دزدگیر درب ضد سرقت + قیمت دزدگیر درب ورودی آپارتمان

درب ضد سرقت از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در ساختمان‌ها برای تامین امنیت می‌باشد. برای افزایش امنیت در این محصولات می‌توان از قفل های ضد سرقت امن و یا نصب دزدگیر بر روی درب استفاده نمود. 

قفل دیجیتال ایران لاک
قفل دیجیتال ایران لاک

درب ضد سرقت از محبوب‌ترین مدلهای درب ورودی مورد استفاده در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های ویلایی می‌باشد. این درب ها دارای ساختاری بسیار مقاوم هستند و با استفاده از تجهیزاتی که بر روی این دربها نصب می‌شود، امنیت این محصولات تا حد زیادی افزایش می‌یابد.

از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده بر روی دربهای ضد سرقت برای افزایش امنیت می‌توان به قفل ضد سرقت، قفل آژیردار درب ضد سرقت و دزدگیر اشاره نمود. نصب دزدگیر بر روی درب ضد سرقت از بهترین روش‌ها برای افزایش امنیت در این درب‌ها می باشد.

دزدگیر درب ضد سرقت

دزدگیر درب ضد سرقت یک مدل سیستم پیشرفته برای ایجاد اعلان در زمان سرقت از منازل می باشد. این محصولات بر روی درب نصب و امنیت ساختمان را تا حد زیادی افزایش می دهد. این محصولات در دسته دزدگیر اماکن قرار دارند. دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل از مهم ترین امکانات برای افزایش امنیت در ساختمان ها ست. این مدل از دزدگیرها بدون نیاز به سیم کشی بر روی درب نصب می‌شوند و قابل استفاده در تمام مکان ها می‌باشند. دزدگیر درب ضد سرقت به راحتی بر روی انواع درب ضد سرقت قابل نصب بوده و به میزان قابل توجهی امنیت این دربها را افزایش می‌دهد.

دزدگیر درب ضد سرقت

قیمت دزدگیر درب ورودی آپارتمان

سارقان با استفاده از روش های مختلف قادر به شکستن درب و پنجره هستند. شاید در ابتدا فکر کنید که دزدگیر درب ورودی فقط برای منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد اما باید بدانید از این محصولات می‌توانید در هز مکان استفاده نمایید. سنسورهای تعبیه شده در دزدگیر درب آپارتمان بسیار حساس و قوی هستند و به محض ورود افراد ناشناس بدون مجوز به داحل منزل شما، دزدگیر فعال شده و آلارم آن به صدا در می‌آید.

آیا قفل آژیردار همان دزدگیر درب ورودی است؟

قفل آژیردار درب ضد سرقت، یک مدل قفل پیشرفته نصب شده بر روی درب های ورودی ساختمان است و به نوعی می توان آن ها را به عنوان دزدگیر درب معرفی نمود. قفل آژیردار نمونه ای از قفل دیجیتال درب است. قفل دیجیتال و هوشمند امکانات بسیاری را در جهت ایجاد امنیت برای شما فراهم می آورند. این قفل ها را علاوه بر روی درب ورودی می توان بر روی سایر دربهای موجود در ساختمان نیز نصب نمود. در این مدل از قفل ها بعد از باز شدن درب، اگر در بازه زمانی مشخص رمز صحیح وارد نشود، آژیر به صدا در آمده و به صاحب خانه پیغام هشدار ارسال می‌شود. استفاده از قفل مناسب بر روی درب ضد سرقت امنیت ساختمان را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

در چه مکان‌هایی می‌توان از دزدگیر درب آپارتمان استفاده نمود؟

از دزدگیر درب آپارتمان علاوه بر ساختمان‌های مسکونی می توان در مکان‌هایی مانند فروشگاه ها و مکان های تجاری و اداری استفاده نمود. دزدگیر مورد استفاده در مکان های تجاری و پاساژ با داشتن سنسورهای پیچیده از بروز سرقت‌های بزرگ پیشگیری می‌کنند. دزدگیر درب ورودی وسیله ای کم حجم اما در برابری دزدی و سرقت بسیار توانا عمل می‌کند. از مهم ترین مشخصات دزدگیر درب می توان به این موارد اشاره نمود:

  • دارای ابعاد کوچک
  • سبک
  • دارای بدنه محکم و ضد ضربه
  • نصب سریع و آسان
  • نصب بدون سیم کشی
  • امکان نصب بر روی درب اتاق، کمد، گاوصندوق و ...
  • کارکرد با استفاده از باتری
  • امکان استفاده در کلیه محیط‌های سرپوشیده و مسقف

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر درب ضد سرقت یا همان دزدگیر منازل و اماکن یک سیستم پیشرفته امنیتی مورد استفاده در ساختمان ها است. در این سیستم ها از چندین چشمی الکترونیکی برای تشخیص تمامی حرکات استفاده می شود. عملکرد این دزدگیرها  به این گونه است که به محض تشخیص حرکات غیر مجاز در محیط و یا تلاش برای باز نمودن درب، آلارم هشدار به صدا در می‌آید. بعد از به صدا در آمدن آژیر خط اعلام هشدار برای شما ارسال می‌شود.

برای دریافت مشاوره در زمینه سیستم های امنیتی مورد استفاده در منازل و ادرات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

محصولات و مطالب مرتبط:

دستگیره کارتی

دستگیره درب رمزدارامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)