید. هم چنین می تواند میزان خطا و هزینه های مربوط به کنترل ورود و خروج را کاهش دهد.

همچنین برای خرید انواع قفل هوشمند، قفل باشگاهی و قفل استخری هم می توانید با مجموعه ایران لاک تماس بگیرید.

گیت کنترل تردد باشگاه 

چند سالیست، که به خاطر شلوغ شدن باشگاه های ورزشی افرادی که قصد تأسیس باشگاه را دارند، تصمیم می گیرند، تا برای کاهش استخدام افراد نسبت به تهیه ی گیت کنترل تردد باشگاه اقدام کنند، تا دیگر نیاز نباشد، دردسری هایی که ممکن است، در این زمینه برایشان به وجود بیاید، را تجربه کنند. شاید در ذهن برخی از افراد این سوال به وجود بیاید، که آیا این گیت ها فقط قابل استفاده در باشگاه بدنسازی می باشند، یا می توان در محیط های دیگر هم از این دستگاه استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که نوع طراحی و تکنولوژی های به کار گرفته شده برای تولید این دستگاه به گونه ای می باشد، که شما می توانید در دیگر محیط های مشابه هم از این دستگاه استفاده کنید. آپشن هایی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است، به افراد کمک می کنند، تا بتوانند به راحتی و بدون دردسر نسبت به مدیریت باشگاه خود اقدام کنند.

گیت کنترل تردد باشگاهی

گیت ورود و خروج باشگاهی 

یکی از ویژگی هایی که باعث شده است، گیت ورود و خروج باشگاهی طرفداران خاص خود را داشته باشد، این است، که می تواند گزارش مالی را به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در اختیار مدیریت قرار دهد. حتی شما می توانید به واسطه ی این دستگاه برای افرادی که قصد دارند، تنها به صورت یک جلسه در باشگاه حضور داشته باشند، کارت ورود صادر کنید. پس به طور کلی می توان گفت، که انتخاب گیت کنترل تردد باشگاهی به شما کمک می کند، تا شما بتوانید در مجموعه ی ورزشی خود نظم کامل را برقرار کنید، و از ایجاد هرج و مرج و بی نظمی جلوگیری کنید. این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه های مشابه می تواند نسبت به ذخیره ساعت ورود و خروج اقدام کند، و شما در مورد زمان ورود و خروج پرسنل خود هم دچار مشکل نخواهید شد. افرادی که قصد خرید داشته باشند، ممکن است، نتوانند بهترین مدل آن را انتخاب کنند، به همین خاطر در این بخش به معرفی انواع گیت ورود و خروج باشگاهی می پردازیم.

قیمت گیت باشگاهی

با توجه به این که گیت باشگاهی تولید شده در فروشگاه ایران لاک در مدل های مختلف برای رفع نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند، پارامترهای مختلفی وجود دارد، که در تعیین قیمت گیت باشگاهی تأثیرگذار می باشد. فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین قیمت شامل امکانات و کیفیت دستگاه، نوع و مدل گیت، نوع مکانیسم و موتور، جنس بدنه، تردد یک طرفه یا دوطرفه، برند دستگاه و... می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت به روز محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ولی به طور می توان گفت، که در بین مدل های گیت های باشگاهی مدل میله ای قیمت مناسب تری دارد، و افرادی که بودجه ی محدودی برای خرید در نظر گرفته اند، گزینه ی مناسبی برای خرید می باشد. هم چنین گیت ورود و خروج باشگاهی بدنه استیل به نسبت سایر مدل ها گران تر می باشد.
قیمت گیت باشگاهی با توجه به نیاز مشتری و شرایطی که در محل نصب گیت وجود دارد، متفاوت می باشد.

انواع گیت کنترل تردد باشگاه براساس مدل به شرح زیر می باشد.

گیت باشگاهی سه میله‌ ای‌

گیت باشگاهی سه میله‌ ای‌ از 3 میله ی فلزی سخت تشکیل شده است، و از ورود ورزشکاران قبل از شناسایی و احراز هویت جلوگیری ‌می‌‌ کند. قابلیت اتصال این گیت به نرم افزار حضور و غیاب وجود دارد، و فقط در مواردی که سیستم کامپیوتری فرد را شناسایی کند، می تواند وارد محیط باشگاه شود. در مورد کاربرد این گیت باید بگوییم، که قابلیت استفاده در استخرها و مجموعه‌ های آبی را دارد.

گیت باشگاهی شیشه‌ ای‌ 

گیت باشگاهی شیشه‌ ای‌ یکی از کاربردی ترین نوع گیت ها می باشد، که قطعاً در ورودی‌ های متروها آن ها را دیده اید. این گیت توسط دو تیغه شیشه‌ ای‌ از ورود ورزشکاران پیش از احراز هویت توسط نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب جلوگیری ‌می‌‌ کند.

گیت باشگاهی تمام قد

گیت باشگاهی تمام قد در محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرد، که قرار است، امنیت آن محیط افزایش پیدا کند. در مورد نحوه ی عملکرد گیت باشگاهی تمام قد باید بگوییم، که به هیچ وجه پیش از تشخیص هویت و تطبیق مشخصات به فرد اجازه عبور نخواهد داد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که باله‌ های شیشه‌ ای‌ این وسیله ارتفاع نسبتاً زیادی دارد، و می تواند به مسدود کردن مسیر عبور ورزشکاران کمک کند.

گیت باشگاهی
هم چنین باید بگوییم، که گیت ورود و خروج باشگاهی از نظر عملکرد به سه دسته ی زیر تقسیم می شوند.

  1. گیت ورود و خروج باشگاهی یک طرف کنترل یک طرف آزاد
  2. گیت ورود و خروج باشگاهی یک طرف کنترل یک طرف ممنوع
  3. گیت ورود و خروج باشگاهی دو طرف کنترل


مزایا استفاده از گیت ورود و خروج باشگاهی

  • افزایش سطح امنیت در محیط مد نظر شما
  • کمک به راحت تر شدن فرآیند مدیریت باشگاه
  • ایجاد و برقراری نظم و سازمان‌ دهی باشگاه
  • ورود و خروج اختصاصی افراد
  • کمک به شمارش اعضایی که وارد باشگاه می شوند.
  • کمک به کاهش هزینه‌ ها

برای خرید انواع گیت باشگاهی و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)